ČlánkyCreepypasty

Scarlet Harvest | pt. 12/16 | MLP Creepypasta

Měli štěstí, že bylo tak snadné ostatní najít.

Jako první našli Fluttershy a Rarity, byly v lázni, kde Rarity očividně trávila většinu dní. Po tom, co Sweetie Belle zemřela, nevěděla Rarity, co se sebou dělat. Její smysl pro módu se jaksi odpařoval a začala dělat malicherné věci, které toho tolik nevyžadovaly – pobyt v lázních byl jedním z prvních. Fluttershy už několikrát jakožto chovatelka zvířat zažila osten smrti a vůči tomuhle byla mnohem odolnější. Život nebývá fér a většinu času je nejlepší to prostě přijmout a jít dál.

Díky Fluttershyiné podpoře se ale Rarity pomaličku zotavovala, a Twilight neměla pochyby v tom, že by se mohla do konce týdne zase věnovat šatům.

Applejack je nepřekvapila:

Starala se o jablka zrovna v tu chvíli, kdy pro ni přišly. Její způsob srovnávání se se strátou byl naprosto opačný, než u Rarity; místo toho, aby se distancovala od práce, se do ní zcela ponořila, tímpádem ani neměla čas přemýšlet nad něčím jiným. Navenek nedávala žádné známky smutku – kromě slz při pohřbu – a Twilight o ní neměla zas až tak velké obavy. Moc dobře věděla, že je Applejack schopná překonat každou překážku, a i něco tak velkého ji sotva zpomalí. Očividně pracovala kvůli tomu, že je Apple Bloom pryč, ještě tvrději. Tomu Twilight rozuměla.

Nenašli Rainbow Dash, protože ona našla je. Lenošila si v mracích, když zahlédla, jak její přátelé klusají po cestě, tak k nim slétla, aby zjistila, co se děje. Twilight měla o Dash strach asi nejvíc, alespoň během prvních několika dní. Zdálo se, že začala dělat naprosto všechno s mnohem větší intenzitou, než většina poníků, a stále truchlila. Den po incidentu rozbila každou část divadla, která se doposud zdála v pořádku. A ani tak nevyprchal její vztek. Nicméně se další den zdálo, že vztek nahradila deprese, ze které se však pomalu dostala. Twilight zajímalo, zda v tom má kopyta Pinkie.

„Řekni nám to znova, Twi,“ řekla Applejack, když přešla k Everfree Forest. „Twist ti ukázala věci z divadla, protože měla podezření, že tady něco nesedí… měla dneska přijít, aby jsi jí řekla, zda má pravdu, ale ona se neukázala. Takže jsi použila kouzlo, abys ji našla, jenže to nevyšlo. Takže teď jsme tady… Kde že jsme to?“

„Ne že by to nevyšlo, v tom je ten problém,“ odpověděla Twilight. „Bylo to zablokované.“

„Jak to myslíš, zablokované?“

řekla hned Rarity.

„No, víš… Pokud tě magie toho kouzla nemůže najít, nemůže to tímpádem říct, kde jsi,“ dala se Twilight do vysvětlování. „Vím o jediném místě, které by mohlo bránit mé magii od nalezení Twist.“

„A to je?“ zeptala se Dash, která se přiblížila ještě blíž.

„No, po tom, co jsme porazily Nightmare Moon, jsem se začínala neskutečně zajímat o historické období jejího vyhoštění, což je asi před tisíci lety. Z Canterlotu jsem si půjčila knihy přímo o tomhle,“ zastavila se Twilight v řeči, aby zjistila, zda ji ostatní vnímají. Když všichni kývli, pokračovala dál.

„No, Nightmare Moon ve skutečnosti nebyla úplně vyhoštěna. Nejdřív bojovala s Princeznou Celestií: Takzvané Nightmare Rebellion. Náslesovníků Nightmare Moon bylo málo, ale mezi nimi bylo pár neskutečně mocných jednorožců. Na její rozkaz ohledně protiútoku proti Celestiiné obrovské armádě použili černou magii k tomu, aby v několika místech vystavili skryté tvrze. A vystavili je tím způsobem, že v nich byla jejich magie znásobena, zatímco magie jednorožců, kteří byli věrní Celestii, omezena na minimum.

„Zní to… děsivě…“ špitla Fluttershy.

Twilight kývla. „Docela. V každém případě byla však většina těchto pevností zničena, až na jednu. Která byla natolik vzdálená, že to nikomu nevadilo, a ona oblast natolik nebezpečná, že tam ani nikdo nechtěl chodit tak nebo tak.“

„Everfree Forest?“ odvážila se Pinkie hádat.

Twilight znovu přikývla a zvýšila tempo.

„Mám z toho špatný pocit…“ ozval se Spike na jejích zádech, ale – jak tomu často bývá – byl ignorován.

————————–

Předchozí: Cheerilee’s Garden

Seznam dílů:

1. díl
2. díl
3. díl
4. díl
5. díl
6. díl
7. díl
8. díl
9. díl
10. díl
11. díl
12. díl
13. díl
14. díl
15. díl
16. díl

Následující: Scarlet Harvest: Part Two

Chcete-li překlad jakkoliv využít, je vaší povinností nejprve se dohodnout s překladatelem.

Překladatel: Nautileen

Autor: Unahim

Originál: Scarlet Harvest

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!