VideaZáhady

Existuje Slenderman?

Myslíte, že existuje Slenderman?

Slenderman je postava, kterou v roce 2009 vytvořil Eric Knudsen. Často je zobrazovaný jako vysoký muž v černém obleku bez tváře. Unáší děti, kterým krade jim duše a má schopnost se teleportovat. Tento popis patří tomu vymyšlenému Slendermanovi. Tento popis se ale podobá i reálným postavám z našeho světa. A jakým?

Pod jedním videem se Slendermanem napsala jedna žena z Alžírska, že její matka jí popisovala podobného muže s dlouhými končetinami. Prý tato monstra nyní žijí v jiném světě než v tom našem kvůli osvětlení, které je nyní téměř všude.

Podobné postavy Slendermanovi se objevovali už před rokem 2009. Například v Německu bylo takové stvoření popisováno jako Der Grossman, který živ v 16. století. Další důkazy o postavách podobným Slendermanovi můžete najít ve videu. Myslíže, že Slenderman existuje? Napište nám do komentářů.

Další video: Děsivý hovor s policií – Slenderman

Skellet

Mé jméno je Skellet a jsem hrobníkem v DarkTownu. Natáčím videa na YouTube s děsivou tématikou. Zajímá mě DeepWeb, DarkWeb a další děsivé zvláštnosti z celého světa. Nyní mám přes 13 tisíc odběratelů na YouTube.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!