VideaZáhady

Rozhovor s mimozemšťanem – AREA 51

Rozhovor s mimozemšťanem

V tomto videu uvidíme výslech mimozemšťana podle projektu „Modrá kniha“, který studoval v polovině 19. století mimozemskou aktivitu. Tento projekt byl záhadně ukončen a toto video je natočené podle této modré knihy.

Na začátku se od mimozemšťana dozvíme, že vlastně není mimozemšťan ale je to vyšší evoluční verze člověka jako takového. Nepřišel tedy z jiné planety ale přesunul se v čase a prostoru. Momentálně nás pozoruje, jakým způsobem se lidstvo zničilo.

Planetu prakticky zničí nukleární válka a přežije pouze určitá část lidstva. Následně se dozvídáme, že smrt vlastně neexistuje, a je to pouze jedna z částí života. Také zjistíme, že existuje mnoho vesmírů, které podporují život ale některé naopak život nepodporují.

Na konci se dozvíme, že nukleární válku způsobí náboženské a politické dogma. Podle grafického zpracování jde nejspíš o fake video ale obsah (rozhovor) tohoto videa je podle modré knihy. Co si o tom myslíš ty? Napiš do komentářů.

Předchozí video: 5 Děsivých nahrávek zaznamenaných během spánku

Skellet

Mé jméno je Skellet a jsem hrobníkem v DarkTownu. Natáčím videa na YouTube s děsivou tématikou. Zajímá mě DeepWeb, DarkWeb a další děsivé zvláštnosti z celého světa. Nyní mám přes 13 tisíc odběratelů na YouTube.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!