CreepypastyČlánky

Choroba

Choroba

18. 3. 2019

(13:26)
Dnes nám přivezli malého kluka. Dostal jsem ho do péče. Symptomy: silná bolest břicha. Tipoval jsem to na zažívací obtíže, nejhůř na zánět slepého střeva, a tak jsem ho poslal na magnetickou rezonanci. Jakmile jsem dostal zpět výsledky, ukázalo se, že má něco v žaludku. Vezmeme ho na sál a tu věc mu vyndáme.

(14:03)
Já to nechápu! Otevřeli jsme mu žaludek, ale nic nezvyklého tam nebylo! Nechal jsem udělat další testy a ta věc tam nebyla. Že by to byla chyba? Odebral jsem vzorek krve a nechal mu kapat látku zklidňující bolest. Musel jsem už jít domů, bylo dlouho po mé pracovní době a já se musel po noční vyspat.

(23:16)
Zavolali mě zpět do nemocnice, neboť se ten chlapec zhoršil. Symptomy: bolest břicha, dusivý kašel (až krev), zvýšená hladina bílých krvinek. Sestra mi donesla výsledky z laboratoře. Vypadalo to, že se bílé krvinky snaží bouřit proti krvinkám červeným. Vyslechl jsem jeho rodiče, ale vyvrátili mi jakékoliv cestování do zahraničí, zranění, či nedávné onemocnění. Plíce vypadaly z rentgenu čistě, byly tam jen malé černé tečky. Podáme léky na vykašlávání hlenu a bude to v pořádku.

5. 3. 2019

(02:49)
Kašel ustoupil a bolest břicha také. Stále nevím co to způsobilo. Hladina bílých krvinek ale stále přetrvává. bude muset dostat transplantaci kostní dřeně. Zeptal jsem se jeho otce a podrobil ho testům a vypadá to, že by mohl být vhodným dárcem.

(03:12)
Zabralo to! Kluk se pomalu stabilizuje. To bych řekl kdyby se neobjevil nový problém. Záchvat. Kluk dostal záchvat a omdlel. Museli jsme ho inkubovat. Požádal jsem rentgen celého těla a objevil jsem opět ten zvláštní úkaz. Inu, bylo jich víc. Jeden zase v žaludku, dva na plicích a jeden v hlavě. Museli jsme akutně na sál!

(04:06)
Pijavice. Byly to pitomé pijavice! Rodiče mi přiznali že se před týdnem koupal v rybníce nedaleko jejich chaty. Řekl jsem vrchní sestře, ať zavolá na hygienu. Musí se to tam vyčistit. Kluk se začíná stabilizovat, žádné další symptomy se neobjevují. můžu jít domů na zasloužený odpočinek.

6. 3. 2019

Necítím se dobře. Kašlu, bolí mě břicho a jsem neskutečně unavený. Bojím se, že jsem se od toho kluka nakazil. Musím si zavolat zách…

Další Creepypasta: Balada Padlého Anděla

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!