sally williams creepypasta play with me uncle pojď si semnou hrát creepy darktown.cz děsivé příběhy mrtvá dívka zelené krvavé oči

Sally Williams je postava z Creepypasty Pojď si se mnou hrát

Jedná se o příběh o malé osmileté Sally Williams ,která žije šťastným životem se svými rodiči. Jednoho dne za nimi však přijel Sallyin strýc, kterého opustila jeho přítelkyně. Hned po příjezdu se začal o malou Sally starat, pomáhal jí s převlékáním a hrál si s ní.

Postupem času se holčička začala měnit. Neusmívala se a bylo vidět že ji něco trápí. Když se snažila Sallyina matka dostat ze své dcery co ji trápí, s brekem prozradila že se jí „někdo“ dotýká. Její matka to bohužel považovala jen za noční můru. Mrtvé tělo malé Sally se našlo později, zbité v parku.

Další část příběhu ukazuje setkání neznámého muže s duchem malé holčičky, s potrhanou noční košilí a nápisem Sally, které z jasně zelených očí tekla krev. Její poslední věta byla:

Chceš si se mnou hrát?

6. …

5. …

4. …

3. …

2. …

1. …

Další obrázky: Děsivá opuštěná místa #1 – Six Flags

Sally Williams
5 (100%) 1 vote
Sdílejte
Předchozí článekNow you see me
Další článekPenpal – 1. část: Footsteps
Mysterymyst
Zdravím, jsem Mysty a zbožnuji knihy detektivního, fantazy a komediálního žánru. Dále jsem velký milovník Anime, mangy, rocku, a metalu. Creepypasty čtu už přes dva roky a jsem velmi vděčná všem kteří je zpřístupňují v češtině.

3 KOMENTÁŘE

Napsat komentář

Přidejte komentář
Vložte vaše jméno