OBYVATELÉ DARKTOWNU

STAROSTA

VIZOR

Vítej. Jsem Vizor, starosta DarkTownu. Mám na svědomí založení tohoto městečka a nyní spravuji většinu místních usedlostí a zřícenin. Mám rád kreativní a pracovité lidi, kterým nabízím místo mezi námi. Spolupracoval jsem na CreepyConu a nedávno jsem otevřel CreepyShop.cz. Pokud ale máš raději záhady a paranormal, tak se podívej o kousek vedle na ParaWeb.cz.

PŘÍSPĚVKY OD VIZORA

KRONIKÁŘKA

EYELESS JACKIE

Má přezdívka je Eyeless Jackie, ale říkejte mi jen Jackie. Psaní a překladu se věnuji už něco přes 4-5 let a veřejně své „práce“ publikuji už tři roky. Spolupracovala jsem na knize 13 děsivých těstovin od Marka Veverky, kterého čeští milovníci hororu znají spíše jako Prézu z kanálu Bamuel Seckett, také se hromady mých překladů a originálních prací objevila na Youtubu, kupříkladu Irina u Stay Steaka. Má vášeň je horor a všechno okolo monster pod naší postelí, které díky bohu nemůžeme vidět, ale můžeme o nich číst. A od toho jsem tady.

PŘÍSPĚVKY OD EYELESS JACKIE

KRYSAŘ

NAUTILEEN

Místní krysař posílá pozdravy všem, kteří do těchto končin zavítají! Abych se trochu představila, povím vám, že si na internetu říkám Nautileen, ale dříve jste mě mohli znát jako Stiak. Jsem blogerka s poněkud divokou fantazií, která mě přivádí k psaní nespočtu příběhů, na této stránce se však budu zabývat výhradně děsivou tematikou, které se věnuji již od počátku roku 2015 a do dnešního dne se mi povedlo převést do českého jazyka spoustu příběhů, v čemž budu pravděpodobně pokračovat i nadále. Snad se vám tedy bude má práce líbit! Nechť krysy kráčí po vašem boku!

PŘÍSPĚVKY OD NAUTILEEN

EXORCISTA

UNNAMED

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

PŘÍSPĚVKY OD UNNAMED

ŠAMAN

WIZZORY

Zdravím! Tady Wizzory, šaman DarkTownu. Jsem trochu divnej týpek, točící videa s převážně tajemnou atmosférou. Mezi má témata patří například: Záhady, Alternativní drogy, Creepypasty a plno dalšího. Dále také miluju hudbu… a to od rocku, metalu, až k reggae, rapu a keltské hudbě. Sám jsem také doprovodný kytarista a občasný skladatel v jedné hard rockové kapele.

PŘÍSPĚVKY OD WIZZORYHO

HROBNÍK

SKELLET

Mé jméno je Skellet a jsem hrobníkem v DarkTownu. Natáčím videa na YouTube s děsivou tématikou. Zajímá mě DeepWeb, DarkWeb a další děsivé zvláštnosti z celého světa. Nyní mám přes 55 tisíc odběratelů na YouTube.

PŘÍSPĚVKY OD SKELLETA

STRÁŽKYNĚ

KIRUSHINA

Mé jméno je Kirushina, můžeš říkat zkráceně Kiruš nebo Kira. Je mi 19 let, studuji gymnázium, mám ráda hudbu, vtipy a jsem milovník anime. Jsem překladatelka začátečnice ale neustále se učím něco nového. S překládáním jsem začala před 2 měsíci. Odjakživa mě baví čtení a tak jsem začala s překládáním. Na mém Youtube kanále jsem nedávno začala překládat jednu anime novelu, kterou vydávám jako audio verzi a spolupracuji na tom s pár dalšími lidmi. Nechť vás všechny provází síla Darktownu.

PŘÍSPĚVKY OD KIRUSHINY

MASTIČKÁŘ

MECMECCZ (NEZVĚSTNÝ)

Zdravím. Mé jméno jest Mecmeccz a jsem mastičkář v Darktownu. Jsem trochu bláznivý, sídlí ve mně totiž 2 duše. Jedna propůjčuje svůj hlas a ta druhá toho prvního ovládá. Mezi zájmy druhé osoby patří sbírání prokletých turistických vizitek, hraní na začarovaný klavír a natáčení creepypast na youtube. Zájmy dabéra jsou nesdělovat své zájmy. Nyní máme okolo 1000 odběratelů na youtube.

PŘÍSPĚVKY OD MECMECCZ

KNIHOVNICE

MYSTERYMYST (NEZVĚSTNÁ)

Zdravím, jsem Mysty a zbožnuji knihy detektivního, fantazy a komediálního žánru. Dále jsem velký milovník Anime, mangy, rocku, a metalu. Creepypasty čtu už přes dva roky a jsem velmi vděčná všem kteří je zpřístupňují v češtině.

PŘÍSPĚVKY OD MYSTERYMYST

TULÁK

DOCKOMASTER (NEZVĚSTNÝ)

Pohřešuje se. Jeho podoba a identita není veřejnosti známá. Může být nebezpečný.

PŘÍSPĚVKY OD DOCKOMASTERS

NEMRTVÝ

CREEPYSTALK (NEZVĚSTNÝ)

Nesmrtelná postava, na kterou je vypsaná odměna za dopadení.

PŘÍSPĚVKY OD CREEPYSTALKA

PONOCNÝ

BEAST

Vyžívám se v temných příbězích a poezii a literatuře celkově. Můj smysl pro humor je lehce vybledlá čerň a neumím tvořit souvislé věty v konverzaci.

PŘÍSPĚVKY OD BEAST

OBĚTNÍ BERÁNEK

FULCI

Zdravím. Jsem podle vrstevníků divný a podle společnosti dospělých lidí jedinečný a hloubavý, a podle mně jen „jiný“. Vymezuji se z doby. Jsem přesvědčen o svém minarchismu a nosím neobvyklé oblečení. Co se týče tajemna, miluji staré italské „GORE“ filmy, na které zde s oblibou udělám nějaké ty recenze.

PŘÍSPĚVKY OD FULCIHO

ZBLOUDILÁ DUŠE

SURVIVORS OF INSANITY

Ahoj říkám Shadow a natáčím na platformu Youtube. Natáčím creepypasty na kanál Survivors of Insanity. Rád sleduji gore horory nebo si občas poslechnu nějakou tu písničku. Jsem zvláštní stvoření, které by rádo jednou znalo účel své existence.

PŘÍSPĚVKY OD SURVIVORS OO INSANITY

VYPRAVĚČ

CHRYSALIS

Říkám si Chrysalis a někteří mě mohou znát především z mého blogu pod přezdívkou Insanity. Creepypastě se věnuji už od roku 2013 a v roce 2015 jsem si založila svůj blog, na který jsem aktivně přispívala svými překlady. Mé překlady se párkrát už objevily i na Youtube.

PŘÍSPĚVKY OD CHRYSALIS

PYROMAN

MIGDOS

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Zabývám se voiceovery pro creepypasty. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě „TROCHA“ explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít…

PŘÍSPĚVKY OD MIGDOSE

ILUZIONISTA

OMEGA

Moje jméno je Omega, ale to není podstatné. Podstatné je to, jak říkají vám. Já vám ukážu, že žijete ve lži, a že je vše jen iluze, se kterou se dá snadno manipulovat. Máte čas a jste zvědaví? Tak se usaďte na lavici, a během jízdy prosím nevystrkujte ruce, ani nohy z vozidla. Vidíte? A to jsme ještě ani nezačali.

PŘÍSPĚVKY OD OMEGY

PADLÝ ANDĚL

MIKE-K

Zdravím vás přátelé. Mé pravé jméno není podstatné. Mám novou přezdívku Mike K. Jsem ročník 02. Baví mě kreslení/malování a hraní na klavír. Píšu příběhy o zabíjení a šílenství protože jen tak dávám průchod svým myšlenkám a úvahám.

PŘÍSPĚVKY OD MIKE-K

VÍLA

MAKI

Ahoj! Jmenuju se Maki, mám ráda kafe, vypadám na třináct, ale je mi šestnáct… Pátým rokem studuji osmiletý cyklus na gymnáziu. Mimo creepypasty mám ráda cosplay, anime a další věci týkající se japonské kultury. Toto je má první zkušenost s psaním na blog, tak snad se Vám budou moje příspěvky líbit.

PŘÍSPĚVKY OD MAKI

ZAŘÍKÁVAČ

MICHTORANUS

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

PŘÍSPĚVKY OD MICHTORANUSE

LOVEC SCP

KRIS

Zdravím. Říkám si Kris a překladu jsem se aktivně věnovala už před několika lety a veřejně jsem své práce publikovala. Teď se k tomu vracím. Zajímám se o věci s hororovou tématikou, sci-fi a vědou.

PŘÍSPĚVKY OD KRIS

VRAH

PHATE

Ahoj. Kdysi jsem si z DT povídky jen půjčoval a dával je na svůj kanál. (Vždy se souhlasem!) Nyní chci být plnohodnotnou součástí města. Snad se Vám mé počínání zde bude líbit.

PŘÍSPĚVKY OD PHATE

HISTORIK

BIRKE

Takže ahoj, já jsem Eduard Birke a vítám vás u dalšího vi… Ne, špatný pozdrav. Tady nejsme na YouTube. No nic, asi bych se měl představit. Ahoj, jmenuji se Eduard Birke a jsem taková renesanční osobnost. Rád tvořím; filmuju, fotím, kreslím. Rád mystifikuji lidi. Pokud si mojí tvář odněkud pamatujete, tak nejspíš z YouTube – tam teď tvořím asi nejvíce a to videa o sériových vrazích, předčítám creepypasty či děsivé příběhy z redditu.

PŘÍSPĚVKY OD BIRKEHO

DOKUMENTARISTÉ

NAHRÁVKY HROZY

Sme hororový, poviedkový mesačník do každej domácnosti, pivnice a povaly; všetko vlastnej výroby. O tom, že útek z civilizácie sa dokáže poriadne vypomstiť, sa dozviete v našom najnovšom horore s parádnou animáciou.

PŘÍSPĚVKY OD NAHRÁVKY HROZY 
Back to top button
Don`t copy text!