CreepypastyČlánky

Mama’s little goat

Mama’s little goat – Máma Kůzlete

Rychle jsem opustil dům, abych vyzvedl syna ze školy. Dopravou jsem projížděl docela rychle, v cestě mi stálo jen pár červených semaforů. A když jsem zrovna na jednom čekal, všiml jsem si té ženy.

Nevím, jak dlouho tam stála a zírala na mě, ale jakmile jsem se na ni podíval, nemohl jsem od ní odtrhnout zrak. Usmívala se jako maniak a zatímco na mě jednou rukou mávala, tou druhou hladila malého kluka vedle ní po vlasech. Chlapeček byl pravděpodobně její syn a na sobě měl vytahané hnědé oblečení a černou kozí masku. Byl to dost divný kostým a navíc, kdo nosí kostýmy mimo Halloween?

Také mával a koukal se na mě přes tu znepokojivou masku, ale vypadalo to, že je to mávání nepřirozené a nucené. Oči té ženy mě provrtávaly skrz naskrz a já psychicky cítil, jak mě tím pohledem jakoby zmražuje na místě. Ani nemrkala. Cítil jsem se jako nahý a extrémně nervózní. A ty oči malého kluka, Bože, ty jeho oči jakoby prosily o pomoc. Žena začínala být nervózní a její mávání bylo s každou sekundou rychlejší.

Odvrátil jsem zrak. Z nějakého důvodu mě to doopravdy vyděsilo. Musel jsem se odtamtud dostat. Když se po době, co mi připadala jako věčnost, objevila zelená, okamžitě jsem zmizel. Ani jsem se neopovážil podívat zpět.

Myslel jsem si, že neexistovalo nic děsivějšího než ten pocit, který jsem měl pod pohledem té ženy a jejího syna. Ale pak jsem se dostal do školy a řekli mi, že tu můj syn už není. Údajně ho vyzvedla moje manželka.

Ale já nemám manželku

Dali mi vzkaz, který jim svěřila s tím, aby se dostal do mých rukou. Neexistují slova, která popisují pocit, který jsem měl, když jsem si ho přečetl.

,, A neříkej, že jsem ti nedala šanci říci sbohem.“

Originální zdroj: Mama’s little goat
Další Creepypasta: Balík s označením “Vrátit odesílateli”

Eyeless Jackie

Má přezdívka je Eyeless Jackie, ale říkejte mi jen Jackie. Psaní a překladu se věnuji už něco přes 4-5 let a veřejně své „práce“ publikuji už tři roky. Spolupracovala jsem na knize 13 děsivých těstovin od Marka Veverky, kterého čeští milovníci hororu znají spíše jako Prézu z kanálu Bamuel Seckett, také se hromady mých překladů a originálních prací objevila na Youtubu, kupříkladu Irina u Stay Steaka. Má vášeň je horor a všechno okolo monster pod naší postelí, které díky bohu nemůžeme vidět, ale můžeme o nich číst. A od toho jsem tady.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!