ČlánkyVideaZáhady

Mereana Mordegard Glesgorv

Mereana Mordegard Glesgorv

Na YouTube je jedno video, s názvem Mereana Mordegard Glesgorv. Když to vyhledáš, zpočátku ti to nic nenajde. Pak ale po chvíli najdeš video. Video, které má 20 sekund. Těch 20 sekund tam jde jen tvář muže, bez výrazu, a pak na konci, 2 sekundy, se tam na tebe šklebí. Pozadí je nedefinované.

To je jen část pravého videa

Plná verze trvá 2 minuty, a byla z YouTube odstraněna poté, co si 153 lidí po shlédnutí videa vydloubli oči a poslali je do hlavní kanceláře YouTube v San Brunu. Tihle lidé taky později spáchali sebevraždu, všemi možnými způsoby.

Ještě nikdo nepochopil, jak mohli poslat svoje oči, když si je vydloubli. Další věc, kterou udělali, bylo to, že si na předloktí vyřezali nějaký nápis. Který doteď nebyl rozluštěn.

YouTube pro jistotu vyvěsil jen 20 sekundovou verzi, aby v lidech potlačil pochybnosti. Pravé video bylo zobrazeno jednomu členovi YouTube štábu. Po 45 sekundách to ten muž nevydržel a začal křičet.

Nyní je tento muž pod neustálými silnými sedativy, a je opravdu nepravděpodobné, že by byl schopný vysvětlit, co viděl. Lidé, kteří s ním v tu chvíli byli v jedné místnosti, řekli, že jediné, co slyšeli, byl hodně vysoký pisklavý zvuk. Ani jedem z nich se neopovážil pohlédnout na obrazovku.

Osoba, která video na YouTube nahrála, nebyla nikdy nikde k nalezení, její IP adresa neexistovala. A muže ve videu nikdy neidentifikovali.

Video

Po internetu aktuálně kolují hromady verzí Mereana Mordegard Glesgorv. Někteří lidé říkají, že se po jeho shlédnutí cítí hodně divně, až nepříjemně. Opravdu nepříjemně. A ne vždycky se potom nic nestalo.

Na internetu můžeme také najít delší verze, které se blíží k originálu.

Chcete-li překlad jakkoliv využít, je vaší povinností nejprve se dohodnout s překladatelem.

Originál: Mereana Mordegard Glesgorv

Další Creepypasta: Misfortune.gb

Zatím bez hodnocení.

Jak se ti líbil příspěvek?

Štítky

Nautileen

Místní krysař posílá pozdravy všem, kteří do těchto končin zavítají! Abych se trochu představila, povím vám, že si na internetu říkám Nautileen, ale dříve jste mě mohli znát jako Stiak. Jsem blogerka s poněkud divokou fantazií, která mě přivádí k psaní nespočtu příběhů, na této stránce se však budu zabývat výhradně děsivou tematikou, které se věnuji již od počátku roku 2015 a do dnešního dne se mi povedlo převést do českého jazyka spoustu příběhů, v čemž budu pravděpodobně pokračovat i nadále. Snad se vám tedy bude má práce líbit! Nechť krysy kráčí po vašem boku!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Close
Close