ČlánkyCreepypasty

The Life of Death

The Life of Death – Creepypasta Česky

Lidé. Myslí si, že jsou dokonalí, nesmrtelné bytosti. Zapomínají, že v určitém okamžiku zahynou.

Poté jsou uvrženi do zapomnění a vymazáni z historie s výjimkami záznamu smrti a biografie. Zažívám to stále a stále dokola. Zažil jsem to už asi 5-6 bilionkrát.

Bylo to poprvé, co jsem ‚zemřel‘, poprvé, co jsem ‚skončil‘, poprvé, co jsem ‚zmizel‘. Jsem NESMRTELNÁ bytost. Jsem smrt.

Není žádné nebe nebo peklo. Neexistuje ani Bůh, ani Ďábel. Jsem tu jen já a paralelní vesmír, který někteří z vás nazývají ,,posmrtným životem“.

Když jsem zemřel, byl jsem osamělý.

Byl jsem tím zarmoucen. Bylo to přesně devadesát let a ano, počítal jsem to, dokud jsem se nedozvěděl, že mám schopnost jednoduše vytrhnout život z těl jiných. Je to vždy tak strašné, když poprvé umírají.

První lidé, které jsem oškubal, byli moji přátelé. Brzy se to stupňovalo. Bral jsem lidi vpravo i vlevo.

Připadal jsem si jako monstrum. Vymyslel jsem si systém, který jim bere životy v určitý čas, ale nikdy to nevyšlo. Byl jsem… Tomu byste nerozuměli.

Možná si myslíte, jak je skvělé, že jsem věčná bytost. Nesnáším to. Jsem prokletý sledováním konců všech těch životů.

Každý den. Jsou jich tisíce za jeden jediný den. Nemůžu to vydržet.

Mám problémy, jak vy říkáte, se žalostným ukončením. Nikdy jsem nebyl schopen si to dobře načasovat. Některé z vás jsem dostal v pravý čas, některé příliš brzy.

Mnozí z vás se ani nenarodili, někteří až příliš brzy. Většinu z vás dostanu až příliš pozdě, když už jsou vaše těla takřka ve stádiu rozkladu a vy hnijete zaživa; když jste, jak říkáte, staří, starší a tak dále.

Mým hlavním cílem není zabíjet.

Mým cílem je sloučit rodiny dohromady s jejich mrtvými blízkými. Jistě, že to způsobí vaše úmrtí, ale dělá to lidi šťastnými. Můžete dokonce potkat rodinu, o které jste nikdy neměli ani potuchy.

Trvá to léta, abych vás všechny sloučil dohromady, ale zvažujte. V podstatě jste jedna rodina. Musím vás zarmoutit, že tohle vše vás jednoho dne také čeká.

Ve skutečnosti to vím moc dobře. Přál bych si, aby jste mě pochopili, ale vím, že nemůžete. Ačkoli brzy budete moct.

Brzy nastane tvůj čas. Tvůj věk neznám. Vše, co vím, je, že jsi mladý.

Příliš mladý. Ale tvá rodina tě volá, aby jsi se k nim připojil. A já to nemohu popřít.

Uvidíme se brzy, můj příteli.

Original: The Life of Death

Další Creepypasta: Doug’s Real Life

Unnamed

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!