ČlánkyVideaZáhady

Kdo je Long Horse? – Bestiář

Long Horse je úhlavní nepřítel Siren Heada.

Kdo je Long Horse? A jak vznikl?

Tato zvláštně vypadající bytost připomínající koně vznikla v nedávné době od známého tvůrce a malíře Trevora Hendersona. Tento autor má na svědomí i další známá i neznámá stvoření jako je například Siren Head nebo Cartoon cat.

Trevor nejenom, že kreslí zvláštní monstra ale zároveň k nim píše příběhy, které samotným kresbám vdechnou o něco více reálnosti, a z monster tak vznikají městské legendy a povídačky mezi lidmi. A čím je tato postava zvláštní?

Long Horse v přírodě

Long Horse je kůň s nekonečným krkem

Tato zvláštní bytost vypadá jako koňská lebka bez spodní čelisti a nekonečně dlouhým krkem, který připomíná kosti. Kosti nejenom připomíná ale při jeho pohybu to zní jako praskání kostí.

Zvuky, které toto monstrum vydává si můžete poslechnout i v následujícím videu. Díky těmto zvukům poznáte, že se nedaleko vás vyskytuje a pohybuje.

Long Horse není nebezpečný

Tato bytost podle svého autora není údajně nijak nebezpečná, až na svůj děsivý vzhled. Jeho posláním není na lidi útočit nebo je hned zabít ale spíše varovat před nadcházejícím nebezpečím. Je také úhlavním nepřítelem Siren Heada, který je údajně velice nebezpečný.

Long Horse vs. Siren Head

Obě tato monstra mají stejného autora a zároveň mají nepřirozeně dlouhé končetiny. To je jejich hlavní děsivý prvek, který Trevor Henderson používá také u jiných svých monster. Každá bytost má ale svůj vlastní příběh a druh chování a to je na těchto postavách opravdu jedinečné.

Autor Long Horse a Siren Heada: Trevor Henderson

Další záhadná postava: Siren Head

Wizzory

Zdary. zdary! Tady Wizzory, šaman DarkTownu. Na Youtube točím videa převážně o mytologii, creepypastách a různých tajemných tématech. Vystupuji i pod hudebním pseudonymem: Medooza

Vizor

Vítej. Jsem Vizor, starosta DarkTownu a padá na mě tíha starostí všech obyvatel DarkTownu. Zajímám se o záhady, creepypasty, zajímavosti ale především o děsivé příběhy podle skutečných událostí, protože nejděsivější je právě to reálné. Mám na svědomí založení městečka DarkTown ale i jiných projektů jako je ParaWeb.cz, CreepyShop.cz a spolupracuji na CreepyConu.

Související články

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!