Články

Deník Mika Empera 3

Deník Mika Empera 3

Předchozí část: Deník Mika Empera 2

26.2.2017

Před pár dny jsem potkal jednu holku. Říkala, že by chtěla taky zabíjet. Zase se to vrátilo. Ta chuť zabíjet. Jestli někoho zabiju, je konec. Připadám si jako doktor Jekyll, až na to že nemám schizofrenii. Dlouho se nic nestalo, takže se to může vrátit k „normálu“. Může se to spravit.
Ale to není vše.
Myslím že ji mám rád. Jenže si nejsem jistý, jestli je to opravdu láska, nebo další klam.

18.4.2017

Dnešek byl strašný. První hodinu jsem dělal obsah knihy a zvoral jsem to. A pak jsem četl v čítance a nedokázal jsem přečíst větu. (Nejspíš stres) Obojí bylo strašně trapné. Ale další hodinu jsem dostal sešit des. a prověrky. V des. jsem si opravoval takže jsem čekal dobrou, nebo dvojku, ale dostal jsem 4. A v prověrce za 5. Bylo mi do pláče. Po škole jsem šel na hřbitov, abych si tam popovídal s dědou.

Sice mi potom bylo hůř, ale když jsem na tom místě, je mi líp.

A teď, když jsem se vrátil domů, tak mi mamka napsala ať zatopím v krbu, že jí volala učitelka a zítra dostanu další trest.

Jako vždycky. Nejspíš mi zakáže i tu hodinku na počítači, co mi dovoluje. Je to z minulého týdne. Učitelka 4x volala a nevíme proč. Ani teď nevím, teď je toho na mě moc.

(PS): V matematice jsem ze smutku načmáral do sešitu Modrou velrybu. Nikdy bych ji nehrál, ale když jsem smutný, i sebepoškozování je mi jedno.

23.5.2017

Dneska jsem měl další myšlenky na zabíjení. Myslel jsem ,že je to pryč, ale byl to jen klam. Víc než měsíc se mi dařilo potlačovat to. (Nebo snad HO?)

Snažil jsem se to udržet. Bušil na moje dveře. Už jsem myslel, že to vzdám a nechám ho vejít. Cítím, jak už moje dveře povolují.
Bojím se, že ho dlouho neudržím. Vím, že ho neudržím věčně. Ale mám se příliš rád, abych se zabil. Vím že vejde.
Dnes, zítra, za týden… Dřív nebo později se to stane. A až se to stane, na svět výjde monstrum. A já ho už nezastavím.

Všechny části se štítkem: Deník Mika Empera
Další část deníku: Deník Mika Empera 4

Mike-K

Zdravím vás přátelé. Má přezdívku Mike K. A píšu gore horory. Jsem ročník 02. Baví mě kreslení/malování a hraní na klavír. Zajímá mě historie 20. století a záhady. Píšu příběhy o zabíjení, protože mi to jde a dávám do toho své myšlenky a úvahy.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!