VideaZáhady

5 Děsivých nahrávek zaznamenaných během spánku

5 Děsivých nahrávek nahraných během spánku

  1. Muž z Ameriky si myslel, že v noci se v jeho domě dějí nadpřirozené věci. Zapnul si tedy aplikaci na nahrávání zvuků během spánku a při přehrání záznamu zjistil, že se nahrál zvláštní zvuk křiku.
  2. Soused si stěžoval na muže, že z jeho bytu se v noci ozývají divné zvuky. Zapnul přes noc nahrávání a slyšel 2 hlasy z nichž jeden byl spícího muže a druhý si nedokáže vysvětlit.
  3. V tomto záznamu můžeme slyšet tzv. syndrom vybuchující hlavy. Tento syndrom se projevuje když daná osoba prochází stresovým obdobím.
  4. V jedné budově, která stála na místě, kde byl v minulosti indiánský kostel majitelka nahrála během noci zvláštní zvuky. Na tomto místě se také ukazovaly zvláštní stíny a další divné věci.
  5. Žena nahrávala měsíc, co se dělo během spánku. Po měsíci zaznamenala svůj hlas ale i hlas nějakého neznámého muže. Nejspíš zloděje.

Další video: Rozhovor s mimozemšťanem – AREA 51

Skellet

Mé jméno je Skellet a jsem hrobníkem v DarkTownu. Natáčím videa na YouTube s děsivou tématikou. Zajímá mě DeepWeb, DarkWeb a další děsivé zvláštnosti z celého světa. Nyní mám přes 13 tisíc odběratelů na YouTube.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!