CreepypastyČlánky

Graying Dog

Graying Dog / Šedivějící Pes

Přichází odnikud a nikdo neví, co způsobuje jeho zjevení. Jako prokletí vás bude pronásledovat a děsit, bránit vám ve vykonávání denních povinností, vzpírat vaše běžné myšlení racionality a uzemněných teorií. Tvor byl nazván ,,Graying Dog“, prošedivělý pes; to protože z velké dálky vypadá jako pes.

Představte si jej, chodí po všech čtyřech a má čenich, ačkoli se nezdá, že by měl nějaký ocas. Jeho srst je vybledlá, jako by neměla vůbec žádnou barvu, a je sedm nebo osm stop vysoký. Zjeví-li se vám, vždy se zdá být velmi vzdálený a na první pohled si jej v pozadí možná ani nevšimnete.

Jakmile si jej ale všimnete, spatříte také jeho uměle vypadající chůzi. Jeho nohy se sotva dotýkají země, líně se kolébá na všech čtyřech nohách, jako by nevážil skoro nic. Zůstává v úhlu vašeho pohledu a bude vás pronásledovat, nespouštějíc z vás oči.

Chtěla bych důrazně doporučit, aby jste tvora úplně ignorovali. Čím déle se na něj budete dívat, tím více se vám bude zdát, že se krajina kolem vás deformuje. Bude se vám zdát, že stromy a budovy kolem vás mizí, dokud na zemi nebude nic než rovná plocha a na míle vzdálený tvor.

Pokud jej budete stále sledovat, bude se k vám kousek po kousku přibližovat. Jak se blíží, stává se více fascinujícím. Dostane se až do nepříjemné vzdálenosti a vy budete schopni vidět jeho oči.

Ale nejsou to psí oči; jeho oči jsou bílé s černými zorničkami, které se vás nepustí. Jeho tlama je stále otevřená, odhaluje tak, že tvor nemá žádné zuby; nic jiného, jen černé dásně. Výraz ve tváři skoro vypadá, jako by byl překvapen.

Nesmíte mu dovolit přijít příliš blízko, čím více se blíží, tím více nad vámi získává kontrolu. Pamatujte, že k vám nemůže přijít, když se k němu obrátíte zády a nebudete si ho všímat. Tvor bude možná lehce sténat, aby upoutal vaši pozornost.

Začne vzlykat a kvílet, když jej budete ignorovat i nadále

Pokud se ukryjete ve vašem domě, uslyšíte, jak škrábe na sklo vašeho okna a nahlíží dovnitř přes mezery mezi žaluziemi nebo záclonami. Za žádnou cenu mu nesmíte věnovat pozornost, i když to bude pokračovat stále dál a dál. Neměli byste se pokoušet ukrýt do skříně nebo na místě, které nevede přímo pryč z vašeho domu.

Přijde na to, jak se dostat dovnitř a počká za dveřmi, nebudete mít možnost úniku.

Když se budete snažit spát, budete cítit, že vás sleduje. Nesmíte mu dovolit zjistit, jestli jste vzhůru. V noci vleze do vašeho pokoje a bude se pokoušet naplnit vaše sny jeho podobou.

Pokud budou vaše oči zavřené a dech normální, odejde dříve, než se objeví slunce nad obzorem. Čas od času zmizí a pak se zase objeví. Po dobu, co neví, že jej vidíte a jste si vědomi jeho přítomnosti, vám nemůže ublížit.

Original: The Graying Dog

Další Creepypasta: Arms Creepypasta

Unnamed

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!