ObrázkyZáhady

Záhadné stvoření u silnice

Záhadné stvoření

V severní části USA se podařilo spolucestující natočit záhadné stvočení, které nemůžeme nijak identifikovat. Uznejte sami jestli jste už někdy něco podobného viděli nebo ne. Popřípadě, k jakému stvoření můžete tuto bytost přirovnat.

Vypadá to jako zvláštně zmutovaná bytost. Bohužel toho stvoření nejde nijak více specifikovat. Nedávno se v USA našlo podobných stvoření stovky v lese v Kalifornii. Tato stvoření byla zmutovaná a pocházela z místního lesa, ve kterém protékala řeka.

Tato řeka byla znečištěna z toxickým odpadem z nedaleké továrny. Továrna vypouštěla velké množství toxických látek a docházelo, tak z mutaci místních zvířat a okolních stromů. Po uzavření továrny podobná záhadná stvoření v okolí už nebyla

Zahadne stvoreni u silnice creepy darktown.cz gif monster

Vaše názory, tipy a informace nám můžete psát do komentářů.

Další creepypasta: Barbie.avi – Dokonči Creepypastu

Vizor

Vítej. Jsem Vizor, starosta DarkTownu a padá na mě tíha starostí všech obyvatel DarkTownu. Zajímám se o záhady, creepypasty, zajímavosti ale především o děsivé příběhy podle skutečných událostí, protože nejděsivější je právě to reálné. Mám na svědomí založení městečka DarkTown ale i jiných projektů jako je ParaWeb.cz, CreepyShop.cz a spolupracuji na CreepyConu.

Související články

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!