ČlánkyCreepypastyVidea

ROK 2050 – NEVIDITELNÝ PROBLÉM

ROK 2050 – NEVIDITELNÝ PROBLÉM

Ahoj. Já jsem Vizor jsem rád, že tohle čteš. Momentálně je rok 2050. Ano teď jsem v budoucnosti. Když jsem byl mladší a bylo mi skoro 26 let, tak jsem hodně koukal na Youtube. To byla taková ta éra Youtuberů a Sociálních sítí, to už je teď minulost. Teď je ale vše úplně jinak.

Dřív jsem se věnoval takovým věcem jako jsou creepypasty, záhady, horrory a podobně. To ještě skoro nikdo nevěděl, co Creepypasta je. Hodně jsem v té době dělal weby a grafiku. A začal jsem budovat komunitu, která se zajímala o podobné věci.

Díky tomu vznikl velký projekt DarkTown, na který dodnes rád vzpomínám a hezkou řádku let jsem pomáhal s největším festivalem záhad, horru a creepypast s názvem CreepyCon. Tyhle časy jsou už ale minulost a teď už si užívám klidného života a zajímám se o lidskou mysl a psychologii.

Hodně vzpomínám na minulost a prožití svého života

Co jsem dělal dobře a co špatně. Hodně často jsem si kladl otázku jako: Co jsem dělal špatně a co jsem mohl udělat lépe? A tímto textem bych rád odpověděl a zároveň předal myšlenku i tobě.

Jak už jsem psal na začátku. Díval jsem se na Youtube a viděl video od Youtubera, který si říkal Catamurloc nebo tak nějak. Jeho Youtube kanál se ale jmenoval jinak myslím, že StaySteak. Možná, že to video ještě na internetu někde najdu.

V tom videu mluvil o konci světa v roce 2050. Jaká ironie, že? Já teď už vím, jaká je skutečnost. Ve videu mluvil o plastech jako největším problému. Povídal o tom, kolik lidstvo vyprodukuje plastů a shrnoval další zajímavé informace.

rok 2050 konec světa staysteak darktown creepypasta darktown.cz neviditelny problem

Říkal, že v roce 2050 bude více plastu v mořích než ryb

Ukazoval obrázky lidí koupající se v plastovém odpadu a zraněných zvířat. Mluvil také o ostrově odpadků. Ten je dnes populární atrakcí, kam se jezdí davy lidi dívat na tu zkázu jako na koncentrační tábory. Jedno mají opravdu společné. Počty mrtvých lidí.

Plasty jsou dnes opravdový problém a obrázky ve videu toho Youtubera můžeme vidět každý den ve zprávách. Odpadky nejsou problém jenom v moři ale i na souši. Představ si, že zhruba před deseti lety vznikla ve Vietnamu hora odpadků, která byla vysoká jako nejvyšší hora Čech. Ten projekt se tutlal před médii pár let, než to prasklo.

Lidi si pak víc začali uvědomovat, že odpadky jsou problém ale tím se nic nevyřešilo. Teď kvůli podobným skládkám máme mnohem víc nemocí než dřív a věk dožití je 50-60 let. Hodně lidí ale umírá na rakovinu ještě dřív. Plodnost a zdravé spermie se staly velkým byznysem.

rok 2050 konec světa staysteak darktown creepypasta darktown.cz neviditelny problem

Plasty a odpadky jsou větší problém, než se zprvu zdálo a většina to ignorovala

Odpadky má každý na své zahradě, příkopy jsou plné plastových sáčků, na ulicích a v kanálech jsou plastové kelímky a brčka. Lesy jsou plné starých pneumatik a obalů od brambůrků a sušenek. Odpadky jsou dnes součástí přírody a příroda se snaží bránit.

rok 2050 konec světa staysteak darktown creepypasta darktown.cz neviditelny problem

Lidi si neuvědomují, jak moc ovlivňují planetu. Příroda, nemoci, počasí vše se nám vrací zpět. Jak se o planetu staráme, tak to od ní dostáváme. Už si nepamatuju, kdy jsem si naposledy utrhl zralé jablko ze stromu nebo se prošel ve vysoké trávě. Svět je toxický a karma existuje.

Kdybych se mohl vrátit v čase a něco si přát, tak bych chtěl, aby tohle video viděl každý na planetě Zemi. Možná by se něco změnilo.

Další příspěvek: 15 Děsivých Omalovánek 3/3

Vizor

Vítej. Jsem Vizor, starosta DarkTownu a padá na mě tíha starostí všech obyvatel DarkTownu. Zajímám se o záhady, creepypasty, zajímavosti ale především o děsivé příběhy podle skutečných událostí, protože nejděsivější je právě to reálné. Mám na svědomí založení městečka DarkTown ale i jiných projektů jako je ParaWeb.cz, CreepyShop.cz a spolupracuji na CreepyConu.

Související články

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!