VideaDeepWebZáhady

Modrá velryba – Sebevražedná hra

Modrá velryba – Sebevražedná hra

V poslední době se po internetu rozšířil obrovský trend, a tím je modrá velryba. Tato sebevražedná hra v posledních měsících a letech způsobila několik desítek sebevražd po celém světě. Tato hra začala v Rusku a její autor už je nyní za mřížemi.

Principem této sebevražedné hry je plnit úkoly, které vám zadává tzv. kurátor, s kterým se spojíte přes ruskou sociální síť Vkontakte. Kurátor vám po dobu 50 dní bude dávat úkoly, které mají nabourat psychickou stabilitu jedince a dodávat mu pocit bezcennosti. Posledním úkolem této hry je sebevražda.

Tyto úkoly obsahují především sebepoškozování, sledování děsivých videí nebo poslouchání strašidelné hudby. Tato hra se rozšířila do Čech i na Slovensko a má zde své první oběti. Normálního člověka nenapadne s touto hrou ani začínat a to je také dobře. Doufáme, že to tak i zůstane.

Další článek: Blue Whale / Modrá velryba – Pravda nebo lež?

Skellet

Mé jméno je Skellet a jsem hrobníkem v DarkTownu. Natáčím videa na YouTube s děsivou tématikou. Zajímá mě DeepWeb, DarkWeb a další děsivé zvláštnosti z celého světa. Nyní mám přes 13 tisíc odběratelů na YouTube.

Související články

One Comment

  1. Jo to byly časy. V tu dobu se umíralo dobrovolně a teď během COVIDU chcípáme…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!