SCPČlánky

SCP-239: The Witch Child

Subjekt #: SCP-239
The Witch Child

Kategorie: Keter

Speciální uskladňovací metody:

SCP-239 je drženo v cele vybavené jedním (1) lůžkem, jedním (1) strojem EKG a jedním (1) IV naplněným pentobarbitalem smíchaným s [DATA ZNIČENA], který má být každý den doplněn. SCP-239 nesmí za žádných okolností opustit svou celu. Stěny jsou potažené slitinou telekillu a olova.

Jen pracovníci druhé třídy mohou přijít do kontaktu se subjektem. Veškerý personál, co SCP-239 střeží, musí být vybaven telekillovou pokrývkou hlavy (SCP-148). Celé jméno subjektu je Sigurrós Stefánsdóttir. Subjekt nebude v žádném případě probuzen. Kdokoliv se o to pokusí bude okamžitě odstraněn.

Popis:

SCP-239 vypadá jako osmiletá holčička, metr vysoká a vážící 20 kilogramů. Subjekt má po ramena dlouhé, blonďaté vlasy. Po bližší prohlídce se oči SCP-239 “třpytí” zeleno-šedou barvou. Subjekt zdánlivě vyřazuje formu neznámého záření, které bylo pojmenováno ████████████. Tyto vlny se zdají být při nízké koncentraci neškodné, ale ve vyšší mohou rozložit hmotu na subatomických úrovních.

SCP-239 má zdánlivě schopnost silou vůle udělat cokoliv, co se jí zamane. Ve zkratce, subjekt může udělat cokoliv chce na bázi psychologického úrovně po dobu, co je při vědomí. Naštěstí se zdá, že dokáže ovlivnit jen sebe a své bezprostřední okolí, zkrátka “pokud to vidí, dokáže to změnit”.

Avšak by nebylo zrovna rozumné testovat, čeho všeho je schopna. Vypadá to, že je schopna vytvářet a ovlivňovat živou hmotu, například, když jí někdo z personálu D-class nechtěně způsobil újmu, prostě si přála, aby zmizel. Avšak poté si přála, aby se znovu objevil, když byla donucena cítit se provinile. Při vědomí drží SCP-239 pud sebezáchovy prakticky neporazitelnou. Její kůží neprojde nic než SCP-148.

Aby mohlo být SCP-239 lépe kontrolováno, bylo jí řečeno, že je čarodějka. Mimo to, že to subjektu zlepšuje morálku, jí to přimělo věřit, že nesmí použít schopnosti mimo ty, co jsou na seznamu “kouzel”, který jí byl dán SCP Nadací. Tohle snad zabrání jakýmkoliv pokusům o útěk. Subjekt však musí být udržen za každou cenu v klidu, aby nedošlo k podvědomému poškození sebe nebo ostatních.

Původ:

SCP-239 na sebe upoutala pozornost Nadace hned po svém narození, v █████████, ███████. Přibližně tři hodiny po jejím narození byla nemocnice ███████ █████ zničena nevysvětlitelnou explozí. Tisk byl informován, že příčinou byl únik plynu. Týmy SCP byly vyslány, aby oblast prohledali kvůli možným anomáliím. Jediný přeživší, kterého se jim podařilo najít, byla SCP-239. Po dalších osm let byl subjekt vychován SCP-Nadací.

Ke dni ████████ █, 20██ je subjekt až do odvolání držen v lékařsky vyvolaném kómatu. Tohle rozhodnutí vydal [DATA ZNIČENA].

SCP-239 je permanentně uskladněno v Site-17.

Poznámka od Dr.████████, 26/12/04:

Koho sakra napadlo, že bude dobrý nápad říct jí o “Santa Clausovi” a pak jí říct, že je to jen pohádka?! Teď máme další potenciální SCP, o které se musíme postarat, ale nemůžeme ho chytit, protože je “magický”.

Hlašení Dr. A. Clefa:

Moje analýza situace mě dovedla k závěru, že uskladnění SCP-239 je nepřijatelný bezpečnostní risk. Ačkoliv bylo učiněno několik návrhů, aby byla použita k uskladnění dalších SCP, kupříkladu SCP-953 a ostatní musí být jasnou připomínkou, jaké je riziko přecenění schopnosti Nadace kontolovat subjekt, který zvládne ovládat realitu.

Proto bych rád učinil následující návrh: z SCP-148 se vyrobí ostrý nástroj, který bude schopen projít jinak neproniknutelnou kůží SCP-239. Bude použit na zabijí subjektu zatímco bude spát a její schopnosti budou neutralizované. Kvůli nebezpečí, že se probudí a bude se bránit doporučuji, aby si vybraný zaměstnanec vzal i SCP-668 a minimalizoval tak komplikace.

Jedním z nebezpečí při tomto postupu je možnost, že se dívka vzbudí a zafixuje si vybraného jedince jako přítele, nebo “dobrého člověka”, čímž změní realitu. A kvůli tomuhle bych se rád přihlásil jako dobrovolník a učinil tak osobně. Přečtení mé osobní složky by mělo indikovat, že můj [DATA ZNIČENA] by mi měl dovolit pokračovat v operaci i poté, co změní realitu.

– Clef

Originální záznam SCP nadace: SCP-239
Další SCP Záznam: SCP-610: The Flesh that Hates

Kris

Zdravím. Říkám si Kris a překladu jsem se aktivně věnovala už před několika lety a veřejně jsem své práce publikovala. Teď se k tomu vracím. Zajímám se o věci s hororovou tématikou, sci-fi a vědou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!