Články

Forever With Us | Prolog druhé části

Právě čtete vícedílnou fanfikci Forever With Us, která má zaměření Five Nights at Freddy’s. V příběhu jsou uplatněny některé teorie, které ne všichni mohou podporovat, a byla bych ráda, kdybyste to respektovali.
Zajímáte-li se o hru samotnou, prosím, nechte se odkázat na štítek Five Nights at Freddy’s články.
Chcete-li si přečíst více článků o Five Nights at Freddy’s, společně s dalšími fanfikcemi, přejděte na štítek Five Nights at Freddy’s.
Pro všechny díly této fanfikce otevřete štítek Forever With Us.

 

Five Nights at Freddys Forever With Us serie nautileen creepypasta česky darktown.cz
Five Nights at Freddy’s Fanfikce | Forever With Us | autorka: Nautileen | DarkTown.cz

« Předchozí díl || Další díl »

Forever With Us | Prolog druhé části

Měním názor.

Během noci se mi stalo něco… hustýho. Ale jako dobře i špatně hustýho.

Abych to zkrátila, zůstala jsem tam omylem po zavíračce. Logicky jsem, vzhledem k tomu, co o tom říkají za povídačky, měla šílenej strach. Hele, kdo ví, jestli ti roboti fakt v noci vraždí. Nemůžu to tušit, ale bylo mi to tak naznačeno.

Bude to znít hrozně divně, ale když jsem tam byla, spatřila jsem… ty roboty. V lidský podobě.

Začínám zvažovat, jestli to nebyla nějaká halucinace, sen nebo tak nějak, ale na to to bylo všechno až podezřele ucelený a… reálný.

Přemýšlím, zda se mi nepodaří se z toho zbláznit.

Každopádně bych asi byla ráda, kdybys nakonec přijela. To, co se stalo, a co se nejspíš ještě stane, mi určitě začne samotný přelejzat přes hlavu. Nechci, aby se ti cesta nějak prodražila, ale pokud bys chtěla přijet, určitě bych byla moc ráda. Teď uvažuju nad tím, jestli to zkusím znova nebo ne.

Ale ráno moudřejší večera. Rozhodnu se zítra. Teda… dneska po pár hodinách spánku.

Fakt by se mi hodilo, kdybys přijela. A ty to určitě uvidíš ráda.

Tvá vyčerpaná sestra

May

Od: MayMichinson@gmail.com

Pro: sammymich@gmail.com

« Předchozí díl || Další díl »

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!