CreepypastyČlánky

Původ Bena Drowned

Původ Bena Drowned

Ben byl normální dítě, které milovalo videohry. Legend of Zelda přesněji. Jeho otec byl alkoholik, ale nikdy to nebyl velký problém. Když Ben dostal Legend of Zelda Majora’s Mask byl nadšený. Přál si ji už déle jak měsíc. Hned jak ji dostal, běžel do svého pokoje, vložil ji do svého Nintenda 64 a propařil celou noc. Miloval, když mohl být sám v pokoji, neměl moc přátel a jako by toho nebylo málo, ve škole ho šikanovali. Hodiny ubíhaly a on se dostával čím dál tím hlouběji do hry. Hrál ji více, než by měl. Jeho otec si o něho začal dělat starosti.

Udělal spoustu plánů na místa, kam by se mohli podívat, ale ty nikdy nevyšly. Dny ubíhali a Ben se dostával stále dál ve hře k poslednímu dungeonu a co hlavně k finálnímu bossovi. On ale ještě nechtěl hru dohrát, protože se nechtěl vrátit k tomu malému děcku v depresích, jakým byl předtím. Věděl, že tu hru může dohrát znovu, ale byl si zcela jist, že už to nebude ono. Nikdy to není ten samý zážitek, když se hraje podruhé. Všechna ta krása, kterou přinesl první pocit ze hry, by byla pryč.

Ben se dostal do Stone Tower Temple v poslední den a tak uložil hru a šel spát. Další den měl Benův táta připravené překvapení, které by se mu dost možná mohlo líbit. Šlo o výlet k jezeru, které bylo nedaleko, a obvykle tam nebyli žádní lidé. Ben nedostal na výběr, jestli k jezeru chce, ale věděl, že kdyby byl doma tak by stejně dohrál Zeldu. Sice by to dohrál, ale alespoň by žil. Hned jak dorazili k jezeru tak jeho otec vytáhl pivo. Ben nenáviděl, když jeho otec pil, ale vždy se s tím nějak vypořádal.

Jen tak posedával,

než mu bylo moc horko a tak se rozhodl, že se zchladí v jezeře. A tak se rozběhl do osvěžující vody, ale ta stříkla na jeho nyní opilého otce a to byla chyba. Benův otec vstal. Bylo na něm vidět, že byl naštvaný.

„TO SI NEMĚL DĚLAT!“ zakřičel. Rozběhl se po Benovi, chytil ho za ruku a povalil ho do vody. Ben to nevzdával bez boje a tak otci zkroutil ruku, aby ho pustil. Jak se dostal nad hladinu kašlal snažíc se popadnout dech. Rychle se snažil odplavat na jezero, kde bylo hlubší. Z ničeho nic dostal tupou ránu do hlavy. Hozená flaška od piva ho nějak paralyzovala.

Všechno začalo černat, jak klesal na dno jezera. Ale, než to zčernalo úplně Happymask Salesman se objevil v Benově hlavě s povědomými slovy „Setkal ses se strašným osudem, že ano Bene?“ Potom se všechno ponořilo do temnoty a Benovi došel kyslík.

Originál: Wattpad – Origin of Creepypasta characters
Další Creepypasta: Strašák

Survivors Of Insanity

Ahoj. Říkám si Shadow a věnuji se natáčení Creepypast. Rád se bojím a ještě raději koukám na hororové filmy.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!