Články

TOP 10 Nejhorší z nejhorších

Sérioví vrazi, zabijáci, kriminálníci

1. Albert Fish

Narodil se 19. května 1870 ve Washingtonu do chudé rodiny. Hodně jeho příbuzných zemřelo v ústavu pro duševně nemocné. V 5 letech přišel o otce, a protože ho matka nemohla vychovávat, byl umístěn do sirotčince, kde byl poznamenán násilím. Živil se jako natěrač a dekoratér. Měl ženu, 7 dětí a vedl téměř běžný život.

Trpěl kanibalismem a masochismem, přičemž pobízel děti aby ho bily pádlem probité hřebíky a do oblasti hýždí zabodával jehly různých velikostí. Než byl ve věku 65 let zatčen, zabil 15 dětí. To se udává jako oficiální číslo, ale odhaduje se, že jich mohlo být až 400. Byl odsouzen k smrti a popraven na elektrickém křesle. Při prvním výboji došlo ke zkratu, díky jehlám, které měl zabodnuté do těla. Zemřel až při druhém výboji. Jeho život skončil ve věznici v Sing Singu 16. ledna 1936.

2. Andrej Chikatilo

Narodil se 16. října 1936 ve městě Jabločnoje na Ukrajině. Žil v době Stalinova hladomoru, takže když mu bylo 5 let, jeho starší bratr se zatoulal moc daleko od domova, kde ho zabili a snědli vesničani. V dětství byl hodně týrán svou matkou za pomočování a jeho otec narukoval do rudé armády a odešel bojovat s nacisty. Chikatilo později odešel do Sovětského svazu, kde dokončil studium v oboru Ruská literatura. 1963 se oženil a zplodil své 2 děti.

Později roku 1978 spáchal první zločin. Jeho první oběť byla devítiletá holčička, kterou nalákal do opuštěného domku a uškrtil poté, co ne mu nepovedlo dosáhnout erekce. Tehdy zjistil že ho uspokojuje násilí. Celkem se dopustil 56 vražd, z toho 2/3 tvořili dívky mladší 17 let. Policie ho už dvakrát podezírala, ale poprvé ho propustili protože zjistili že byl členem strany a podruhé kvůli neshodě testů DNA. Nakonec byl zatčen 20.listopadu 1990 a později 14. února 1994 popraven zastřelením ve věku 57 let.

3. Jeffrey Dahmer

Narodil se 21. května 1960. Od malička měl posedlost mučit zvířata. Podle sousedu měl na stromě na zahradě přibité kočky a žáby. V 19 letech vstoupil do armády a byl odvelen do Německa. Z armády byl propuštěn kvůli násilnému chování a alkoholismu. Poté se vrátil do Milwaukee a pracoval v čokoládovně. Přes den pracoval a v noci obcházel gay bary, kde si vybíral své oběti. Jimi byli mladí černoši a asijaté.

Dopouštěl se nekrofílie, kanibalismu, na některých obětech prováděl experimenty. Své oběti znásilňoval a  rozřezal na kusy a jedl. Zbytky těl rozpouštěl v barelech s kyselinou. Byl odsouzen k 900 let vězení, ale 28. listopadu 1994 byl zabit ve věznice Portage ve věku 34 let. Zabil ho spoluvězeň, když spolu vytírali podlahu ve sprchách. Za svůj život zabil celkem 17 obětí.

4. Ted Bundy

Narodil se 24. listopadu 1946 ve městě Burlington ve státě Vermont.
V mládí vykazoval podivní chování a měl problémy navazovat mezilidské vztahy. Roku 1971 začal pracovat na tísňové lince pro sebevrahy. Vystudoval psychologii na Washingtonské univerzitě v Seattlu a také studoval práva na University of Puget Sound ale studium nedokončil.

Mezi roky 1973-78 zabil 30 žen v 7 státech, ale přesný počet obětí je neznámý. Své oběti vylákal na klidnější místo, kde je omráčil, poté na odlehlém místě znásilnil a poté uškrtil. Potěšení mu činila bolest druhých a kontrolu nad jejich těly, a to i po smrti. 24. ledna 1989 věku 43 let byl popraven na elektrickém křesle ve věznici Bradford County

5. Richard Ramirez

Vrah známý jako „Night Stalker“ se narodil 9. února 1960 v El Paso v Texasu. V dětství se uhodil do hlavy o houpačku, a později trpěl častými záchvaty epilepsie. Od 10 let kouřil marihuanu a ve 12 letech byl ovlivněn svým bratrancem, který se mu chlubil fotkami zvěrstev které páchal za války ve Vietnamu. Na fotkách byly znásilněné ženy, nebo samotný Mike Ramiréz, pózující s jejich useknutou hlavou.

V pozdějším mládí kradl všechno co nebylo přimontované. V roce 1984 započal kariéru sériového vraha. V noci lezl do otevřených oken domů a zabíjel muže, nebo znásilňoval ženy a nutil je přísahat věrnost satanovi. Později roku 1985 byl zatčen a 20. září 1989 byl usvědčen a odsouzen za 13 vražd, 5 pokusů o vraždu, 11 znásilnění, 14 vloupání. Zemřel 7. června 2013 na selhání jater, když čekal na smrt.

6. John Wayn Gacy

Též známý jako „klaun zabiják“ se narodil 17. března 1942 v Chicagu. V mládí byl zneužíván rodinným přítelem, ale bál se svěřit. V pozdějším životě pracoval také v márnici a poté se stal manažerem 3 restaurací KFC. Svou přezdívku si vysloužil, když chodil do nemocnic a na večírky v kostýmech klauna bavit děti.

Jeden z kostýmů byl Pogo a druhý Patches. Než byl Za svou vražednou kariéru mezi lety 1972 a 1978 znásilnil, mučil a zardousil 33 obětí. Vybíral si především mladé muže a chlapce. Klaun zabiják byl 10. května 1994 popraven smrtící injekcí ve věznich Crest Hill ve věku 52 let.

7. Edmund Kemper

Narodil se 18. prosince 1948 ve městě Burbak v USA. V mládí často mučil zvířata a ve 13 letech uškrtil kočku. Po rozvodu byl vychováván svou matkou alkoholičkou, která měla hraniční poruchu osobnosti a často ho ponižovala a slovně napadala. Ve svých 15 letech zabil své prarodiče a byl umístěn do Státní Nemocnice Atascadero.

Po propuštění do péče své matky se pokusil stát se policistou ale byl odmítnut kvůli jeho výšce (206cm). Po řadě drobných zaměstnání začal pracovat na ministerstvu přepravy. Později od roku 1972 až 73 zabil šest stopařek, včetně své matky. Nakonec se v roce 1973 sám přihlásil a dostal trest doživotí. Svůj trest si odpykává ve věznici Santa Cruz v Kalifornii. Kariéru vraha zakončil s vraždami 10 žen.

8. Gary Ridgway

Narodil se 18. února 1949 ve městě Salt Lake v Utahu v USA. Jeho dětství bylo problematické. Matka ho psychicky týrala a ponižovala za noční pomočování. V 16 letech pobodal šestiletého chlapce, který útok přežil. Když se ho zeptali, proč to udělal, odpověděl: „Jen jsem chtěl vědět, jaké to je někoho zabít“ V roce 1970 se přidal k námořnictvu a byl poslán do Vietnamu, kde sloužil na zásobovací lodi.

Po propuštění z armády se vrátil ke své práci dřívější práci ve firmě Kenworth Truck. Do případu se vložil i sériový vrah Ted Bundy který jako první nabídl možnost že vrah mohl být nekrofil a sestavil lepší profil vraha než jaký sestavili znalci z FBI. Mezi lety 1980-1990 zabil až 70 žen, ale mohlo jich být víc. V roce 2001 byl zatčen a v roce 2003 byl odsouzen k doživotnímu trestu 480 let vězení. Své oběti

9. Robert Hansen

Narodil se 15. února 1939 v Estherville v USA do rodiny pekařů. Robert byl bezproblémový tichý kluk s nezdravým vztahem ke svému despotickému otci. Po dosažení dospělosti vstoupil do armády a poté pracoval jako instruktor na policejní akademii v Pocahontas v Iowě. Byl zatčen za vypálení autobusových garáží a uvězněn na 3 roky.

Později roku 1967 se přestěhoval do města Anchorage na Aljašce. Zde byl pro drobné krádeže zatčen a bylo provedeno vyšetření, při kterém mu lékaři diagnostikovali bipolární afektivní poruchu a bylo mu doporučeno užívat Lithium. Zabíjet začal 17. listopadu 1981 a v roce 1983 byl zatčen a odsouzen na doživotí. Počet obětí se odhaduje mezi 17-21 ale mohlo jich být i víc. Robert Hansen nakonec zemřel 21. srpna 2014 ve věku 75 let.

10. Arthur Shawcross

Narodil se 6. června 1945 v Kittery ve státě Maine v USA. V dětství měl sklony k násilí a dle výpovědi byl zneužíván. Ve svých 19 letech vstoupil do armáda a strávil 5 letech ve Vietnamu. Poté byl z armády propuštěn a vrátil se do Watertownu, kde zezačátku působil jako žhář a zloděj, za což si odseděl 22 měsíců ve vězení. Poté v roce 1972 začal svůj „lov“.

Jeho první oběť byl desetiletý chlapec jménem Jack Owen Blake, kterého potkal u jezera. Chlapce znásilnil, ubil k smrti a jeho části těla pozřel. Podobně zabil dalších 10 dětí, ale mohlo jich být i víc, protože se doznal k zabití a snědení 2 dívek ve Vietnamu, ale to nebylo nikdy dokázáno. 5. ledna 1990 byl zadržen a téhož roku odsouzen k 250 letům vězení. Zemřel 10. listopadu 2008 na infarkt v Alabany v New Yorku

Další Creepypasta: 630-296-7536

Mike-K

Zdravím vás přátelé. Má přezdívku Mike K. A píšu gore horory. Jsem ročník 02. Baví mě kreslení/malování a hraní na klavír. Zajímá mě historie 20. století a záhady. Píšu příběhy o zabíjení, protože mi to jde a dávám do toho své myšlenky a úvahy.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!