ČlánkyCreepypasty

The Portraits

The Portraits – Portréty

Muž se po celodenním lovu ztratil někde ve středu hlubokého lesa. Začínalo se stmívat a potom, co v ztratil orientaci, se rozhodl vydat se jedním směrem, dokud se nedostane ze stále více utiskující zeleně.

Po několika hodinách narazil na příbytek na malé mýtině. Uvědomil si, že v takové tmě se domů nedostane a tak ho napadlo zeptat se, zda by nemohl přenocovat. Přiblížil se ke vchodu a zjistil, že jsou dveře pootevřené.

Nikdo uvnitř nebyl

Lovec padl na malou postel s myšlenkou, že vše majiteli vysvětlí ráno. Jak se rozhlížel kolem, byl překvapen mnoha neuvěřitelně detailně malovanými portréty. Všechny bez výjimky vypadaly, jako by muže pozorovaly. Vypadaly tak nenávistně.

Obklopen tolika pohledy se cítil nepříjemně. Při vší snaze ignorovat naštvané tváře se otočil čelem ke zdi a celý vyčerpaný upadl do neklidného spánku. Po probuzení v cizí posteli byl na okamžik oslepen neočekávaně jasným svitem slunce. Když se po chvíli rozkoukal a rozhlédl se po místnosti, zjistil, že na zdech nejsou žádné portréty, pouze samá okna…

Další Creepypasta: Your Secret Admirer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!