ČlánkyCreepypasty

Scarlet Harvest | pt. 14/16 | MLP Creepypasta

Nakonec dorazili před masivní, kamenné dveře. Všichni se v údivu rozhlíželi.

„Něco jako TOHLE tady bylo celou tu dobu?“

nevěřila Rainbow Dash. „A my o tom ani nevěděly?“

„Nemyslím, že bych tě tady často vídala, drahá.“

„Teďka klid,“ pokusila se je všechny Applejack uklidnit. „Jak se dostaneme dovnitř?“

Všichni se zastavili a pohlédly na Twilight, která se slabě usmála.

„Ehehe, no… Měl by tady být klíč, ke každé pevnosti jeden, takže…“ řekla s nejistým tónem v hlase. „Možná bych mohla vyvinout dostatek síly, abych je otevřela…“

„Applejack se zamračila. „Neříkalas, že tady nemůžeš používat magii?“

„Takhle to neříkala, hloupoučká!“ ozvala se Pinkie. „Řekla, že to nefunguje vevnitř, ale teď je venku, ne? Ne?“

„Správně,“ kývla Twilight. „Ustupte.“

Všichni couvli, kam nejdál mohli, a i Spike seskočil z jejího hřbetu a schoval se pod několik kamenů. Twilight zaskřípala zuby. Byla na tom její magie takhle špatně? Jo, moc to tu nefungovalo… Zatřásla hlavou a začala se na daný úkol víc soustředit. Po chvíli snaživé koncentrace se její roh rozzářil a začala se na něm seskupovat energie, která jen čekala na cíl.

Se zavrčením zvýšila ještě víc své úsilí, celý prostor se ponořil do záře, vycházející z jejího rohu, ale stále to bylo málo. Shromažďovala energii víc a víc, až si začínala myslet, že už to déle neunese. Vypustila ji.

Čistá, syrová magická energie narazila jako beranidlo do dveří, které vyletěly z pantů. Zvedl se oblak prachu, a mohla by klidně říct, že bya exploze slyšet až v Canterlotu. Zafuněla vyčerpáním, zatímco její přátelé pomalu opouštěli své úkryty.

„Už… je to všechno?“ pípla Fluttershy zpoza polorozbořené zdi, celá vyklepaná.

„Páni, Twi… Věděla jsem, že to máš v sobě, ale nenapadlo mě, že je toho až TOLIK!“

Mezitím Rainbow Dash a Rarity došlo, že na sebe během výbuchu spadly. Opatrně se od sebe vzdálily a doufaly, že tohohle si nikdo nevšiml.

„Ooh! Je tam světlo!“ ozval se zevnitř Pinkiin hlas.

Twilight povzdechla. Alespoň tu byl jeden pony, jehož přirozená zvědavost předčila strach…

Když už byla Pinkie uvnitř, ostatní rychle překonali počáteční obavy, a brzy stálo všech sedm ve vstupní hale. Mezi sebou si tiše mumlali a hloubali nad podivnými světelnými podmínkami onoho místa. Vstupní halu propojovaly se zbytkem pevnosti tři haly; vstupy do nich byly na každé stěně. Nikdo z nich se nezdál, že by věděl, kterou halou se vydat, a tak házeli pohledy jeden po druhém.

„Podívej, co jsem našla!“ řekla Pinkie Pie vesele, když se otočila k Twilight s brýlemi na nose. Pro její hlavu byly příliš malé, a efekt, který tak vznikl, byl dost komický.

„Pinkie, kde jsi je vzala, drahoušku?“ zeptala se Rarity.

Pinkie Pie kývla směrem ke středu místnosti. „Támhle na zemi.“

Ostatní přikývli.

„Dobrá, můžeme si být jisti tím, že je Twist tady,“ řekla Twilight, „ale nevíme, jak se dostala dovnitř, nebo proč tady je. Podle knih je tahle pevnost napěchovaná pastmi, takže si dávejte pozor… ok?“ odmlčela se, dokud všichni (i Pinkie) nahlas nesouhlasili. „Potřebujeme ji co nejrychleji najít. Fluttershy a Applejack, vy jděte do chodby nalevo; Pinkie a Dash půjdou doprostřed. Rarity, my půjdeme se Spikem napravo. Všichni připraveni?“

Ostatních šest přikývlo, tentokrát trochu zamlkleji, protože jim došlo, že zábava skončila.

„Pokud už to dál nepovede, vraťte se zpátky. Dobrá, pojďme!“

A tak se skupinka rozdělila na několik menších, a ty pak vyrazily směrem, který jim byl určen. Nevědomi toho, že každá z chodeb vede ke stejnému osudu.

————————–

Předchozí: Cheerilee’s Garden

Seznam dílů:

1. díl
2. díl
3. díl
4. díl
5. díl
6. díl
7. díl
8. díl
9. díl
10. díl
11. díl
12. díl
13. díl
14. díl
15. díl
16. díl

Následující: Scarlet Harvest: Part Two

Chcete-li překlad jakkoliv využít, je vaší povinností nejprve se dohodnout s překladatelem.

Překladatel: Nautileen

Autor: Unahim

Originál: Scarlet Harvest

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!