ČlánkyCreepypastyZáhady

Skinwalkers

Skinwalkers

Jak říká legenda, skinwalkerem se staneš po tom, co se staneš knězem a zabiješ člena své vlastní rodiny. Potom a pouze potom získáte schopnost měnění podob. Jedině v tu chvíli si pravý skinwalker. Podle místního folklóru to jeden člověk udělal. Indiánský kněz údajně nejen zabil jednoho, ale dokonce pět přímých členů své rodiny. Nikdy ho nechytili. Zmizel do lesa, a nikdy ho ani neviděli.

Když se Jason a Alex vydali kempovat, nevěděli o všech místních legendách. Smáli se myšlence, že by k nim přišel „skinwalker“, protože překročili hranici jeho půdy. Stejné půdy, kde se odehrály ty vraždy. A proč by měli věřit legendám? Muž, který se stal šelmou, byla ta snad nejméně uvěřitelná.

Jason a Alex byli bratři. Celý svůj život strávili společně, dokud se Jason neoženil. Pak se Jason odstěhoval a založil rodinu. Ale Alex ne. Alex zůstal v jejich rodném městě, staral se o rodiče, vydělával čestně a snažil se být dobrým člověkem. A v tom Alex uspěl. Několik let nepřerušil přikázání a byl na dobré cestě (dobré, v jeho vlastní mysli) do nebe.

skywalkers creepypasta zahady cesky darktown

Už se tři roky neviděli

A další tři by mohli uplynout, kdyby Alex netrval na kempování. Ale on trval, takže teď kempují. Leželi pod noční oblohou a hleděli na hvězdy. Byli hluboko v lese a neměli GPS ani mapu, ale znali cestu zpátky z místa, kde se nacházejí. Byli tam jako děti.

„…nesmí dozvědět.“
„Huh?“ Alex odpověděl, občas zachytil jen kousky.
„Otec se to nikdy nesmí dozvědět.“ zopakoval Jason.
„Nesmí dozvědět co?“

„To, že jsme zůstali na staré indiánské půdě po setmění, slíbili jsme mu to jako děti a já bych ho teď nechtěl rozrušovat, už má svůj věk. Čas se mu téměř naplnil, a kdybychom začali argumentovat.

… víš, prostě neříkej mu to a ani mámě.
„Dobře. Žádnej problém.“

Oba chvíli mlčeli, dokud se nepohnul mýval

„Podívej se na to,“ zavolal Alex, když ukázal na stvoření.

Díval se na ně několik minut. Nehýbal se, ani se nepokoušel utéct, když mu pokynuli. Zůstal téměř dokonale klidný. A nakonec odešel. Za pár minut přišel jelen. Znovu stvoření zůstalo a sledovalo je. V očích se mu zračilo neochvějné odhodlání.

Asi po dvou hodinách bylo duo udržováno v bdělém stavu, každé další zvíře, o kterém věděli, že žije v lese, a některá u kterých si nebyli jisti, zda-li jsou místní. Se střídali a pozorovali bratry. Posledním zvířetem byl šedý vlk. Pomalu se k nim přibližoval, a když byl pět stop od nich, zastavil se.

„Nehýbej se, nesmíme panikařit.“ řekl Alex.

Vlk se pomalu postavil na zadní nohy a pak začali jeho končetiny praskat a loupat se. Horor sklouzl po tvářích Jasona a Alexa, když viděli, jak se kožich trhá a odhaluje tak světle hnědé maso pod ním. Konečně se podívali na to, co vypadalo jako muž s vlčí hlavou.

Lebka vlka se roztříštila jako meloun. Kůže z ní sklouzla, kosti se tříštili jako křehká vaječná skořápka. A na jejím místě pomalu vyrostla hlava muže. Ten muž teď stál před paralyzovanými bratry. Zdálo se, že se nehýbou.

„Tohle je moje země,“ řekl muž s téměř nadpřirozeným úsměvem.
„Teď … Teď … Pane, musím vás požádat, abyste n … n … n …“ Alex se zastavil.

skywalkers creepypasta zahady cesky darktown

„Nechte nás na pokoji.“ Řekl Jason tak energicky, jak jen mohl.

Muž se začal smát. A jak se smál, začal měnit tón hlasu. Stoupal, od hlasu člověka až po démona. A brzy to znělo, jako by na ně křičel sám Satan.

Jeho kůže se začala měnit na černou až uhlovou barvu a jeho oči byly žluté jako kočičí. Jeho démonický smích se rozléhal lesem, když se začal přibližovat. Bratři byli neozbrojeni, neměli jinou možnost než utéct. A to je to, co udělali. Běželi co nejrychleji, místo cestě k autům zvolili cestu hlouběji do lesa.

Za několik hodin se zdálo, že si hrají na kočku a myš. Několikrát, se kolem nich prošlo zvíře s groteskní chůzí, které se zdálo jako ten muž. Ale nezpomalovali. Stále běželi.

Nakonec dorazili do chaty a vklouzli dovnitř

Všechno bylo zaprášené, ale oni měli pocit, že kdyby opustili tuto chatu tak by zemřeli. To, co našli v chatě, je přimělo, aby litovali své neznalosti legend. Protože v hlavní ložnici kabiny byly mrtvoly. Alespoň sto. Každé zvíře, které tu noc viděli, bylo tam. Občas to vypadalo i na lidské mrtvoly.

V tu chvíli vešel muž do místnosti. Kromě toho, že byl znovu vlk. Promluvil hlubokým hlasem: „Vítejte doma!“ Následující týden úřady prohledaly chatu při hledání Jasona a Alexe. Oba bratři vypadali, jako by je napadlo divoké zvíře. Měli zohavené tváře.

O šest dní později bezpečnostní kamera o několik států dále odhalila, že Alex tankoval auto. Několik očitých svědků také uznalo, že viděli mrtvého muže. A téměř na každém záběru se usmíval širokým nepřirozeným úsměvem.

Originál (EN): Skinwalkers
Další creepypasta: Ouija Board

Survivors Of Insanity

Ahoj. Říkám si Shadow a věnuji se natáčení Creepypast. Rád se bojím a ještě raději koukám na hororové filmy.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!