ČlánkyCreepypasty

Cats / Kočky

Creepypasta – Cats / Kočky

Robert byl plně přesvědčen, že se jej jeho kočka snaží zabít. Po použití kočičího WC Mr. Cuddles rozhazoval podestýlku všude kolem a zanechával velkou díru uprostřed boxu. Robert byl přesvědčen, že Mr. Cuddles praktikoval pohřební rituál.

Robert se také příležitostně probouzel na gauči po jeho odpoledním spánku a našel Mr. Cuddlese, jak se válí po jeho těle. Byl si jistý, že to není obyčejný druh interakce, ale chytrá technika, při které Mr. Cuddles opravdu jemně kontroluje slabost vnitřních orgánů. Zdálo se, že se Cuddles nejčastěji usazoval na slinivce břišní.

Robert přestal s odpoledním pospáváním

A tak Robert prožil každý den a každou noc ve strachu, že by se jeho kočka mohla připlížit z temnoty a znenadání jej vykuchat. Pro kočičí medicínu mají lidé tajemné síly a ony se poté mohou měnit do čehokoliv. Robert si byl také jistý, že kdesi existuje tajný kruh kočičích teroristů, který má za cíl zničit lidstvo prostřednictvím roztomilosti a odzbrojujícím mňoukáním.

Nazýval tuto hanebnou špínu jako kočičí teroristi

Robert nebyl dobrý v pojmenovávání věcí.

Robert by zabil Mr. Cuddlese sám, kdyby se nebál odplaty, která by přišla ze strany šíleného kočičího kultu teroristů. Nepochybně by vtrhli do jeho domu a nastražili obří pasti na krysy, jenž, jak Robert spekuloval, používali z lásky ke kruté ironii.

Pokoušel se zastrašit Mr. Cuddlese zírající soutěží, ale vždy prohrál. Mr. Cuddles nikdy nemrkl. Ty zatracené kočičí oči, zírají přímo na něj, přímo do jeho duše!

Zdá se, že o něm vědí vše. Zdají se, jako by se mu vysmívaly!

Robert si vzal hodně amfetaminů. Umožňují mu nejen zůstat dlouho vzůru a vyhnout se tak posvátným silám zla, dávají mu také znalosti o kočkách a jejich plánech. Bylo to, jako by mu nějaká vyšší síla pomáhala.

Byl této vyšší síle opravdu velmi vděčný. Občas se ptal, jak by se jí měl odvděčit.

Celý rozhovor probíhal nějak takhle:

Robert: ,,Oh, velký velkolepý Bože všeho živého, jak se ti mám odvděčit?“

Vyšší bytost: ,,Prášky…“

Robert: ,,Pokud na tom trváš, óóó božský pane.“

A tak si Robert vzal několik dalších pilulek, byl si zcela jist, že pokud by nějaká kočka zasahovala do jeho osobního bezpečí, vyšší bytost by ji něčím udeřila takovou silou, že by zemřela, pravděpodobně by to byla baseballová pálka.

Jednoho dne ale jeho Bůh zmizel. Rozplynul se. Byl pryč!

Robert byl extrémně neklidný. Předpokládal, že byl unesen kočkami, které používaly jakousi pokročilou techniku. Shodou okolností, krátce před tou událostí, mu došly pilulky.

Nebylo to dobré. Robert byl závislý na amfetaminech. Šel za jeho dealerem Jacobem dolů po ulici.

Pod velký dub. Jacob mu předal to, co chtěl, a zeptal se jej, co má za problém.

,,Žádný problém,“ odpověděl Robert. ,,No,“ řekl mu na to Jacob, ,,tvé oči vypadají skoro jako ty kočičí. A tvůj knír vypadá divně, téměř jako by se měnil v kočičí vousy.“

Robert celou cestu domů utíkal.

Nemohl najít zrcadlo. Jediné zrcadlo, které měl, bylo před týdnem rozbito Mr. Cuddlesem. A i když Robert běhal po domě a hledal zrcadlo, Mr. Cuddles jej pronásledoval s něčím, co se zdálo jako děsivý úsměv na jeho tváři.

Konečně našel střep, který odpadl z rozbitého zrcadla. ,,Ano,“ pomyslel si, když upřeně zíral na odraz ve střepu, ,,vypadají přesně jako kočičí oči. A vypadá to, že mi rostou kočičí vousy! Stává se ze mě kočka!“

Náhle se ve střepu objevil odraz Mr. Cuddlese. Robert se otočil a zakřičel. Mr. Cuddles seděl za ním, zíral na něj a vypadal, jako by říkal: ,,Hahah, jsi jedním z nás! Jsi jedním z nás!“

Popadl kus střepu a prořízl si vlastní hrdlo.


Mr. Cuddles šel po ulici až k velkému dubu, kde chvíli čekal, než přišel černý kocour.

Oba na sebe přikývli a mňoukli, chvíli spolu mluvili, dokud se na něčem nedomluvili a každý nešel svou vlastní cestou.

Mr. Cuddles si šel najít nového majitele, zatímco se černý kocour chvíli potuloval a díval se kolem. Když se ujistil, že je ulice prázdná, zavřel oči a soustředil se, což způsobilo začátek formace jeho rysů.

Držení jeho těla se stalo vzpřímeným, srst zmizela, oči změnily úhel, nos se stal více definovaným, vousy se zkrátily. Jeho rysy se začaly pomalu podobat prodejci drog, jehož tělo bylo před týdnem nalezeno ve žlabu.

Tělo muže jménem Jacob. Vytáhl z kapsy balíček amfetaminů a usmál se.

Original: Cats
Autor: Necronophe

Další Creepypasta: Graying Dog

Unnamed

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!