VideaZáhady

Bunny Man – Video

Děsivé Záhady #1 – Bunny Man

Tuto záhadu jste již mohli číst zde na webu DarkTown.cz jako článek The Bunny Man od Eyeless Jackie. Nyní jsem k této záhadě našel pár fotografií a udělal pro vás video. Doufám, že se vám bude líbit.

Celý tento příběh je založen na pravdě. Tento člověk opravdu existoval a ohrožoval obyvatelstvo Cliftonu ve Virginii a několikrát napadl místní obyvatele. O Bunny Manovi bylo natočeno i několik filmů, které byli inspirovány skutečnými událostmi. První film byl natočen roku 2009 (Bunnyman) a bohužel sklidil značkou kritiku především tedy za herecké výkony. Na CSFD získal pouhých 27% a na IMDB 3/10, tedy žádná sláva.

Další film byl natočen až v roce 2014 (Bunnyman Massacre) Tento film si vedl o něco lépe ale také žádná sláva. Je to průměrný kousek a na CSFD získal 50%. Dále bylo natočeno i několik dalších filmů, které už nejsou oficiální ale nízkorozpočtové. Najít je můžete například na Youtube.

Pokud se vám toho video líbilo, tak můžete sledovat náš Youtube kanál a dostanete pravidelnou zásobu Creepypast a záhad. Na mé další video se můžete těšit již příští středu.

Creepypasta Česky: The Bunny Man

Vizor

Vítej. Jsem Vizor, starosta DarkTownu a padá na mě tíha starostí všech obyvatel DarkTownu. Zajímám se o záhady, creepypasty, zajímavosti ale především o děsivé příběhy podle skutečných událostí, protože nejděsivější je právě to reálné. Mám na svědomí založení městečka DarkTown ale i jiných projektů jako je ParaWeb.cz, CreepyShop.cz a spolupracuji na CreepyConu.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!