VideaČlánkyCreepypasty

Nekonečný kanál

Nekonečný kanál

Kolem televizního průmyslu je taková legenda. Jedná se o nekonečný kanál. Na nekonečný kanál je těžké se dostat a zprávy o něm se liší podle toho, co vlastně znamená. Řeknu ti, jak se na něj dostat a co dělat. Najdi televizi, nejlépe analogovou pro dobrý zážitek a čím starší tím lepší.

Vezmi si ovladač. Nemusí ani fungovat na televizi, kterou používáš. Zapni televizi a nastav na kanál, který je statický, nebo jen čistou černou obrazovku, pokud používáš digitální televizor. V podstatě každý kanál, který nechytáš.

Opusť místnost asi na tři hodiny. Pokud máš v domě nějaké lidi, je lepší aby to dělali s tebou, nebo si alespoň zavolej pár přátel.  Během těchto tří hodin bys měl získat několik věcí. Tady je seznam od nejpotřebnějších až po ty méně potřebné. Poznámka: Žádná z nich není povinná, ale mohou pomoct.

Budeš potřebovat:

 • Věc, které si vážíš
 • Dvě ruční zrcátka
 • Střelná zbraň nebo jiná zbraň
 • Oblíbená kniha
 • Mobil
 • Klíč
 • Kladivo nebo krumpáč

Po uplynutí zhruba tří hodin opět vstup do místnosti. Nech všechny ostatní čekat před dveřmi. Zavři dveře. Zírej do statického nebo černého obrazu v televizi tak dlouho, dokud se nebudeš cítit dezorientovaný nebo vyděšený.

Zavolej ostatní do místnosti

Věc, které si ceníš, musíš předat té osobě, na které ti nejvíce záleží a pak je pošli opět ven. Pokud sis takovou věc nenachystal, prostě tu osobu obejmi a zašeptej do ucha své tajemství. Pošli je zpátky a přikaž jim, aby se nevrátili, dokud znovu neotevřeš dveře. Poznámka: Bude to pro ně těžké, pokud je jich tam více, ale bude to bezpečnější pro tebe, pokud bude více lidí za dveřmi.

Věř mi

Podrž zrcadla tak, že jeden odráží obrazovku televizoru do druhého a druhé odráží vás, takže to vypadá, jako kdyby byl televizor za vámi. Zůstaň takto, dokud se na obrazovce nezobrazí otázka. Pokud sis nevzal zrcadla, pak si sedni na židli, která je odvrácená od televizoru, dokud neuslyšíš hluk.

Vezmi do rukou dálkový ovladač. Na obrazovce budou otázky. Stiskněte kanál nahoru, chceš-li odpovědět „Ano“ a dolu, pokud „Ne“. Bude tam asi 26 otázek. Otázky budou odkudkoli od triviálních až po hluboké filozofické a osobní otázky. Odpovězte pravdivě, nebo se vám nepodaří dosáhnout nekonečného kanálu

Po zodpovězení otázek se stane jedna ze tří věcí

 1. Tvoje oblíbená show všech dob se objeví, ale v epizodě budou všechny postavy srdcervoucně zavražděny.
 1. Uvidíš obrázek nejméně oblíbené osoby nebo věci vů To je chvíle, kde použijete střelnou zbraň nebo jinou zbraň. Rozbijete obrazovku. Hned se sama opraví. Poznámka: Toto je samozřejmě nejjednodušší ze tří věcí.
 2. Bude vás obklopovat podivný vír a vy budete přitahováni do alternativního vesmíru. Pokud se ocitnete zde, postupujte takto:

Objevíš se v replice svého domu. Budeš muset jít do svého pokoje, kde najdeš čtyři věci, které budeš potřebovat pro tuto část. Vezmi je. Vyjdi z domu. Venku se objeví víc zlá verze tvého světa s červenou oblohou, šedým sluncem, tmavě oranžovými rostlinami a stále přítomnou tenkou rudou mlhou.

Musíš jít do nejbližší veřejné budovy (tj. škola, nákupák, čerpací stanice atd.). Použij klíč na dveře a vejdi. Klíč se vejde do zámku. Pokud sis nezískal klíč, musíš vejít oknem.

nekonecky kanal creepypasta česky darktown.cz strach a záhady

Po vstupu do budovy najdi pokoj s jedním vchodem. Posaď se a začni číst knihu. Pokud sis nevzal knihu, jen se posaď a boj/ nuď se. Během následující hodiny uslyšíš kroky kolem dveří. Nezvedej zrak od knihy. Poté, co už neslyšíš další kroky, velmi nahlas napočítej do 250. Každých deset čísel budete slyšet další krok blíž a blíž ke dveřím. Po dosažení 250 se ozve klepání na dveře. Pokud jsou tři údery, otevři dveře. Pokud jsou čtyři, řekněte „Zakazuji ti“, dvakrát a pak otevři dveře.

Uvidíš kamennou sochu někoho, koho hluboce miluješ, jak stojí přede dveřmi. Může to být rodinný příslušník, nejlepší přítel, romantický partner nebo dokonce fiktivní postava. Roztluč jeho/ její hlavu na kousky s kladivem nebo krumpáčem. Pokud je to žena, znič i levou ruku. Pokud sis krumpáč ani kladivo nezval, prostě tu sochu odstrč.

Vyjdi z budovy, východem, kterým jsi přišel. Bude noc. Podívej se na měsíc. Bude buď růžový nebo zelený a buď úplněk, nebo půlka

Pokud bude:

 1. Růžový a poloviční měsíc: Vyndej mobil a zavolej třetí nejvolanější číslo.
 2. Růžový a plný měsíc: Vysuň mobil a vytoč náhodné čí Než to zvednou, prokousni si jazyk. (Pokud sis mobil nevzal, předstírej, že děláš uvedené věci.)
 3. Zelený a poloviční měsíc: Svlékni si všechno oblečení a sprintuj zpět do svého domu. Nespíš se ohlídnout za sebe.
 4. Zelený a plný měsíc: Nemá to snad ani cenu rozebírat… do hodiny a půl jsi mrtvej.

nekonecky kanal creepypasta česky darktown.cz strach a záhady

Pokud je to jedna z prvních tří, probereš se před televizí a můžeš pokračovat v rituálu.

Potom se dostaneš na nekonečný kanál. Co teď uděláš je na tobě. Pokud si vybereš průvodce, uvidíš seznamy, jako například „Význam života“ nebo „Jak získat pravou lásku“. Vyber si jeden. Poznámka: Čím více lidí, které máš za dveřmi, tím více budeš mít otázek na výběr.

Čím víc lidí, tím větší šance, že uvidíš, sekci s život měnícími otázkami. Nebo pokud budeš sledovat statickou obrazovku, aniž byste měl průvodce, nebo by si přerušil oční kontakt s televizí, uvidíš řadu snímků, které, pokud budou dešifrovány, odhalí odpověď na tvoji největší otázku.

V tomto okamžiku existuje mnoho možností, které se zde mohou stát. Jen udělej to, co si myslíš, že musíš, a něco se stane. Převážná většina věcí bude dobrá, ale některé budou také špatné. Místnost můžeš kdykoli opustit. Pravděpodobně nebudeš moct nikomu říct o tom, co ses dozvěděl po navštívení nekonečného kanál. Za celý život nemůžeš tento kanál navštívit více jak 4 krát.

Doufám, že nalezneš, co hledáš.

Originální Creepypasta: Channel ∞

Survivors Of Insanity

Ahoj. Říkám si Shadow a věnuji se natáčení Creepypast. Rád se bojím a ještě raději koukám na hororové filmy.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!