ČlánkyCreepypasty

Pianista – The Pianist

Pianista – The pianist

Ten kdo se zabývá ďáblem vždy skončí špatně, bez ohledu na to jak spravedlivý se snaží vytvořit obchod. Dozvěděl jsem se to velmi tvrdě a teď?Teď jsem netvor. Vše co jsem miloval se mi rozplynulo v rukou. Nic není tak,jak by mělo být.Měl jsem ji mít! Měl jsem být šťastný s ní A teď?

Teď je pryč… A vše co mi zbývá, je to hloupé piano. Bez ohledu na to jak moc nenávidím tento hloupý, hloupý klavír. Jsem nucen na něm hrát po zbytek mého zatraceného života! Byl jsem zámožný člověk. Měl jsem nějaké peníze, krásný dům a pěkné auto. Také jsem měl šarm a počet žen, které jsem svedl do postele.

Mohl jsem mít každou ženu na světě, ale já jsem chtěl jen ji, Alici. Byla to taková nádherná žena. Měla nádherné, hnědé, dlouhé vlasy. Nikdy jsem se nemohl nabažit jejich jantarových očí. Nedovedu popsat její krásu pouhými slovy. Jen škoda že jsem nebyl její typ. Já jsem chodil od dívky k dívce, zatímco ona raději zůstávala ve stálém vztahu.

Miloval jsem život v přepychu

ale přesto jsem žil spokojený život v malém městském bytě. Miloval jsem klubovou hudbu, zatímco ona milovala zvuk klasického klavíru. Nevěděla o tom že bych existoval, a to mě k ní přitahovalo. Ona byla něco,co jsem mít nemohl. Rozhodl jsem se že nejlepší způsob,jak získat její pozornost,je naučit se hrát na klavír.

Vím,že většina lidí by se snažila s ní mluvit,nebo tak něco,ale to se mi nezdálo správné. Chtěl jsem aby mě obdivovala,aby mě zbožňovala. I přes mou snahu se naučit na klavír. Jsem nakonec selhal. Zřejmě jsem neměl ruce na klavíristu a na hudební nadání jsem neměl talent vůbec.

Rozhodl jsem se o tom promluvit se svými přáteli. Samozřejmě že se mi vysmáli. Říkali mi že je hloupé že se tak snažím, ale já ji opravdu chtěl a jediný způsob jak ji dostat byl, že bych se naučil hrát na klavír. Pak mi můj přítel řekl něco co ho právě napadlo.

„Copak nevíš,že všichni ti lidé s talentem,prodali svou duši ďáblu?“

Věděl jsem že si dělá legraci,ale co kdyby? Co kdyby tu byla šance, že bych mohl prodat svou duši za toto hudební nadání? Začal jsem dělat tolik výzkumů jak jen to bylo možné. A to jen proto abych mohl svolat velkého démona. Samozřejmě tu bylo několik cvoků co mi říkali že to dělat nemám. Že se budou dít špatné věci.

Rozhodl jsem se držet rituály a uskutečnil jsem ho o půlnoci. Půlnoc se mi zdála jako dobrý čas na rituál. Nikdo mě nebude přerušovat. Po četných zaklínadlech se nic nestalo. No nic, co by se na první pohled zdálo. Na první pohled nic vidět nebylo, ale můžu říct, že tam je v rohu místnosti ve stínu. Tak jsem požádal o smlouvu.

Uchechtlo se to a zasmálo, ale souhlasilo to. Budu mít hudební nadání výměnou za svou duši. Vše co jsem musel udělat, bylo podepsat jednu smlouvu. Tak jednoduché. Smlouva byla docela dlouhá. Prostě jsem to nečetl a podepsal jsem to v dolní části.

Jak jsem brzy zjistil, měl jsem to přečíst

Sakra! Byl jsem tak hloupý. Vzhledem k tomu, jak démon slíbil, byl jsem úžasný. Měl jsem tolik talentu. Mohl jsem psát hudbu a potom ji hrát a znělo to tak krásně. Žádal jsem i místní divadlo o to aby mi otevřelo dveře , abych tam mohl hrát své mrazivé a nádherné písně, a oni překvapivě souhlasili.

Vzpomínám si jak jsem byl noc po koncertu nervózní z mého výkonu. Ona byla tam? Nemohl jsem ji vidět v davu. Hrál jsem hodiny a hodiny, ale pro mě se to zdálo jako několik minut. Musím uznat že se mi to nadšení dostalo až do kostí. Jak jsem skončil, prostě jsem vstal a uklonil se publiku.

Ale bylo ticho.Mrazivé ticho. To co jsem hrál, nebylo moc dobré? Náhlé tleskání mě přivedlo zpět do reality. Podíval jsem se na horu. Prvně bylo jedno zatleskání ke kterému se brzy začali připojovat ostatní. Později ona za mnou přišla a začala se mnou mluvit. Říkala mi jak mě moc obdivuje a těší ji můj výkon.

Po této noci jsme zůstali v kontaktu a povídáme si téměř každý den

Ale jak jsme se bavili Její hlas. Slyšel jsem jak je stále slabší a slabší. Den co den.. Pak přicházely příběhy, že lidé, kteří šli na můj koncert a slyšeli mě hrát začínají umírat jako mouchy. To se stále dělo a já s tím nemohl nic dělat. Doufal jsem že to co se děje s Alicí nebyla moje vina, že to nebylo to co se děje s ostatními.

Ale bohužel, nebohá dívka zemřela ve spánku. Lékař nenašel nic co by sní bylo špatně. Žádnou příčinu jejího úmrtí. Ona jen usnula a už se nevzbudila. Byl jsem zpustošen a stále jsem. Miloval jsem ji! Dostal jsem ji do svého sevření. Myslel jsem že nás nic nerozdělí. A teď je pryč. Rozhodl jsem se zavolat si toho démona a zeptat se ho,co se to sakra děje.

„Někdo tu plně nečetl smlouvu,co?“

Démon se jen smál mému trápení.Ale to se dalo čekat.měl jsem si tu smlouvu aspoň trochu přečíst, ale já ji nečetl vůbec. Řekl jsem že chci vidět smlouvu,a on mi s radostí vyhověl. Četl jsem si to a všiml jsem si toho.

Klientovi se dá úžasný hudební talent,ale hudba,kterou vytvoří přinese všem těm,kteří ji poslouchají smůlu a nakonec úmrtí.“

Byl jsem příčinou její smrti…Bylo to kvůli mě.Už jsem nikdy nechtěl hrát!Chtěl jsem přestat hrát jakoukoliv hru na klavír. Nechtěl jsem,aby někdo jiný trpěl pod mýma rukama. Ale musel jsem hrát dál.

A tak pokud budete někdy bloudit prázdným divadlem a na jevišti uvidíte osamělého pianistu jak sedí u svého klavíru a hraje krásnou,ale mrazivou hudbu. Zakryjte si uši a odejděte! Neposlouchejte skladbu celou,nebo dopadnete jako ostatní,kteří ji slyšeli až do konce.

Originální Creepypasta: Pianist
Další Creepypasta: The Purple Balloon / Fialový Balón

Chrysalis

Říkám si Chrysalis a někteří mě mohou znát především z mého blogu pod přezdívkou Insanity. Creepypastě se věnuji už od roku 2013 a v roce 2015 jsem si založila svůj blog, na který jsem aktivně přispívala svými překlady. Mé překlady se párkrát už objevily i na Youtube.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!