ČlánkyVideaZáhady

Nanožka a Ponožek – Youtube Reakce

Sklepové Podnoží – Nanožka a Ponožek

Jistě si už slyšel nebo slyšela o Nanožce a Ponožkovi ze Sklepového podpnoží. Jde o pohádku pro děti, která svým stylem připomíná pohádky a filmy z 80. let. Nicméně se objevila na Youtube od roku 2017. Takže poměrně čerstvé.

Všechny díly můžete najít na kanále Sklepové Podnoží. Tato pohádka se stala obrovským fenoménem mezi creepypastery a youtubery kvůli svému podtextu. Jde o agresivní chování jedné z postav v seriálu. V pohádce se vyskytuje i více znepokojujících záběrů.

Vše začalo vydáním prvního dílu s názvem Vítej a lež poté se na internetu strhla lavina reakcí na tuto kontroverzní pohádku kvůli znepokojujícím věcem a hromadou otázek, které přicházely s každým novým dílem.

Wizzory

Jednu z nejsledovanějších reakcí na tuto záhadu natočil Wizzory a podělil se o svůj názor na tuto záhadnou pohádku. Ve zkratce si myslí, že jde o dobře propracované ARG s cílem rozšířit se mezi lidi a vyvolávat otázky. Tato reakce vyšla i na DarkTownu jako článek: Nanožka a Ponožek – Zvrácená pohádka.

StaySteak / Catamurloc

Jako další z velkých a známých Creepypasterských kanálů natočil reakci Catamurloc z kanálu StaySteak. Ve videu se opět dozvíme několik zajímavostí a spekulací. Ve videu je vidět i ukázka ze hry, která byla vytvořená podle námětu této zvrácené pohádky.

Duklock

Další reakci na pohádku Nanožka a Ponožek natočil známý reakční kanál Duklock, který se většinou nezaměřuje na podobný obsah ale spíše reakce na Youtubery. Z tohoto videa se opět dozvíme nějaké další informace, které nám můžou napovědět ohledně podtextu celé pohádky.

Strovex

Dále se zaměřuje na celé Sklepové Podnoží zaměřuje menší Youtube kanál s názvem Strovex, který pravidelně natáčí video plné spekulací o Nanožce a Ponožkovi. Na kanále Strovex můžete tedy najít více než 10 videí, které se zaměřují na tuto zvláštní pohádku.

Heavy Teddies / Préza

V neposlední řadě bych také nemohl zapomenout na Prézu z kanálu Heavy Teddies, který je sbírky knihy 13 děsivých těstovin. Ten ve svém videu také prezentuje své názory ohledně svých dohadů o pohádce Nanožka a Ponožek.

IGNUS

A jako poslední zde přidám i video, které přichází se zajímavou teorií o celé myšlence této pohádky. Myslím, že je zde řečeno hodně zajímavostí ohledně textů, které se objevují v každém díle.

No a to je vše

Samozřejmě je mnohem víc videí, která se zaměřují na tuto pohádku ale vybral jsem ty nejzajímavější. Myslím, že po těchto reakcích určité víte víc o celém Sklepovém Podnoží ale bohužel pravda je nám všem ještě ukrytá.

Na kanále přibývají stále nová videa a tak čekám, co se bude dít dál. Pokud máte nějaké zajímavé podněty k této pohádce, tak budu rád když napíšete svůj názor do komentářů. Tomuto se budeme věnovat ještě více v dalších článcích.

Další příspěvek: Deepweb – Now you see me

Vizor

Vítej. Jsem Vizor, starosta DarkTownu a padá na mě tíha starostí všech obyvatel DarkTownu. Zajímám se o záhady, creepypasty, zajímavosti ale především o děsivé příběhy podle skutečných událostí, protože nejděsivější je právě to reálné. Mám na svědomí založení městečka DarkTown ale i jiných projektů jako je ParaWeb.cz, CreepyShop.cz a spolupracuji na CreepyConu.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!