CreepypastyZáhady

Náměsíčný kouzelník

Náměsíčný kouzelník

Kluk jménem Makar dřív bydlel s rodiči v jednopokojovém bytě. Na nic si však nestěžovali. Ten jeden pokoj jim bohatě stačil. Chlapec si tam dokonce našel oblíbené místečko na hraní. Ale jak už to bývá, všechno dobré jednou končí.

Makarova matka otěhotněla!

A aby toho nebylo dost, porodila hned dvojčata. Život v jednopokojovém bytě bytě se náhle zhoršil. Makar byl nucen dělat úkoly v kuchyni. Však ani tam se nedočkal klidu. Domů začal nosit místo obvyklých jedniček, trojky.

Nakonec se rodiče rozhodli, že musejí byt prodat. A větší si koupit někde na kraji města, aby to bylo levnější. Konečně Makar dostal vlastní pokoj! Hned první den někdo zaklepal na dveře jejich nového, třípokojové bytu.

Vešel hodně neobyčejný muž. Byl hodně vysoký a štíhlý. Vypadal přibližně na padesát let. Měl na sobě černý oblek. Bez pozdravu začal vysvětlovat, co je zač.

Ukázalo se, že je to jejich soused

Který bydlí patrem výš. Pracuje kouzelníkem v cirkusu. A ještě má jednu neobvyklou nemoc, byl často náměsíčným. V noci často vstával z postele, sám si toho nevědom, a dělá různé divné věci. o kterých si potom nic nepamatuje.

Například, jednou v noci zalez do bytu mladé sousedky a nechal jí bílé růže. Ona se pak ráno hodně radovala, protože si myslela, že to byl její přítel, se kterým se čerstvě pohádala. Prostě, co by se divného nestalo, nemusejí si toho všímat. Znamená to jenom to, že jejich soused byl zase náměsíčným.

Po jeho odchodu, rodina zůstala zamyšlená a zmatená. Mysl o tom, že jejich kouzelný soused by mohl každou chvíli jim zalézt domu je moc nevzrušovala. Jenom Makar se v hloubi duše radoval. I když, sám by nedokázal odpovědět, proč. Otec hned  v ten den šel koupit nejspolehlivější dveře s čtyřmi zámky. Všechna okna byla doma dřevěná, takže si objednali ta nejdražší plastová. Dokud to všechno nebylo zařízeno, rozhodly se v noci spát opatrně.

Jejich opatrnost, je podvedla

Ale ne, že by to nějak škodilo. Ráno našli na stole krásné květiny. Rodiče přišli k závěru, že kouzelník není škodlivý a můžou si ho teda nevšímat. Potom každé ráno nacházeli doma neobyčejné dárky. Tu někdo udělá za Makara úkoly, nebo se v ledničce objeví obrovský dort,.

Jednou dokonce na stole leželi lístky do semi-finále mistrovství světa ve fotbale. Všichni ve třech nasedli do auta a vyjeli. Opravdu si to užili! Bylo to takové slepé štěstí. Dá se říct, že se samou radostí zbláznili. Ona ta RADOST je nutila zapomínat na důležité věci.

Jednou k nim přijela na návštěvu Makarova babička. Jakmile vešla do bytu, otázala se:

-,,Kde máte Mášenku a Dášenku?“

-,,Koho?!“ Ptali se rodiče zmateně.

-,,Máša a Dáša, vaše dvojčátka.“

Jenom tehdy si rodiče vzpomněli. Jejich strach byl snad cítit i za kilometr.

Nepamatovali si nic.

Kdy je viděli naposledy? Kde s nimy byli nebo nebyli?

Co se týče toho kouzelníka? Už ho nikdy neviděli. Nikdo ze sousedů o něm ani neslyšel.

Další Creepypasta: Temná kočka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!