ČlánkyVideaZáhady

Mereana Mordegard Glesgorv

Mereana Mordegard Glesgorv

Na YouTube je jedno video, s názvem Mereana Mordegard Glesgorv. Když to vyhledáš, zpočátku ti to nic nenajde. Pak ale po chvíli najdeš video. Video, které má 20 sekund. Těch 20 sekund tam jde jen tvář muže, bez výrazu, a pak na konci, 2 sekundy, se tam na tebe šklebí. Pozadí je nedefinované.

To je jen část pravého videa

Plná verze trvá 2 minuty, a byla z YouTube odstraněna poté, co si 153 lidí po shlédnutí videa vydloubli oči a poslali je do hlavní kanceláře YouTube v San Brunu. Tihle lidé taky později spáchali sebevraždu, všemi možnými způsoby.

Ještě nikdo nepochopil, jak mohli poslat svoje oči, když si je vydloubli. Další věc, kterou udělali, bylo to, že si na předloktí vyřezali nějaký nápis. Který doteď nebyl rozluštěn.

YouTube pro jistotu vyvěsil jen 20 sekundovou verzi, aby v lidech potlačil pochybnosti. Pravé video bylo zobrazeno jednomu členovi YouTube štábu. Po 45 sekundách to ten muž nevydržel a začal křičet.

Nyní je tento muž pod neustálými silnými sedativy, a je opravdu nepravděpodobné, že by byl schopný vysvětlit, co viděl. Lidé, kteří s ním v tu chvíli byli v jedné místnosti, řekli, že jediné, co slyšeli, byl hodně vysoký pisklavý zvuk. Ani jedem z nich se neopovážil pohlédnout na obrazovku.

Osoba, která video na YouTube nahrála, nebyla nikdy nikde k nalezení, její IP adresa neexistovala. A muže ve videu nikdy neidentifikovali.

Video

Po internetu aktuálně kolují hromady verzí Mereana Mordegard Glesgorv. Někteří lidé říkají, že se po jeho shlédnutí cítí hodně divně, až nepříjemně. Opravdu nepříjemně. A ne vždycky se potom nic nestalo.

Na internetu můžeme také najít delší verze, které se blíží k originálu.

Chcete-li překlad jakkoliv využít, je vaší povinností nejprve se dohodnout s překladatelem.

Originál: Mereana Mordegard Glesgorv

Další Creepypasta: Misfortune.gb

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!