ČlánkyCreepypastyZáhady

I-Doser – SatansSong.exe – Creepypasta Česky

I-Doser – Satanssong.exe

Už jste slyšeli o něčem zvaném ❝I-Doser❞? Je to něco, co můžeš najít na internetu a má to za úkol vyvolat pocit, jako při užívání drogy pomocí stereofonních frekvencí. Existuje něco přes sto ❝dosů❞ nebo ❝doserů❞, a některé z nich jsou téměř nenalezitelné. Co kdybych ti řekl, že jsem našel nejvzácnější I-Doser, jaký kdy existoval?

Jednou jsem si takhle prohlížel I-Doserový obchod, a jelikož jsem byl dost znuděný, vyhledával jsem něco pod tagy ❛vzácný❜ a ❛exkluzivní❜. Nakonec mě z neznámého důvodu napadlo vyhledat slovo ❛Satan❜. Když jsem stiskl ❝enter❞, na zlomek sekundy mi vyjel jeden jediný výsledek, který ale hned zmizel.

Zmateně jsem se to pokusil vyhledat znovu, a když to i potom zmizelo, připravil jsem si kameru, abych mohl alespoň zaznamenat, co se tam objevilo. A musím říct, že se mi to povedlo. Po opakovaném vyhledávání jsem kameru vypnul a podíval se s normální rychlostí na záznam.

Dělo se tam to, co i normálně

Atak jsem záznam zpomaloval, jak jsem jen mohl, abych konečně spatřil to, co vždy hned zmizelo. Ať to bylo cokoliv, název to neslo ❝Satanova píseň❞. Dostal jsem strach. Nevěřícně jsem zíral na svou obrazovku. Proč se to objevovalo a hned mizelo? Pokusili se to neúspěšně smazat.

Otevřel jsem Google a zadal ❝Satanova píseň❞, před očima jsem pak hned měl hromadu odkazů na messageboardy a díky nim jsem se dozvěděl, že se jedná o vzácný I-Doser s docela dlouhodobým banem. Jen pár lidí jej slyšelo, aniž by poté neupadli do paranoie, šílenství nebo během několika dnů nezemřeli.

Uběhlo několik dnů a já už měl prohledáno o tomto I-Doseru spoustu věcí. Přišel jsem takhle z práce a doma mě na mém počítači, na ploše, přivítala neznámá složka s názvem ❝Satanssong.exe❞. Otevřel jsem ji a uvnitř byl samosebou stejnojmenný .exe soubor.

Zapnul jsem Satanssong.exe

Zakryl jsem si rukou oči a zapnul své reproduktory na maximum, následně jsem dose zapnul. Nejprve jsem jen poslouchal tichému, hučivému zvuku. Následně se ozvaly hrůzostrašné výkřiky a pištění připomínající něco na způsob umírajících lidí.

V pozadí jsem si všiml dalších dosů, jako například Hand of God, Gate of Hades a další podobné věci. Pomalu jsem odkryl ruku ze svých očí, a to, co jsem spatřil, byla hrůza, čirá hrůza. Bylo to, jako kdybych byl vtažen do pekla, všude okolo ležela mrtvá těla a krev, která mi sahala až k nohám. Krev. Cítil jsem ji na chodidle.

Teplou, lepkavou kapalinu. Ohnul jsem se a na místě se pozvracel. Obsah mého žaludku smíchaný s krví tvořil zelenorudou, odpornou kapalinou. Pocítil jsem něco měkkého, pohybujícího se po mých očích, a vyvodil jsem, že to budou oční víčka. Pohled na to všechno mohl být zastaven, kdybych si rukou znovu zakryl oči, avšak má paže pokračovala ve své cestě níž.

Cítil jsem, jak skrz mé tělo explodovala bolest

Krev mi stékala od genitálií, břicha, hrudi, rukou i nohou, když jsem pak pohlédl na své tělo, uviděl jsem masivní hromadu jehliček, zabodaných do mé vlastní kůže, díky kterým krev tekla z mého těla ven. Po tvářích mi začaly stékat slzy, tohle nemohlo být reálné, bylo to nemožné.

Podíval jsem se okolo sebe, obklopovaly mě exploze lávy a krve, následně se přede mnou vytvarovala cesta. Nechtěl jsem po ní jít, ale nic jiného tu nebylo. Cesta byla příšerná. K uším mi nepřestávaly doléhat výkřiky a z mých zranění stále vytékala krev. Po fyzické stránce jsem teď už musel být mrtvý, ale ještě jsem vlastně ani nebyl.

Avšak chtěl jsem zemřít. Něco jako smrt by určitě byla lepší, než toto. Pokračoval jsem v cestě a dostal se až k obrovské ostnaté bráně, kterou jsem otevřel. A tak jsem se navrátil zpátky do reality. Z tohohle a možná i podobných důvodů byla Satanova píseň z I-Doseru odstraněna a nahrazena mnohem slabší a snesitelnější verzí, zvanou Gate of Hades.

Tahle verze dává posluchači možnost nahlédnout do pekla

aniž by se dostal dovnitř – narozdíl od Satanovy písně. A i Gate of Hades je doporučována spíše dospělým uživatelům, kteří si jsou vědomi toho, co hodlají zažít. Mimo jiné, zážitky z Gate of Hades popisují lidé jako noční můry několik nocí po poslechnutí, jako halucinace nebo další věci.

Silně doporučuji toto nevyhledávat. Sám jsem nyní sužován vidinou pekla, snažím se ještě pořád vnímat realitu, v čemž mi pomáhá to, že se chytám své židle tak silně, jak jen mohu. A jen doufám, že mi tyhle iluze zmizí co nejdříve.

Chcete-li překlad jakkoliv využít, je vaší povinností nejprve se dohodnout s překladatelem.
Překladatel: Nautileen

Originál (EN): I-Doser

Další Creepypasta: M3 Creepypasta Česky

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!