VideaZáhady

ZÁHADA: Sanatorium Waverly Hills

Sanatorium Waverly Hills – Dům ve kterém straší?

Jedná se o opuštěné sanatorium, které opravdu nemá příliš pěknou minulost. Doprovází ji totiž případy sebevražd dvou sester, které práci v sanatoriu zřejmě psychicky neunesly. Dále se zde údajně odehrálo několik děsivých experimentů na pacientech.

Po sléze se toto místo stává předmětem mnoha spekulací, podle kterých na něm údajně straší. Tyto dohady samozřejmě doprovází mnoho zvláštních fotografií duchů a děsivých příběhů vypovídajících o paranormální aktivitě v této budově.

Některé záznamy se mohou zdát jako podvrh a nad některými vám skutečně zůstane rozum stát. Posuďte sami… V každém případě se bezesporu jedná o jedno z nejstrašidelnějších míst na světě.

Další creepypasta: Mayská kletba

Zatím bez hodnocení.

Jak se ti líbil příspěvek?

Štítky

Wizzory

Zdravím! Tady Wizzory, šaman DarkTownu. Jsem trochu divnej týpek, točící videa s převážně tajemnou atmosférou. Mezi má témata patří například: Záhady, Alternativní drogy, Creepypasty a plno dalšího. Dále také miluju hudbu... a to od rocku, metalu, až k reggae, rapu a keltské hudbě. Sám jsem také doprovodný kytarista a občasný skladatel v jedné hard rockové kapele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button
Don`t copy text!
Close
Close