ČlánkyCreepypasty

Another Soul Has Been Claimed

Another Soul Has Been Claimed

Byla získána další duše

Zackův otec rychle přešel na druhou stranu chodníku a doufal, že narazí na otevřený obchod, aby mohl koupit narozeninový dárek pro svého syna. Právě skončil jeho předčasnou směnu v továrně, kde pracoval, a dostal výplatu. Jen sto dolarů.

Když ve zprávách hlásili, že recenze dosáhly víc, než se očekávalo, měli sakra pravdu! Muž ani nevěděl, co koupit pro svého nyní již jedenáctiletého chlapce. Potřeboval novou baseballovou rukavici, ale ty, které našel, byly mimo dosah rozpočtu.

Nakonec narazil na prodejnu videoher

Přestal si pročítat reklamu o zcela novém dobrodružství s Pokémony; White and Black. Zack miluje televizní show o Pokémonech a jeho otec věděl, že absolutně miluje také onu hru.

Vstoupil do obchodu, zamířil rovnou k pultu a požádal prodavače o Pokémon hru White nebo Black. Prodavač mu s povzdechem řekl, že nejenže jsou vyprodány všechny kopie Black and White, ale také všechny Pokémon hry, které byly na skladě a nejbližší zásilka dojde až za čtyři měsíce. Zklamaný a sklíčený Zackův otec pomalu odešel z obchodu, když slunce začínalo mizet za horizontem.

Přemýšlejíc o chromé omluvě, kterou by uklidnil Zacka, narazil na malou krabici. Oči se mu rozšířily, když poznal obal této krabice: kopie Pokémon Black! Nemohl tomu uvěřit; bylo to příliš dobré na to, aby to mohla být skutečnost.

Vzal krabici, otevřel ji a uviděl černou kazetu hry na svém místě. Doběhl domů včasně na večeři, pečlivě zabalil hru a přidal na ni červené a žluté stužky.

Po úžasné večeři s tím, co by mohli považovat za dort… No, místo dortu měli jen malý cupcake.

Ale Zack byl opravdu šťastný

Dostal mnoho dárků od svých kamarádů ze školy: hodně psacích per, nějaké ozdobné nálepky, fotbalový míč… Ale chlapec věděl, že to nejlepší teprve přijde. Po dezertu nastal čas otevřít dárky od jeho rodiny.

Od jeho matky dostal velké tričko a jeho prarodiče mu dali nějaké peníze. Teď byla řada na otcův dárek. Zack poznal tvar dárku, a tak jej se vzrušením otevřel.

Když si jeho oči přečetli název hry, skákal všude po malém domě a mnohokrát děkoval otci za nejlepší dárek, který dostal. Okamžitě běžel do svého pokoje, vytáhl Nintendo DS a nacpal do něj kazetu. Nemohl zklidnit jeho nadšení, když se na obrazovce objevila malá tabulka pro start hry.

Ihned začal hrát a myslel na to, jak mu zítra budou jeho spolužáci závidět, protože on byl první, kdo dostal tuhle hru

Když hrál, čas rychle plynul

Než odešla jeho matka do práce, trochu mu nadala za to, že zůstal vzhůru tak dlouho do noci. Poté, co si vyčistil zuby a dal pusu své matce na rozloučenou, odešel do svého pokoje, kde se schoval pod deku a tiše pokračoval ve hře.

Sice nebude na zítřejší školní den v kondici, ale to mu bylo jedno. Koneckonců, byly to jeho narozeniny, ne? Pokračoval v hraní.

Mezitím si šel jeho otec lehnout, protože musel ráno brzy vstát, aby odvezl Zacka do školy a pak odjel do práce. Celé hodiny pro Zacka uplynuly jako nic, když dál hrál a sbíral nové Pokémony. Měl jich už pět, když uslyšel v předsíni hodiny ohlašující příchod půlnoci.

,,Wow! To už je půlnoc?“ pomyslel si, ,,Možná bych si měl jít už lehnout…“ Ale dříve, než vybral save option, uviděl ležet na cestě, kterou právě šel, Pokéball.

Když ho zvednul, na obrazovce se objevila tabulka ohlašující, že získal nového Pokémona.

Hauntera!

Another Soul Has Been Claimed Creepypasta darktown.cz strach děsivé creepycon

Překvapený a šťastný zároveň zkontroloval statistiky Pokémona, kterého právě dostal. Když se podíval na statistiky, byl šokován tím, co uviděl: za prvé, jeho Haunter měl level INFINITY! Jak se mohlo něco takového stát? Za druhé, měl 100 Exp., ale nebylo to napsáno jako EXP, nýbrž jako SLS.

Hledal, co by to mohlo znamenat, a zjistil, že Haunterův ,,SLS“ metr je naplněn, jako by byl vždy plný. Krom toho vypadal jako úplně normální Haunter. Když procházel jeho pohyby, musel si protřít oči, aby tomu věřil.

Jeho Haunter měl jen jeden útok s nekonečně PP! Nebyl tam popis toho, co ten útok dělá, ale v Zackově mysli to zanechalo špatný dojem. Jeho jediný tah byl SOUL DEVOURER, tah z dark typů.

Ani nevěděl, jestli tento útok skutečně existuje

Trochu znepokojen jeho novým Pokémonem se rozhodl, že ho otestuje. Putoval vysokou trávou a nakonec našel divokého Pokémona. Jednalo se o Rattatu na nízkém levelu.

Vyslal svého prvního Pokémona, ale potom vyslal Hauntera. V textovém poli se objevil text ,,Rattata je příliš vyděšený, nemůže se pohnout!“ Jak se to mohlo stát?

Pokrčil rameny a rozhodl se použít tah SOUL DEVOURER. Textové pole mu úplně normálně ohlásilo ,,Haunter používá SOUL DEVOURER!“ Poté obrazovka na pár vteřin zčernala.

Na vteřinu měl strach, že se všechna jeho data smazala, ale po krátké chvíli se obrazovka vrátila zpět, kde byl jen Haunter. Textové pole nahlásilo:

,,ANOTHER SOUL HAS BEEN CLAIMED!“

Zack začínal být opravdu vyděšený, poté se stal svědkem něčeho, co bylo zcela nemožné a dech beroucí: ten ,,SLS“ metr šel POZPÁTKU! Po boji spěchal zkontrolovat jeho statistiky. Jeho SLS metr měl teď 99.

Začal uvažovat, jestli je to opravdu hra Black, nebo jestli je to nějaká hacknutá verze, o kterých četl na internetu. Přesto se ale rozhodl pokračovat. Uplynula další hodina, ale pro Zacka se to zdálo až moc rychlé.

Haunterův meter šel dolů opravdu převratnou rychlostí a měl již jen kolem 35. Zack zjistil, že ,,SLS“ znamená Souls.

Duše

Také zjistil, že vždy, když pošle do boje Hauntera, jeho útočník je neschopen pohybu, protože je příliš paralyzován děsem. A to i v bitvě! Také si všiml, že čím více Haunter shromažďuje duší, tím více se jeho postava stává děsivou.

Jeho oči čím dál více mizely v jeho očních důlcích a stávaly se z nich jen dva bíle zářící pixely. Zdálo se, že jeho zuby se staly ostřejšími, stejně jako jeho drápy. Jeho barva se zdála být tmavší a úsměv zlejší než kdy jindy.

Ale to není vše

Když zkontroloval ostatní Pokémony… Jejich postavy se zdály být vyděšené kvůli něčemu neurčitému.

Všichni měli stejné výrazy, více či méně, ale všechny byly plné strachu a úzkosti. Zack se rozhodl dostat Hauntera do počítače, aby mohl zastavit tenhle nesmysl. Zastrčil kazetu dovnitř a pokračoval ve hře.

Když narazil na soupeře, pokusil se použít jiného Pokémona z jeho týmu. Ale k jeho největšímu překvapení se Haunterův sprite přesunul na obrazovku a odhodil Pokéball pryč! Když bylo po boji, bylo toho na Zacka moc, aby to všechno pobral.

Uložil hru a pokoušel se ji vypnout. No, spíše zkoušel, ale tlačítko nefungovalo. Teď byl opravdu vyděšený a polil ho horký pot děsu.

I kdyby tu hru chtěl opustit a vyhodil ji, nemohl to teď přestat hrát!

MUSEL POKRAČOVAT

Později Zack zkontroloval statistiky jeho Pokémonů. Haunter nyní vypadal ještě více děsivě. Byl kompletně černý a jeho oči tvořily dva bíle žhnoucí pixely.

Také se zdálo, že mu z úst kapala nějaké tekutina… Ale nejhorší ze všeho byl jeho SLS metr: POTŘEBOVAL UŽ JEN JEDNU DUŠI!! Co se stane, když bude mít metr zcela prázdný?

Zack to ani vědět nechtěl a zavřel menu. Najednou, z ničeho nic, nějaký trenér napadl Zacka a šlo se do boje. Trenér poslal do boje malého Pikachua.

Zack ani neměl možnost vybrat jakéhokoli Pokémona a jeho Haunter se zjevil na bojišti, používajíc jeho smrtící tah. Zack rychle přepnul text a nechtěl věřit tomu, co tam bylo napsáno… ,,ANOTHER SOUL HAS BEEN CLAIMED!“.

Po boji obrazovka ukázala společně s Haunterovým spritem.

Objevilo se okno se zprávou, která hlásila, že se Haunter vyvíjí. ,,To není možné,“ zařval Zack vyděšeně. ,,Haunterové se vyvíjejí pouze tehdy, pokud je s nimi obchodováno!“

Jakési světlo zahalilo Hauntera a ozval se tón hlásící vyvíjení. Ale Haunter se nezměnil v Gengara, i přestože to bylo jeho další vývojové stádium. Nezměnil se vůbec! Hudba náhle ustala a obrazovka zčernala.

Ustrašený Zack opatrně stiskl tlačítko a poté další.

Nic. Žádná reakce.

Začínal být dost vystresovaný, když se z reproduktorů DS ozval pisklavý výkřik spolu se sněhem v rozích obrazovky. Vyděšený hoch zkoušel cokoli, jen aby to zastavil, ale ono to stále pokračovalo. Nejhorší bylo, že sníh na obou obrazovkách získal formu dvou očí.

Blízko, skoro pod jedním okem, se objevila křičící ústa. Zack hodil s DS o zeď, což způsobilo jeho roztříštění. Křik byl okamžitě utlumen.

Trochu vzlykal a udělal krok blíže, aby se podíval na ten nepořádek, který udělal. Viděl, že se nic jiného nestalo, a tak se otočil a chystal se jít spát, když ho náhle chytila ruka z jakési kapaliny podobné tekutému asfaltu za nohu. Začal křičet v naději, že přijde jeho otec a zachrání ho před tou… Věcí.

Přestože byla ruka z kapaliny, chlapec cítil obrovské drápy trhající jeho kotník. Když se snažil odplazit pryč a volal otce, aby ho zachránil, ruka se proměnila v pevný, zaostřený dráp. Více černé kapaliny se začalo řinout z DS a brzy se z ní stala obrovská šumící koule vznášející se ve vzduchu.

Rychle se začala formovat v hlavu s prázdnýma očníma důlkama a šíleným ďábelským úsměvem na tváři. Když se Zack dostal ke dveřím, kreatura jej popadla za triko a promluvila, ,,Není tu nikdo, kdo by vás mohl slyšet, můj pane.“

Jeho hlas zněl v dvojím tónu

,,Jen ty a jáááÁÁÁÁÁ!“ Tvor se chystal ukousnout Zackovu hlavu, ale v tu ránu se probudil, lapajíc po dechu kvůli jeho děsivé noční můře. Hledal jeho DS a našel jej roztříštěné o zeď. Když tak přemýšlel nad jeho noční můrou, ucítil, jak mu něco stéká dolů po nose

Šel do koupelny, aby si to vyčistil, ale když se podíval do zrcadla, zarazil se: byla to krev. Jeho vlastní krev, která mu tekla z nosu. Myslel si, že to muselo být způsobené stresem, a tak nad tím moc nepřemýšlel a umyl se.

Jakmile skončil, ucítil, že ho něco lechtá v uších. Podíval se a zjistil, že to byla též krev. Snažíc se najít logickou odpověď se podíval do zrcadla.

Po tváři mu stékala jen jediná kapka krve, která padla do umyvadla. Třesoucí se rukou smyl všechnu krev. Ovšem, když se znovu podíval do zrcadla, nespatřil svůj odraz.

Namísto toho se setkal tváří v tvář kapalnému monstru, které se usmívalo, když Zacka popadlo a přitáhlo k sobě. Tvor se natolik přiblížil k Zackovi, že mohl cítit jeho dech.

Mix hniloby, odpadků a smrti

V tom okamžiku si Zack uvědomil, co je to za tvora: to byl jeho Haunter! Když Haunter pochopil, co si Zack uvědomil, zašklebil se ještě více a vší silou jej kousl. Znovu se probral ve své posteli.

Plakal, když šel k pokoji jeho rodičů. Křičel v slzách, když vešel do ložnice, proklínal jeho otce za pekelný dárek. Ale uviděl jen prázdnou postel.

Začal běhat po domě a hledat jeho otce a matku v každé místnosti. Nebyl tam nikdo krom jeho samého. Uvědomil si, že zdi jsou pokryty černou kapalinou a tvoří se z nich démonický Haunter.

,,Budete prožívat tuto scénu znovu a znovu, můj pane, po celou věčnost, pokud…“ Zack ho rychle přerušil. ,,Prosím, udělám cokoli, co budeš chtít, jen s tím PŘESTAŇ!“

,,S největším delikátním potěšením,“ řekl, vzal vyděšeného chlapce do úrovni jeho „očí“ a dodal: ,,Dívejte se do mých očí, pane, poslední věc, kterou uvidíte, bude ZAPOMNĚNÍ!“

Později té noci se Zackova matka vrátila domů z noční směny. Otevřela dveře a okamžitě strnula v šoku: dům byl vzhůru nohama! Nábytek byl rozervaný na kusy a jeho kousky byly všude.

Myslela si, že se dovnitř dostali zloději a ihned pomyslela na svou rodinu. Když běžela přes kuchyň, uviděla na gauči tělo jejího manžela, fatálně raněného do břicha. Rozběhla se za ním, ale už bylo příliš pozdě.

Obávajíc se nejhoršího zvolala nahlas jméno jejího syna, zatímco běžela do jeho pokoje, který byl prázdný. Byla hysterická. Uviděla na stole telefon a běžela zavolat policii.

Když se chystala vzít telefon, kapalina jí skanula na ruku. Zatrhla její pohyb a zkoumala kapalinu: byla to krev. Další kapka se spustila ze stropu.

Pomalu zvedla hlavu, aby viděla, odkud ty kapky pochází.

Když uviděla jejich zdroj, vykřikla

Seržant Patowski a poručík Balding měli směnu. Byli v malé kavárně uprostřed města. Měli noční směnu, pili hodně kávy, aby jim zabránila ve spánku po čas služby.

Bylo jejich prací, aby zajistili bezpečnost občanů, a to i v noci. Najednou obdrželi telefonát. Zdálo se, že někdo slyšel křik ženy a lámavé zvuky v malém domku na předměstí.

Když byli na cestě do domu, Balding naznačil, že to mohl být jen nějaký nešťastník, který usnul během hororu, což vyvolalo mnoho smíchu v autě. Když dorazili, trochu se ještě smáli. Zaklepali na dveře, ale nedočkali se odpovědi.

Zaklepali hlasitěji, ale stále žádná odpověď. Mladý seržant poukázal na fakt, že se z domu neozýval jakýkoli zvuk. Obávali se nejhoršího, proto vyrazili dveře a posuzovali situaci.

Jakmile se dostali hlouběji do domu, uviděli dvě těla: s jistotou jednoho muže, ale druhé tělo bylo příliš poškozeno na to, aby se dalo určit, o jaké pohlaví se jedná. Vyhledávajíc nepřítele, který se mohl stále skrývat v domě, otevřeli každé dveře. Jakmile se dostali na konec chodby, čelili posledním dveřím.

Otevřeli je a okamžitě ucítili potravu, která se drala ven z jejich žaludků. Když se snažili udržet jejich stravu v žaludcích, posvítili do místnosti baterkou. Bylo tam tělo dítěte visící ze stropu.

Okolo krku mělo ovázané lano

Jeho oči byly odstraněny z očních důlků. Ústa byla zmasakrována tak, aby vypadala jako obří úsměv.

Jeho ruce byly také potrhány a vypadaly jako drápy. Starý poručík zaklel a zeptal se přes zaťaté zuby, jaký duševně chorý člověk by tohle udělal dítěti. Na chlapcově hrudi byla nalepena jakási poznámka.

Když se to policisté pokoušeli vzít, vstoupili do množství kapaliny. Do velkého množství kapaliny. Podívali se dolů a uviděli směs krve a černé tekutiny, což tvořilo velkou louži pod bezvládným tělem dítěte.

A pak to uslyšeli

Plic!

Slabý zvuk kapání.

Plic!

Podívali se na chlapcovu mrtvolu, ale odtud zvuk nepřicházel.

Plic!

Když chodili kolem chlapce, našli zdroj, odkud pochází všechna krev.

Plic!

Celá záda chlapce byla jen pozůstatek svalů a kostí; záda byla rozervána zevnitř, jako by se něco dralo z jeho zad ven, praskla mu kůže a ven se vyvalila krev s černou kapalinou. A vypadalo to, že to na sobě něco mělo.

Plic!

To bylo na oba policisty příliš, vyběhli ven z místnosti. Vyzvraceli všechen obsah jejich žaludků a přáli si, aby nikdy neviděli to, co právě viděli. Když se snažili přivolat posily a selhali, poznámka na chlapcově hrudi se odlepila a vznášela se ve vzduchu předtím, než spadla dolů do červeno-černé kaluže.

Předtím, než zcela nasákla krví, šlo vyčíst, že poznámka měla pět slov napsané krví.

,,ANOTHER SOUL HAS BEEN CLAIMED!“

Originál: Another Soul Has Been Claimed
Další Creepypasta: The Hole Full of Darkness

Unnamed

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!