Články

Deník Mika Empera 1

Deník Mika Empera 1

Novinové výstřižky nalezené připnuty na první straně deníku:
Policie hledá třináctiletou,
může být se svým přítelem…
Psychologové zjišťují, jací jsou dnešní rodiče…
Student zastřelil v texaské škole až deset lidí…
Z útoku ve škole vyvázne bez trestu…
Policie varuje před hrou Modrá velryba, která má nutit děti k sebevraždě…

5.1.2017

Dnes jsem měl další nutkání někoho zabít. Takové pocity trvají už pár měsíců. Přesněji od druhého září. Ten večer jsem se pokusil o sebevraždu. Ale nezvládl jsem to. Chci aby ty myšlenky přestaly. Nevím co se se mnou děje, ale snažím se to potlačit.

6.1.2017

Dnes jsem měl zase další myšlenky na zabíjení. Tentokrát to bylo nutkání. V hodině matematiky jsme dostali úkol napsat pracovní postup a učitelka zadala, jak to má vypadat. Já jsem ji nepochopil a ona se chytala za hlavu. Já se málem neudržel. To se stalo před asi dvěma hodinami. Od té doby mám třes v ruce. Snad to přestane přes víkend.

8.1.2017

Víkend proběhl celkem klidně. Až na drobné problémy s videohrou. Třeba už to přestalo, ale spíš věřím tomu, že to nepřestalo a já asi brzy zešílím. Modlím se, aby ty myšlenky přestaly.

9.1.2017

Dnes to bylo celkem klidné. Až na opravování testu. Když mě učitelka po třetí poslala do lavice, abych něco opravil zase jsem měl ty myšlenky. To je důkaz toho, že to nezmizelo. Asi je to jen paranoia, ale asi začínám šílet.

10.1.2017

Dnešek byl překvapivě klidný. Ale to nic nezměnilo na tom pocitu. Na tom, že jsem divný člověk. A na tom, že jsem asi pro ostatní nebezpečný. Nemám strach že ublížím sobě. Ale že ublížím ostatním. Což mě vede ke dvěma možnostem. Že odejdu pryč, nebo spáchám sebevraždu. Ani jedna možnost se mi moc nezamlouvá. Ale je to nutné rozhodnutí. Pro dobro všech. A pro jejich ochranu

11.1.2017

Dneska jsem měl další 2 myšlenky o zabíjení. Když jsem v přírodopisu dělali projekt, já kreslil ptáka, a když jsem měl polovinu hotovou, učitelka mi řekla, že je to špatně, že to mělo být jinak. Podruhé v češtině, když jsem neudělal pololetní práci správně.

Všechny části se štítkem: Deník Mika Empera
Další část deníku: Deník Mika Empera 2

Mike-K

Zdravím vás přátelé. Má přezdívku Mike K. A píšu gore horory. Jsem ročník 02. Baví mě kreslení/malování a hraní na klavír. Zajímá mě historie 20. století a záhady. Píšu příběhy o zabíjení, protože mi to jde a dávám do toho své myšlenky a úvahy.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!