smile.jpg creepypasta smile dog česky creepy pics obrázek pes a krvavá ruka děsivé příběhy strach

Smile.jpg

Je obrázek z Creepypasty s názvem Smile Dog. Smile.jpg se šířil zhruba před dvaceti lety jako příloha v řetězových emailech. Lidi, kteří se na tento obrázek podívají, tak dostávají epileptické záchvaty a mají noční můry.

Na obrázku je vyobrazený pes (Husky) v temné místnosti s oknem. Na obrázku je také ruka, která vychází z temnoty. Je zvláštní, jaké má ten pes zuby a hlavně jeho široký děsivý úsměv.

Creepypasta Smile Dog

Tato creepypasta vychází z příběhu jednoho mladého muže, který se dozvěděl o nebezpečném obrázku, na kterém je Smile dog. Setkal se s jednou ženou, která viděla obrázek Smile.jpg.

Když měl začít rozhovor s ženou, tak dostala strach a záchvat paranoi zamkla se ve skříni. Po několika letech muž dostal zprávu od ženy, která se omlouvala za své chování. Později se žena zabila.

Celou Creepypastu najdete na: Smile Dog – Creepypasta Česky

1. …

2. …

3. …

4. …

5. …

6. …

7. …

8. …

9. …

10. …

Celou Creepypastu najdete na: Smile Dog – Creepypasta Česky

Smile.jpg – Fotka, která vraždí
5 (100%) 1 vote
Sdílejte
Předchozí článekPenpal – 2. část: Balloons
Další článekZážitek se syndromem Lavender Town
Vizor
Vítej. Jsem Vizor, starosta DarkTownu. Baví mě záhady, zajímavosti a Creepypasty. Mám na svědomí založení DarkTownu a mnoho dalších projektů jako jsou Youtuberi.tv, Hustor.cz, YTZ.cz. Dále se zajímám o marketing a nejvíce mě baví sociální sítě, tvorba webů a grafika.

1 komentář

Napsat komentář

Přidejte komentář
Vložte vaše jméno