ČlánkySCP

SCP-181: „Lucky“

Subjekt #: SCP-181
„Lucky“

Kategorie: Safe

Speciální uskladňovací metody:

SCP-181 žije na koleji personálu třídy D v Bio-Výzkumném středisku 12. SCP-181 je pro všechny účely a úmysly personálem s ověřením levelu 0, který ví základní informace o některých SCP, bez dalších citlivých informací. Vědcům a dohlížejícím pracovníkům připomínáme, aby neoddělovali SCP-181 od jeho skupiny D-třídy. SCP-181 má být každý měsíc přesunuto na novou kolej místo klasické terminace. SCP-181 nemá být podrobeno žádným novým, nebo Keter klasifikovaným testům.

Poznámka pro všechen personál:

Ve světle nedálných událostí bylo SCP-181 přesunuto do oblasti 27-██ a omezeno. Všechen personál by měl podstoupit potřebná opatření před prací s SCP-181. SCP není dovoleno komunikovat s personál, krom minimální komunikace zaručující přežití a bezpečnost.

– Dr. Knucklebone

Popis:

G████ O██████, dříve D-87465
byl uvězněn za opakované trestné činy podvodu proti Nevadské herní komisi. Během svého osmnáctého měsíce byl přesunut do ostřejšího zadržovacího komplexu v oblasti 02, kde mu byla přiděleno ověření třídy D. Jeho první experiment byl kontakt s SCP-███, výsledky byly krvavé ale očekávány.

Když byl D-65468 zapojen do experimentu s SCP-███, zbrunátněl a pozabíjel ostatní osoby v místnosti, ale SCP-181 byl ušetřen za pomoci ozbrojené jednotky, která D-68468 zpacifikovala.

SCP-181 bylo zapojeno do experimentu s SCP-075, hned týden po incidentu s SCP-███. Během tohoto testu byl objeven nepřirozený účinek SCP-181 na pravděpodobnost. Když bylo umístěno do místnosti s aktivním SCP-075 pro měření jeho rychlosti a reflexů, SCP-181 se dokázalo vyhnout SCP-075 celkem třikrát, než potlačovací tým znovu SCP-075 zamrazil.

Jelikož přežilo dvě setkání s Keter SCP, začalo se u SCP-181 spekulovat o statistické anomálii. Ale byl to až třetí týden každodenního přežívání SCP-082, co donutilo Dr. G███ D██ to prověřit.

Dr. G███ D██ měl hypotézu,

že SCP-181 vydává tyto anomálie bez vlastního vědomí. Po tom co se mu podařilo hodit padesátkrát za sebou líc na minci a vytáhl všech 13 srdcí ze standardního balíčku hracích karet, dostal Dr. G███ D██ výkonné povolení experimentovat s SCP-█ ██. Poté co se mu podařilo hodit 19 zelených kruhů a uspělo v obnovení čtyř klasických uměleckých děl, SCP-181 si hodilo SCP-███ znovu.

Když objekt padl na rudý trojúhelník, celý objekt se otřásl kvůli potížím s SCP-216 a SCP-███ padlo na zelený trojúhelník. Dr. G███ D██ poté reklasifikoval D-87465 na SCP-181, což jej osvobodilo od měsíční terminace D-subjektů.

SCP-181 se zdá ovlivňovat Pravděpodobnost kolem sebe bez jakékoliv vlastní vůle. Testy však ukazují, že snaha odstranit z události co největší šanci na úspěch snižuje účinek SCP-181 na onu událost.

Dodatek 1.A-07X:

Dne //20██ bylo SCP-181 přesunuto a bezpečnostní opatření zpřísněna. Dr. ████████ v nedávném auditu zjistil, že celková míra úmrtí a zranění pro Bio-Research Area-12 se v době uvěznění SCP-181 zvýšila téměř o █████████ ████ procent (███%).

Předpokládá se, že anomální vlastnosti SCP-181 ovlivňují pravděpodobnost teorií chaosu [DATA VYMAZÁNA] uvádí, že potenciální účinky takového rušení by mohly vést [DATA VYMAZÁNA] v celosvětovém měřítku. Další informace jsou k dispozici pouze pracovníkům s úrovní ověření 4 a vyšší z důvodu možnosti dalšího [REDIGOVÁNO]

Originální záznam SCP nadace: SCP-181
Další SCP Záznam: SCP-158: Soul Extractor

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!