VideaObrázkyZáhady

Děsivé a krvavé obrázky od dětí

Děsivé a krvavé obrázky od dětí

Nyní se podíváme na několik děsivých obrázků, které namalovali děti.

Na prvním obrázku je žena, která je podobná matce dítěte, které malovalo obrázek. Na tomto obrázku žena utíká před autem a křičí o pomoc. Pod autem je napsáno: „Její oči jsou rozostřené, protože bere drogy“

Na dalším obrázku malá holčička namalovala mrtvou kočku a veverku. Později se zjistilo, že její matka je u policie a nosí domů fotografie trestných činů.

Do první třídy na základní škole přišel nový učitel. Všem se líbil až na jednoho žáka když zjistil, že je ateista. Žák následně nakreslil dva obrázky, na kterých byl učitel. Na jednom obrázku je učitel v pekle a na druhém je oběšený na stromě v lese.

Další děsivé obrázky najdete ve videu.

Další video: Slender Man – TOP 10 fotografií se Slendermanem

Vizor

Vítej. Jsem Vizor, starosta DarkTownu a padá na mě tíha starostí všech obyvatel DarkTownu. Zajímám se o záhady, creepypasty, zajímavosti ale především o děsivé příběhy podle skutečných událostí, protože nejděsivější je právě to reálné. Mám na svědomí založení městečka DarkTown ale i jiných projektů jako je ParaWeb.cz, CreepyShop.cz a spolupracuji na CreepyConu.

Související články

2 Comments

  1. To o tý holce a jejím imaginární kamarádovi jsem někde četl jmenovalo se to malý růžový batůžek, holka tam psala jak ta její kamarádka zabila učitelku a pak jejího tátu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!