VideaCreepypastyZáhady

SuicideMouse.avi – (Creepypasta)

Suicidemouse.avi je ztracený díl

Obecně je vnímán jako ztracená, vymazaná a neviditelná epizoda cartoonového seriálu pro děti jménem „Mickey Mouse“. Existuje ale takové video, které je i z creepypast vymazáno… A co se na něm nachází už se asi nikdy nedozvíme.

Určitě si všichni dobře pamatujeme černobílý seriál „Mickey Mouse“ od Disneyho, že? Ten seriál, který byl vydán teprve nedávno pro klasiky na DvD. No a já jsem slyšel, že existuje i jeden díl, který se nikdy nevydal, ani pro ty nejhorlivější fanoušky seriálu.

Podle zdrojů to ale není nic zvláštního. Jedná se o záznam kde Mickey prochází kolem šesti budov, jde asi 2-3 minuty, pak se náhle vytratil. Narozdíl od ostatních dílů tohoto seriálu v záznamu nebyla žádná hudba. Jen minutu před tím, co se záznam změnil jen v bílý šum začalo neustálé a rytmické bouchání do klavíru.

Mickey byl jiný

Asi bych to měl popsat do přesností. Je lepší když čtenáři vědí oč kráčí…

Chůze Mickeyho byla naprosto normální, ale Mickey… Mickey nebyl veselý. Jeho výraz ve tváři byl dost zvláštní. Neusmíval se a ani se nemračil. Hodně divné bylo ale to, že během chůze z nějakého důvodu nakláněl hlavu ze strany na stranu. A stále si držel neutěšený pohled.

Nebyl to ten Mickey, kterého jsme znali, nebyl tak veselý a plný energie. Když pak asi za rok, nebo dva, Leonard Maltin posuzoval karikaturu DvD disku, rozhodl se záznam vymazat. Ale Leonard si pro jistotu nechal udělat několik kopií tohoto nevysvětlitelného záznamu.

Pravda vyšla na povrch

Ve spolupráci s jeho známým, který pracoval ve společnosti Disneyho a byl to dobrý Maltinův přítel, jednou Maltinovi na email poslal vysvětlení. „Záznam má ve skutečnosti 9 minut a 4 sekundy, někdy v šesté minutě se totiž vrátí z šumu zpět na Mickeyho chůzi, tentorkát už ho nedoprovází bušení do piana, ale šum spojený s různě divnými zvuky, které se víceméně podobali šelesti. Jak se zvuk ale dostával asi po minutě na hlasitější frekvenci, snímky v záznamu se začaly stávat divnějšími.

Mickey začíná nahánět hrůzu

Chodník, po kterém Mickey šel se začal divně kroutit, ale co bylo nejděsivější bylo to, že se Mickeyho výraz z nespokojeného mění na docela známý psychotický úšklebek. Až v sedmé minutě se ty zvuky proměnily v bolestivý a hrůzostrašný výkřik a obrázek se více ztemnil.

Náhle přišel ten moment, kdy se to rozjelo, Mickeyho obličej se začal rozpadat, jeho oči se obrátily v sloup a na levé straně jeho tváře, se začal psychoticky usmívat, jeho úsměv byl vážně veliký. Budovy se změnily v plavoucí trosky a chodník byl stále neskutečně a fyzicky záporně zakřivený. Zkreslený řev trval až do začátku osmé minuty.

O posledních 30 vteřinách nikdo nic neví.

Co se stalo v posledních 30 sekundách se mi z nikoho nikdy nepodařilo vymámit. Ale vím, že po dokončení celého snímku spolupracovník Maltina spatřil sekuriťáka, který zrovna pracoval u dveří a měl možnost těchto 30 vteřin vidět. Ten po shlédnutí onoho snímku vyklopýtal z místnosti a s bledou tváří a vytřeštěným výrazem pronesl: „Opravdové utrpení není známo.“ Následně vzal našemu strážci zbraň a střelil se do hlavy.

Tohle všechno se tak trochu Maltinovi vymklo z kontroly, ale co vím, je to, že to nikdo neviděl i přesto, že se odehrávaly desítky pokusů dostat soubor na internet. Také vím to, že na úplném konci snímku byl skryt ruský nápis, který psal zhruba něco na způsob „Na památku pekla přivedeme diváky do něj“.

Na internetu lze najít mnoho napodobenin

Pokud je i celé video v originále někde online, bude zřejmě pod názvem „suicidemouse.avi“. Autor tohoto článku vzkazuje: „Kdokoliv by ten pravý snímek našel, okamžitě mě kontaktujte, protože pokud je tohle skryté stejně jako příčina smrti Disneyho, musí za tím stát něco obrovského!“.

Další záhada: Nanožka a Ponožek – Zvrácená pohádka

Wizzory

Zdary. zdary! Tady Wizzory, šaman DarkTownu. Na Youtube točím videa převážně o mytologii, creepypastách a různých tajemných tématech. Vystupuji i pod hudebním pseudonymem: Medooza

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!