ČlánkyCreepypasty

Klíčová dírka

Klíčová dírka

Muž vešel do hotelu a přistoupil k recepce, aby se zapsal. Žena za stolem mu dala klíč a řekla mu že po cestě do pokoje narazí na dveře bez čísla, které byly zamčené a nikdo tam nesměl. Především by se do něj nikdo neměl za žádných okolností dívat. Takže muž poslech instrukce té ženy na recepci, šel rovnou do svého pokoje a šel spát.

Další noc mu zvědavost ohledně toho pokoje bez čísla nedala spát. Sešel šel chodbou k těm dveřím a vzal za kliku. Opravdu byly zamčené. Sehnul se a podíval se skrz velkou klíčovou dírku. Chladný vzduch prošel skrz a ochladil mu oko. Viděl hotelový pokoj, stejný jako ten jeho, a v rohu stála žena s úplně bílou kůží. Hlavu měla opřenou o stěnu, hledíc směrem od dveří.

Chvíli zmateně zíral.

Zvědavostí skoro zaklepal na dveře, ale rozhodl se to neudělat. Ta nechuť mu zachránila život. Odplížil se od dveří a vrátil se do svého pokoje. Další den se vrátil k těm dveřím a podíval se skrz klíčovou dírku. Tentokrát vše co viděl, byla červeň. Kromě výrazné, nehybné, červené barvy, nemohl nic rozeznat. Obyvatel pokoje možná věděl že ho minulou noc špehoval, a tak dírku něčím červeným.

V tomto bodě se rozhodl to probral s ženou na recepci a získal více informací. Ona vzdychla a řekla, „Podíval jste se skrz klíčovou dírku?“ Muž odpověděl že ano a žena řekla, „Dobře, mohla bych vám také říct příběh. Před dlouhou dobou muž zavraždil svou ženu v tom pokoji a její duch tam straší. Ale ti lidé nebyli obyčejní. Byli úplně bílí, kromě očí, které byly červené.

Originál: creepypasta.wordpress.com
Další creepypasta: Nech mě jít

Mike-K

Zdravím vás přátelé. Má přezdívku Mike K. A píšu gore horory. Jsem ročník 02. Baví mě kreslení/malování a hraní na klavír. Zajímá mě historie 20. století a záhady. Píšu příběhy o zabíjení, protože mi to jde a dávám do toho své myšlenky a úvahy.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!