Member Directory

Ahoj, na internetu vystupuji pod přezdívkou Hires. Taky zbožňujete ten pocit nabíhající husí kůže, když sledujete horory? Já taky! Proč si tedy nedopřát trochu intenzivnějšího strachu při sledování hororů ze skutečného života. Ať už se jedná o paranormální aktivity, záhady nebo creepypasty, vždycky se budeme bát. Nikdy totiž nejsme sami!

Nahrávky hrôzy je multimediálny youtubový mesačník, ktorý sa zameriava na tvorbu hororových poviedok. Jeho traja tvorcovia, veľkí fanušíkovia hororu, si všetko tvoria sami - od príbehu, hudbu, animáciu až po záverečné titulky. Milujú kreativitu a desivosť., literatúru a mráz na chrbte. Na scéne sú iba niekoľko mesiacov, no mestečku Darktown ich prichýlilo pod svoje rozpadnuté domové štíty.
Funkce: Kronikář

Ahoj. Kdysi jsem si z DarkTownu povídky jen půjčoval a dával je na svůj kanál. (Vždy se souhlasem!) Nyní chci být plnohodnotnou součástí města. Snad se Vám mé počínání zde bude líbit.

Zdravím. Říkám si Kris a překladu jsem se aktivně věnovala už před několika lety a veřejně jsem své práce publikovala. Teď se k tomu vracím. Zajímám se o věci s hororovou tématikou, sci-fi a vědou.

Back to top button
Don`t copy text!