Články

Deník Mika Empera 2

Deník Mika Empera 2

Předchozí část: Deník Mika Empera 1

14.1.2017

Poslední 3 dny se nic nedělo. Začínám  být paranoidní. Jakoby poslední tři dny  byly jako ticho před bouří. Upřímě se děsím toho, co přijde zítra, pozítřï, za 3 dny nebo za týden. Ale na něco jsem zapomněl. Při posledních myšlenkách na zabíjení jsem se usmíval. Což mě teď znepokojuje.

15.1.2017

Dneska jsem měl opět myšlenky na zabíjení. Sestra mi nechtěla pomoct, když jsem ji právě potřeboval. Myslel jsem že jí zlámu obě nohy. Ale ještě v noci pištěla a jančila a já nemohl spát.

19.1.2017

Uplynulé 4 dny byly zase klidné jako minule. Už cítím jak začínám mít divné chutě. Děsí mě to.
Mám myšlenky o zabíjení. To by nebylo tak hrozné, ale mám při tom dobrý pocit.

31.1.2017

Poslední 2 týdny se nic moc nedělo. Ale 20. jsem měl takový „záchvat“. Tomas mě otravoval jako stokrát před tím, ale tehdy to bylo jiné. Nevydržel jsem to a levou rukou jsem ho chytil zezadu za hlavu a pravou za spodní čelist. Přitáhl jsem si ho k sobě a zařval mu do tváře ,,Přestaň!“

Jindy bych to přešel, ale.
Doufal jsem, že se nic dalšího nestane, ale asi je už pozdě.
Ale jak mě někteří naučili, nikdy nesmím přestat doufat.

9.2.2017

Uběhlo 9 dní od posledního záznamu. Za těch 9 dní se nic nestalo. Říkám si, že je to už v pohodě, ale mám pocit, že není. Na lyžáku se asi něco stalo. Něco, kvůli čemu jsem „normální“, ale jenom to tak vypadá. Ve třídě jsem jsou 2 holky. Kdybych o tom někomu řekl, tak by myslel, že je miluju, ale tohle je něco jiného. Nikdy mi na nic nezáleželo, ale teď.

Jediné co vím je, že to není láska, ale ani posedlost. Něco se mně mi říká, že je mám mít. Pokládám to za instinkt, ale já nevěřím svým instinktům. Vlastně už ani nevím čemu věřit.  A proto se vyhýbám veškerému kontaktu s nimi. Doufám, že je tím alespoň ochráním.

Všechny části se štítkem: Deník Mika Empera
Další část deníku: Deník Mika Empera 3

Mike-K

Zdravím vás přátelé. Má přezdívku Mike K. A píšu gore horory. Jsem ročník 02. Baví mě kreslení/malování a hraní na klavír. Zajímá mě historie 20. století a záhady. Píšu příběhy o zabíjení, protože mi to jde a dávám do toho své myšlenky a úvahy.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!