CreepypastyČlánky

Uncle Tommy’s visit Creepypasta

Uncle Tommy’s visit Creepypasta

„Pamatuj si, nechci aby si s ním mluvil, pokud nebudu stát vedle tebe, je ti to jasné?!“

„Ano tati.“

„Myslím to vážně. A zastrč si triko do kalhot- je tady.“
Dveře se otevřely a dovnitř vešel strýček Tommy, celý zpocený z celodenní práce na horkém letním slunci.
„Venku je pořádný pařák co?“ sundaval si z ramen batoh a rozvazoval si tkaničky. „Opravdu moc si cením toho, že mě tu necháváte přespat.“

„Bude to v pohodě, pokud ráno zmizíš.“ odvětil můj táta chladně.

„Samozřejmě.“
„Ták,“ zvedl se Tommy a obrátil se na mě. „Kde mám svoje obětí?“
Udělal jsem k němu pár kroku a naklonil se, abych ho mohl obejmout. Jeho pevné sevření mi nebylo dvakrát příjemné, tiše jsem kníknul.

„Copak nevidíš, že je venku asi bžilion stupňů?“ zeptal se a zatahal mě za dlouhé rukávy.

„Já dneska ještě venku nebyl.“

„Nemáš náhodou práci na dokončení?“ přerušil nás táta. Pochopil jsem to jako „Měl by si jít“, a tak jsem odkráčel do svého pokoje.

Později toho večera jsem ležel v posteli a snažil se usnout. Furt jsem sebou házel a přetáčel se, nedokázal jsem zabrat, když tu najednou jsem uslyšel kroky za dveřmi mého pokoje. Po chvilce plné ohlušujícího ticha se otevřely dveře a do mého pokoje vstoupila temná silueta. Na pár sekund bylo jen ticho.

Myslel bych si, že to byl jen sen, pokud bych neslyšel hluboké nádechy a výdechy, které se snažil ten člověk utišit. Cítil jsem, jak se ke mě přibližoval, jak z něj sálá teplo. Nebyl jsem na tohle připravený a modlil jsem se ze všech sil, by ihned odešel.

Sklonil se ke mě a dotkl se mě

Přetočil mě na břicho a vyhrnul mi tričko. V periferním vidění jsem spatřil dvě věci: světlo z baterky a oči strýčka Tommyho, jak kloužou pohledem po mém těle. Prsty mi přejel po zádech a já ucítil jeho hrubou dřevorubeckou kůži. Najednou se ale zvedl a odešel z pokoje, jako že se nic nestalo. Pokusil jsem se usnout a tentokrát jsem doopravdy zabral.

Ráno už byl pryč a okolo poledne někdo zavolal.
„Halo?“

„Ahoj hochu.“

„Strýčku Tommy?“

„Jo.. je doma tvůj táta?“

„Ne, šel do obchodu.“

„Dobře,“ zněl trochu nervózně. Na chvilku se pozastavil. „Volám kvůli včerejšímu večeru. Nevím, jestli si byl vzhůru, nebo-„

„Byl jsem vzhůru.“

„Tak se alespoň dostaneme rovnou k jádru věci. Mám na tebe otázku, ale musíš být naprosto upřímný, uděláš to pro mě?“

„Ano.“

„Odkud máš ty modřiny?“

Originál (EN): Uncle Tommy’s Visit
Další Creepypasta: Trust Creepypasta

Eyeless Jackie

Má přezdívka je Eyeless Jackie, ale říkejte mi jen Jackie. Psaní a překladu se věnuji už něco přes 4-5 let a veřejně své „práce“ publikuji už tři roky. Spolupracovala jsem na knize 13 děsivých těstovin od Marka Veverky, kterého čeští milovníci hororu znají spíše jako Prézu z kanálu Bamuel Seckett, také se hromady mých překladů a originálních prací objevila na Youtubu, kupříkladu Irina u Stay Steaka. Má vášeň je horor a všechno okolo monster pod naší postelí, které díky bohu nemůžeme vidět, ale můžeme o nich číst. A od toho jsem tady.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!