ČlánkyCreepypasty

Scarlet Harvest | pt. 13/16 | MLP Creepypasta

Cheerilee se konečně rozpomenula, a otočila hlavu ke dveřím. Nemohla jen tak ztratit hlavu, ne teď. Applejack a Fluttershy se nedostaly tak daleko, aby zapoměly, kudy šly, takže šance, že by mohla Applejack najít cestu ven, byly docela dost vysoké.

Cheerilee se pomalu přesunula tam nahoře z místa na místo, odkud by mohla s klidem sledovat druhou klisnu. Fluttershyina smrt ji očividně zruinovala úplně, a tak Cheerilee nepředpokládala, že by ona někam teď šla. Usmála se a položila kopyto na jednu páku, která byla zabudována ve zdi. Tohle bylo tak snadné.

Když stáhla páku dolů, ozvalo se několik tichých kliknutí a cvaknutí, které Applejack upozornily, že tu něco není tak úplně v pořádku. Reflexy, které trénovala nespočty hodin sportu, cvičení a atletiky ji nakoply, až uskočila dozadu, přesně ve chvíli, kdy se jí pod kopyty otevíraly padací dveře. Cheerilee tiše zaklela.

Applejack se rychle rozhlédla, skenovala pohledem okolí. Konečně si dala jedna a jedna dohromady; Twist, dveře, které zavřely Fluttershy, padací dveře. Někdo ji sleduje.

„Ukaž se!“

zakřičela, ale Cheerilee zůstala potichu, přemýšlejíc, jak vyřešit tenhle problém.

Pro Applejack v tuhle chvíli nebylo snadné zjistit, kdo za to může a kde se ten někdo nachází, a právě z toho měla Applejack nejvíc nahnáno. Kdyby prostě zůstala, měla by asi velký problém a mohla by nakonec i zemřít, takže jí zbyla jediná možnost: Utíkat, utíkat a sehnat ostatní. Možná to bude trochu problém, ale alespoň tohle…

Otočila se na poničených kopytech a rychle klusala naproti východu, její osobní problémy byly přitlačeny až do rohu její mysli, stejně jako bolest, kterou cítila. Kdyby se totiž nechala zabít, jejím přátelům to nepomůže.

Cheerilee cítila, jak jí srdce zběsile buší až někde v krku. Nemohla jen tak nechat Applejack doběhnout k východu. Znovu zaklela a začala ji pronásledovat.

Na chvíli se zdálo, že bude mít Applejack vyhráno;

měla docela dobrou šanci se dostat ven, navíc neměla tolik atletického soupeře. Obrovskou rychlostí prolétala chodbami, sekala zatáčky… Ale Cheerilee ještě zdaleka nevytáhla z rukávu všechny karty. Nikdy proti rychlé Applejack nebojovala, ale zas tu měla velkou výhodu, a navíc věděla, kde asi tak teď Applejack je. Bylo pro ni až moc snadné, sem tam nějakou maličkost přenastavit, otevřít tajné chodby, aniž by ztratila svou oběť.

Applejack utíkala rychleji, než kdy dřív, adrenalin jí tlačil do kopyt přímou rychlost, se kterou by vyhrála asi každý závod. Snížila hlavu, aby ze svého těla udělala něco ještě víc aerodynamického, a za chvíli byla vstupní hala na dohled.

Cheerileeiny svaly protestovaly proti její snaze, ale když se dostala několik sekund před Applejack, neodpustila si úsměv. Neplýtvala časem a okamžitě stlačila páku ve zdi.

Applejack se pokusila zastavit, jenže to neubrzdila. Vrazila hlavou přímo do zdi a zkolabovala na zem.

„Co to kruci…“ zavrčela Applejack, když už se jí před očima začaly objevovat hvězdičky. Matně se porozhlédla, když najednou zaslechla nedaleko od sebe klapání kopyt. ‚“Kdo-?“

Odpověď na nedokončenou otázku se zjevila v podobě fuchsiového kopyta, které rychle zaplnilo její zorné pole, následované explozí bolesti… A po chvíli tam už nebylo nic…

————————–

Předchozí: Cheerilee’s Garden

Seznam dílů:

1. díl
2. díl
3. díl
4. díl
5. díl
6. díl
7. díl
8. díl
9. díl
10. díl
11. díl
12. díl
13. díl
14. díl
15. díl
16. díl

Následující: Scarlet Harvest: Part Two

Chcete-li překlad jakkoliv využít, je vaší povinností nejprve se dohodnout s překladatelem.

Překladatel: Nautileen

Autor: Unahim

Originál: Scarlet Harvest

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!