CreepypastyČlánky

7 Pekelných bran

7 Pekelných bran

Někteří o Halloweenské noci tvrdí, že když projdete sedmi černými branami, uvidíte sedm pekelných bran. Myslel jsem si, že to je mýtus, dokud jsem to nevyzkoušel. Prošel jsem sedmi černými branami v mém okolí, a pak když jsem šel spát, měl jsem sny o zuřivém ohni. Pak se to zastavilo. Byl tam muž, vysoký a objemný, jeho oči byly poněkud úzké, což ukazovalo, že je starý, jeho nohy a ruce byly tenké a vypadaly, jako by sotva unesli vlastní váhu. Promluvil. Promluvil se skřípavým umírajícím tónem. Řekl: „Emoclew ot eht neves setag fo lleh.“ Zasmál se a otevřel bránu. Celé mé tělo bylo znecitlivěné. Nemohl jsem se hýbat. Snažil jsem se bojovat, ale nešlo to. Vzdal jsem se snahy o vzdor a bez kontroly nad vlastním tělem jsem byl dovlečen skrze první bránu.

Viděl jsem oheň odhalující mrtvoly, které byly zmrzačené, znehodnocené a spálené. Vzlykaly tak hlasitě, že jsem neslyšel praskání ohně. Jeden ke mně přišel. S jedním okem a dírami po kulkách všude po těle. Řekl: „Jsme znesvěcené mrtvoly, které neměly řádný pohřeb. Musíme tu zůstat až do soudného dne.“ Prošel jsem kolem něj a pokračoval ke druhé bráně. Byla to budova.

Byl jsem ve vězení. Byli zde svázaní lidé a křičeli bolestí. Jeden byl přeřezáván v půli velmi pomalu a jeho tělo se neustále uzdravovalo, aby mohlo být znovu rozříznuto. Jeden z nich byl v železné panně a dveře se pořád do kola otevírali a zavírali, ale po každém otevření vypadal znovu v pořádku. Muž v masce popravčího mi řekl: „Jsme mučitelé mučeni našimi vlastními zařízeními.“ Prošel jsem kolem něj k východu. Šel jsem ke třetí bráně.

Tentokrát jsem byl v lese.

Ku podivu bylo ticho s výjimkou několika výkřiků. Ze stromu vysel oběšený muž. Další skočil z útesu, znovu se objevil a znovu skočil. Běžel jsem. Viděl jsem strašně popálenou ženu, které mě pronásledovala. Už mi došlo, co je to za místo. Byli zde lidé, kteří spáchali sebevraždu. Vběhl jsem do 4. brány. Bylo to v paláci.

Viděl jsem císaře, politiky a opravdu bohaté lidi. Císař byl obklíčen lvy. Když lev utrhl končetinu nebo ho sekl, část se zahojila nebo dorostla. Politik byl bit tím, co vypadalo jako stíny ve vězeňských šatech. Přišel ke mně muž v obleku a řekl: „Jsme zkorumpovaní lidé. Lidé, kteří využili naší síly, abychom pomohli sami sobě, nikoli lidem.“ Šel jsem k další bráně.

Byl jsem v další místnosti. Na posteli uvázaný muž byl silně bičován. Žena byla pálena zapalovači, ale její výkřiky byly tlumeny látkou, která byla využita jako roubík. Přišel ke mně poměrně velký muž a řekl: „Jsme násilníci a sexuální delikventi, platící za naše zločiny spáchané na zemi.“ Běžel jsem k 6. bráně.

Byl jsem znovu v místnosti.

Viděl jsem muže a ženu, jak jsou bodáni, a jejich rány se hojí téměř okamžitě. Další osoba byla pohřbena zaživa. A další byl mlácen a bodán létající kovovou tyčí. Věděl jsem, kdo byl – byli to vrahové se kterými bylo zacházeno jako se jejich obětmi. Výstupem byla 7. brána. „Poslední. Tato noční můra je už téměř u konce. Je skoro u konce,“ řekl jsem si.

Byl jsem venku. Viděl jsem muže, který měl k hlavě přidělané výbušniny. Vybuchl, regeneroval a znovu vybuchl. Další byl bit a bodán ostrými kovovými předměty a pálen pochodněmi, zapalovači a zápalkami. Drželi je lidé, kteří vypadali jako stíny. Jeden z nich ke mně přišel a řekl: „Jsou to masoví vrahové, teroristé a sebevražední atentátníci. Běžel jsem k východu.

Když jsem se ráno probudil, strašně jsem se bál. Obrazy toho, co jsem viděl, se mi honili hlavou. Ve skutečnosti to bylo vše, na co jsem celý rok myslel. Znovu přišel Halloween. Neodvažoval jsem se jít v noci ven. Raději jsem šel spát. Chvíli mi trvalo, než jsem usnul. Když se tak stalo, byl jsem před první bránou pekla. Byl tam teenager jako já. Zíral na mě. Byl šokován, když mě viděl. Moje tělo pak znecitlivělo. Nemohl jsem se ovládat. Řekl jsem mu skřípavým umírajícím tónem: „Emoclew ot eht neves setag fo lleh.“ Zasmál jsem se a otevřel mu bránu. Poté vešel dovnitř s výrazem, který vypadal, jako by se snažil bojovat. Podíval jsem se na sebe na pohár naplněný něčím, co vypadalo jako krev. Viděl jsem strážce brány. Stal jsem se strážcem brány. Ve skutečnosti jsem strážcem brány.

Originál: Creepypasta.Fandom.com
Další Creepypasta: Jenom Trochu

Survivors Of Insanity

Ahoj. Říkám si Shadow a věnuji se natáčení Creepypast. Rád se bojím a ještě raději koukám na hororové filmy.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!