ČlánkyZáhady

Temný Příběh Hello Kitty

Hello Kitty – Skutečný příběh

Skutečný příběh této postavičky je něco, jako taková městská legenda. Jedná se o populární kreslený japonský seriál Hello Kitty. Říká se, že je to démonická hračka, která původně měla sloužit jako produkt k uctívání Satana.

Podle legendy, Hello Kitty byla vytvořena již v roce 1970 Číňankou

Zdá se, že její čtrnáctiletá dcera měla rakovinu úst. Lékaři řekli její matce, že její dítě je nevyléčitelně nemocné a nebylo nic, co by mohli pro ni udělat. Matka se ale odmítla vzdát naděje a navštívila každý kostel ve městě, aby se modlila za svou dceru. Když to nepomohlo, přišla i o zbytky své naděje a zapojila se do satanistických rituálů.

Říká se, že, aby zachránila život své dcery, uzavřela smlouvu s ďáblem. Pro léčbu rakoviny své dcery, ďábel požadoval jen jednu věc na oplátku. Bude muset vytvořit kreslenou postavičku, která by působila na děti na celém světě. Ďábel chtěl využít popularitu této kreslené postavičky a přimět lidi na celém světě, aby uctívali Satana.

hello kitty murder kill japan darktown.cz creepypasta záhada strach vražda

Když se její dcera vzpamatovala z rakoviny, matka dodržela slib, který dala Satanovi a vytvořila Hello Kitty. Postavička byla navržena bez úst podle dcery, která měla rakovinu ústní dutiny. Měla špičaté uši, jako ďáblovi rohy a slovo „Kitty“ v čínštině znamená „démon“ takže název ve skutečnosti znamená „Ahoj démone“.

Říká se že každý, kdo si koupí Hello Kitty , tak si pustí démona do srdce

Satanisté na celém světě používají tuto hračku jako symbol tajemství a mnozí si podle ní nechávají vytetovat obrazy na kůži. Ďábelští ctitelé odkazují na Hello Kitty jako na „Dceru Ďábla“.

hello kitty murder kill japan darktown.cz creepypasta záhada strach vražda

Hello Kitty vražda

V roce 1999 se stala brutální vražda v Hongkongu. To bylo později označeno jako „Hello Kitty vražda“. Tři muži unesli mladou ženu a drželi ji v zajetí v bytě, po dobu jednoho měsíce. Mučili ji a pak ji zavraždili. Nazývá se to „Hello Kitty vražda“, protože vrahové uřízli oběti hlavu a dali ji dovnitř Hello Kitty panenky.

hello kitty murder kill japan darktown.cz creepypasta záhada strach vražda

Další článek: Dětské Show / Children’s show

Chrysalis

Říkám si Chrysalis a někteří mě mohou znát především z mého blogu pod přezdívkou Insanity. Creepypastě se věnuji už od roku 2013 a v roce 2015 jsem si založila svůj blog, na který jsem aktivně přispívala svými překlady. Mé překlady se párkrát už objevily i na Youtube.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!