VideaZáhady

Nanožka a Ponožek – Zvrácená pohádka

Šílená pohádka se dostala na internet

Občas na internetu vídáme podivná, zvrácená a snad vůbec nikým nepochopená videa. Dnes bych si dovolil vám jedno takové video (nebo spíše celý seriál) ukázat.

Tento počin nese název: „Nanožka & Ponožek“ Jedná se o pohádku s maňásky, které jak už název napovídá tvoří jakési ponožky.

Snímek je plný mnoha podivností

Už jen po vizuální stránce je tento snímek dosti zvláštní. Od prvního pohledu by vám bylo zřejmě okamžitě jasné, že to není nic, co byste chtěli pouštět svým dětem.

Děj se odehrává ve tzv. Sklepovém Podnoží. Ponožek zde bydlí v panelovém domě do kterého se mu nově nastěhuje kamarádka Nanožka. Ta ho v průběhu třetího dílu hodlá opustit. V tom se jí ale Ponožek pokusí zabránit.

Co by mělo následovat?

Podle informací ČSFD 1. série má celkem 10 epizod. V průběhu následujících, zatím nikde nepublikovaných dílů má být vyobrazena mysl psychopatického Ponožky a zoufalství nebohé Nanožky, která se ze Sklepového Podnoží snaží utéct.

Ve druhé sérii si údajně Ponožek najde novou kamarádku

Nová kamarádka mu má s vězněním Nanožky pomoci. Celý seriál by měl tak čím dál víc nabývat na zvrácenosti. Co se týká třetí série, měla by být již poslední. Jejím obsahem mají být pouze tři díly, ve kterých se ke konci Ponožek úplně zblázní…

Předchozí creepypasta: SuicideMouse.avi – (Creepypasta)

Wizzory

Zdary. zdary! Tady Wizzory, šaman DarkTownu. Na Youtube točím videa převážně o mytologii, creepypastách a různých tajemných tématech. Vystupuji i pod hudebním pseudonymem: Medooza

Související články

8 Comments

  1. Lidi vy jste úplně slepý!!! Není to žádný úchyl, to video má mnohem hlubší význam než si myslíte!!! Na konci každého dílu je verš, a každý ten verš je Zjevení Janovo, což je poslední kniha Nového zákonu z Bible. Tam se píše o konci světa. Když bude lid zkažený tak přijde konec světa. A tohle video pojednává o zkaženosti lidí. A navíc tenhle seriál je z roku 1986 což je stejný rok co vybuchl Černobyl, Černobylská havárie je často nazývaná jako Peliněk, ptáte se proč no, protože Peliněk byla hvězda co měla započít Armagedon. Tohle video je o tom jak jsou lidé zkažení a Černobyl měla být jen předehra k Armagedonu, no a Das Tier znamená zvíře neboli drak, a drak je v Zjevení Janově převtělený ďábel, který lidi navádí ke zlu, no a jak je na konci každé epizody jeden verš tak to je právě o tom drakovi, kterého musíme vlastní vůlí porazit. A navíc na konci každého verše je Jan Zjevený, takže tohle video je na 90% o Apokalipse a o zkaženosti lidstva.

    1. Ten seriál je zo súčastnosti, drahý Vojto. Tie verše majú buď druhý význam, alebo nás majú zmiasť. Ty si, očividne, naletel. Neber to v zlom, všetci robíme chyby. 🙂

    2. Ten seriál z 80. let nebude. Jen tak má působit, a celkem se mu to daří. Ale je točen v dnešní době.

  2. Nie ,niesom slepý práve teraz to chcem na Wattpade rozoberať do väčšej hĺbky.Ale kludne to môže byť niekto kto chce len vytvoriť česku creepypastu. A tie správy v televizí :Hladomor,Mor,Smrť a ten najvyraznejši Vojna , chce sa zahrať na mesiáša ktorý predpovedá koniec sveta ,ale na 75% to je chlap ktorý sa na takýchto diskusiách priam božský zapáva. Je to samozrejme čo sa týka citatou ale nemôžme vidieť za každým požiarom Diabla a za každým šťastí Boha,či za každým číslom démona.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!