VideaCreepypasty

Nakreslete Monstrum

Nakreslete Monstrum

Nastoupil jsem jako učitel na základní škole na prvním stupni. Vždy mě bavila komunikace s dětmi, kterou jsem s nimi vedl. Zajímalo mě, jak funguje dětský mozek a jejich přemýšlení.

Vždy jsem zkoušel rád jejich kreativitu. Chtěl jsem se jednou stát dětským psychologem. To mě vždy velice lákalo, protože jsem jim mohl dokonce pomáhat. Jednoho dne jsem do třídy přinesl potřeby na kreslení.

Všechny děti byli velice nadšené, protože si malovali rády a často. Já jsem jim zadal své specifické téma. Chtěl jsem, aby mi nakreslili monstrum. Obrázky jsem se prohlížel až pozdě večer doma když jsem měl práci hotovou. Některé obrázky mě opravdu překvapily.

Další Creepypasta: Mrtvý svět

Vizor

Vítej. Jsem Vizor, starosta DarkTownu a padá na mě tíha starostí všech obyvatel DarkTownu. Zajímám se o záhady, creepypasty, zajímavosti ale především o děsivé příběhy podle skutečných událostí, protože nejděsivější je právě to reálné. Mám na svědomí založení městečka DarkTown ale i jiných projektů jako je ParaWeb.cz, CreepyShop.cz a spolupracuji na CreepyConu.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!