CreepypastyČlánky

Pokahalos

Pokahalos

Ani nevím, proč tohle píšu. Vím, že tohle stejně nikdo už nebude číst. Protože tohle je stejně můj konec. Býval jsem profesorem na Karlově univerzitě vyučující Dějepis. Ničím to nebyla zajímavá práce, jen jsem řekl pár volovin studentům, kteří stejně neposlouchali. Jednoho dne jsem studentům zadal projekt, ve kterém jsem po nich chtěl, aby sehnali něco na hodinu z období starověku. Osobně jsem si myslel, že to nikdo neudělá ale studenti mě svými pracemi příjemně překvapily.

Někdo přinesl starověký nůž, či jiné části nádobí. Ale jeden kluk seděl v zadní řadě a nikdy jsem ho tam neviděl. Nic jsem si z toho nedělal, už se mi párkrát stalo, že jsem si nějakého studenta nevšiml. Ten mi řekl, že sice o úkolu neví, ale dal mi postavičku z kamene a řekl, že si jí můžu nechat. Když jsem přišel domů, tak jsem dal postavičku na polici a šel opravovat písemky. Všechno bylo normální až do doby, kdy mi začali pomalu mizet věci.

Zprvu jsem si z toho nic nedělal,

byl jsem přece už starší ročník, ale asi po měsíci mi to přišlo už podezřelé. Proto jsem si koupil kamery a alarm proti zlodějům, ale věci mi pořád mizely a na kamerách nebylo nic vidět. Rozhodl jsem se to vyřešit a vzal jsem si dovolenou na 14 dní. Ale i když jsem byl doma, pořád mizely věci. Už mi z toho málem přeskočilo, ale pak jsem si to uvědomil. Všechno to začalo když jsem přinesl tu zkurvenou postavičku domů!

Hned jsem se koukl na polici. Pořád tam byla, ale usmívala se a to, když jsem ji přinesl, měla zamračený výraz. Hned jsem ji vzal, odvezl ji asi 20 km daleko a pohřbil ji 1 metr hluboko. Další měsíc se nic nedělo, až když jsem přišel domů z práce zase tam byla. Hned jsem ji vyhodil z okna a běžel jsem se zamknout do malé místnosti z počítačem. Začal jsem vyhledávat něco o té postavičce a zjistil jsem že ta postavička je stará asi 2000 let a jmenuje se Pokahalos.

V minulosti se říkalo,

že tyhle postavičky ukrývají démona, který pohlcuje věci a až se dost nakrmí vyroste a začne požírat i živé bytosti. Pokahalos nakonec pozře i vlastníka sošky, jeho duši do sošky uvězní a převezme kontrolu nad tělem. Démon pak předá sošku dalšímu člověku a proces se opakuje. Toto může být provedeno jen jednou za deset let a k tomu všemu v pátek 13. To bylo dnes!

Pochopil jsem že tohle je konec a už není cesta ven. Když tohle píšu, slyším že tam venku něco je a roste to. Myslím že pokud to předám někomu jinému, tak bych byl v bezpečí, ale na to je už pozdě. Vzal jsem do rukou telefon a zavolal všem svým přátelům. Vzkázal jsem jim, ať se mnou ukončí veškeré kontakty, že pokud za nimi přijdu, už to nebudu já.

Můj čas se krátí. Proto vám tu předám své poslední varování. Jestli někdy uvidíte malou postavičku z kamene, odvraťte zrak a běžte pryč! utečte co nejdál to půjde!

Další Creepypasta: Démonické sny
Autor: Prkýnko(YouTube)

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!