ObrázkyVideaZáhady

Děsivé a krvavé obrázky od dětí

Děsivé a krvavé obrázky od dětí

Nyní se podíváme na několik děsivých obrázků, které namalovali děti.

Na prvním obrázku je žena, která je podobná matce dítěte, které malovalo obrázek. Na tomto obrázku žena utíká před autem a křičí o pomoc. Pod autem je napsáno: „Její oči jsou rozostřené, protože bere drogy“

Na dalším obrázku malá holčička namalovala mrtvou kočku a veverku. Později se zjistilo, že její matka je u policie a nosí domů fotografie trestných činů.

Do první třídy na základní škole přišel nový učitel. Všem se líbil až na jednoho žáka když zjistil, že je ateista. Žák následně nakreslil dva obrázky, na kterých byl učitel. Na jednom obrázku je učitel v pekle a na druhém je oběšený na stromě v lese.

Další děsivé obrázky najdete ve videu.

Další video: Slender Man – TOP 10 fotografií se Slendermanem

Zatím bez hodnocení.

Jak se ti líbil příspěvek?

Štítky

Vizor

Vítej. Jsem Vizor, starosta DarkTownu. Baví mě záhady, zajímavosti a Creepypasty. Mám na svědomí založení DarkTownu a mnoho dalších projektů jako jsou Youtuberi.tv, Hustor.cz, YTZ.cz. Dále se zajímám o marketing a nejvíce mě baví sociální sítě, tvorba webů a grafika.

Související články

2 Comments

  1. To o tý holce a jejím imaginární kamarádovi jsem někde četl jmenovalo se to malý růžový batůžek, holka tam psala jak ta její kamarádka zabila učitelku a pak jejího tátu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button
Don`t copy text!
Close
Close