OBYVATELÉ DARKTOWNU

STAROSTA DARKTOWNU

Vizor
Vítej. Jsem Vizor, starosta DarkTownu. Baví mě záhady, zajímavosti a Creepypasty. Mám na svědomí založení DarkTownu a mnoho dalších projektů jako jsou Youtuberi.tv, Hustor.cz, YTZ.cz. Dále se zajímám o marketing a nejvíce mě baví sociální sítě, tvorba webů a grafika.

MASTIČKÁŘ

mecmeccz
Zdravím. Mé jméno jest Mecmeccz a jsem mastičkář v Darktownu. Jsem trochu bláznivý, sídlí ve mně totiž 2 duše. Jedna propůjčuje svůj hlas a ta druhá toho prvního ovládá. Mezi zájmy druhé osoby patří sbírání prokletých turistických vizitek, hraní na začarovaný klavír a natáčení creepypast na youtube. Zájmy dabéra jsou nesdělovat své zájmy. Nyní máme okolo 1000 odběratelů na youtube.

STRÁŽKYNĚ

Mé jméno je Kirushina, můžeš říkat zkráceně Kiruš nebo Kira. Je mi 19 let, studuji gymnázium, mám ráda hudbu, vtipy a jsem milovník anime. Jsem překladatelka začátečnice ale neustále se učím něco nového. S překládáním jsem začala před 2 měsíci. Odjakživa mě baví čtení a tak jsem začala s překládáním. Na mém Youtube kanále jsem nedávno začala překládat jednu anime novelu, kterou vydávám jako audio verzi a spolupracuji na tom s pár dalšími lidmi. Nechť vás všechny provází síla Darktownu.

TULÁK

Nino
Jmenuji se Nino. Psaní se věnuji již jedenáct let. Za tu dobu jsem napsal plno knih. Tajemných i méně tajemných. Hororu se věnuji aktivně zhruba pět let. Své povídky osobně namlouvám na youtube kanál s názvem "Nino". Podílel jsem na první hororové antologii věnované creepypastám s názvem 13 Děsivých těstovin. Mé moto zní: "I naprosté nic, má význam a podobu."

KRONIKÁŘKA

Eyeless Jackie
Má přezdívka je Eyeless Jackie, ale říkejte mi jen Jackie. Psaní a překladu se věnuji už něco přes 4-5 let a veřejně své „práce“ publikuji už tři roky. Spolupracovala jsem na knize 13 děsivých těstovin od Marka Veverky, kterého čeští milovníci hororu znají spíše jako Prézu z kanálu Bamuel Seckett, také se hromady mých překladů a originálních prací objevila na Youtubu, kupříkladu Irina u Stay Steaka. Má vášeň je horor a všechno okolo monster pod naší postelí, které díky bohu nemůžeme vidět, ale můžeme o nich číst. A od toho jsem tady.

HROBNÍK

Skellet
Mé jméno je Skellet a jsem hrobníkem v DarkTownu. Natáčím videa na YouTube s děsivou tématikou. Zajímá mě DeepWeb, DarkWeb a další děsivé zvláštnosti z celého světa. Nyní mám přes 13 tisíc odběratelů na YouTube.

EXORCISTA

Unnamed
Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

ŠAMAN

Wizzory
Zdravím! Tady Wizzory, šaman DarkTownu. Jsem trochu divnej týpek, točící videa s převážně tajemnou atmosférou. Mezi má témata patří například: Záhady, Alternativní drogy, Creepypasty a plno dalšího. Dále také miluju hudbu... a to od rocku, metalu, až k reggae, rapu a keltské hudbě. Sám jsem také doprovodný kytarista a občasný skladatel v jedné hard rockové kapele.

KRYSAŘ

Stiak
◦Místní krysař posílá pozdravy všem, kteří do těchto končin zavítají! Abych se trochu představila, povím vám, že si na internetu říkám Aurora Akkaris, avšak pro Darktown jsem si kvůli vlastní nostalgii ponechala starší přezdívku Stiak, pod kterou jste mě mohli dříve znát. Jsem blogerka s velkou fantazií, která mě přivádí k psaní nespočtu příběhů, na této stránce se však budu zabývat výhradně děsivou tematikou, které se věnuji již od počátku roku 2015 a do dnešního dne se mi povedlo převést do českého jazyka spoustu příběhů, v čemž budu pravděpodobně pokračovat i nadále. Snad se vám tedy bude má práce líbit! Nechť krysy kráčí po vašem boku! •

KNIHOVNICE

Mysterymyst
Zdravím, jsem Mysty a zbožnuji knihy detektivního, fantazy a komediálního žánru. Dále jsem velký milovník Anime, mangy, rocku, a metalu. Creepypasty čtu už přes dva roky a jsem velmi vděčná všem kteří je zpřístupňují v češtině.

KOČKODLAK

Mia
Zdravím ovečky, nazývám se Mia. Budu zde psát hlavně o záhadách, o kterých poté můžeme spekulovat. Mé zájmy a dovednosti jsou rozsáhlé všemi směry, a proto není divu že mám zkušenosti i s psaním. Psala jsem na fb stránku "Záhady a Paranormal" , zároveň píši i své vlastní knihy a scénáře k animaci. Pokud by měl někdo zájem o mou tvorbu, stačí napsat do komentářů, či rovnou mě osobně.