CreepypastyČlánky

Nahrávka

Experiment s nesmrtelností

Nahrávka

Nahrávka 22-5-2018

,,Zdravím! Neznáš mě a já tebe taky ne, ale prostě ti potřebuju něco říct. Je to ohledně mého experimentu. Je to skutečně jednoduché. Jsem, nebo jsem tedy býval, student, vysoké školy biologického zaměření. Snažili jsme v našem ročníku vytvořit něco jako pilulku nesmrtelnosti.

To je asi všechno, co potřebujete vědět. prostě jsme se skrz tu pilulku snažili spojit lidské DNA s DNA zvířat s velkou regenerační schopností. Buď by to posunulo hranici životnosti, nebo pomohlo v boji s rakovinou. Bohužel nezbyly finance a škola tak náš výzkum uzavřela. Zdrcení jsme pracovali už na něčem jiném a školou úspěšně prošli. Až tedy na mě.

Byl jsem do výzkumu zažraný natolik, že ho chci dokončit! Žádná škola mi nebude bránit! Řekli, že ten výzkum by nikam nevedl, že je zbytečný. Ale já jim ukážu!“

Nahrávka 02-6-2018

,,Mám již veškeré potřebné vybavení. Jako subjekty mi budou zatím stačit křečci. Od kluka kterého to napadlo, jsem dostal veškerá data. Musel koupit pár počítačů, ale peníze od drahých rodičů stačily. Veškeré další peníze už mám našetřené.

Výroba pilulek by ale byla příliš nákladná, takže budu látku aplikovat nitrožilně – injekcí. Začnu s přípravou první dávky. Nazvu to R-01, kdy R znamená Regenerace. Jak prosté. No, radši se na to vrhnu. Ozvu se brzy.“

Nahrávka 04-6-2018

„R-01 se ukázala jako neúčinná. Obvykle se změna DNA projevila do několika hodin. Maximální doba inkubace je 30 hodin. Pokusím se zvýšit dávku. Musím jen udělat pár výpočtů, abych pokusné subjekty neotrávil. Problém je, že mi matematika nikdy moc nešla. Možná mi to zabere trochu víc času. Musím být opatrný, pokud ty křečky předávkuju, nebudu mít jiné subjekty.

Mohl bych si teoreticky pořídit další, ale peníze bych potřeboval spíše na vybavení. Ale křečci jsou také vybavení, takže co. Zeptám se starého kamaráda. Pracuje jako učitel matematiky a fyziky. Když mu zamlčím dost detailů, možná mi uvěří, že to bylo třeba v novinách a mě to zkrátka zajímá.“

Nahrávka 11-6-2018

„Látky R-02 až R-05 jsou neúčinné. DNA se nemění. Je to o chlup vyšší dávka s každým číslem. Obavám se, že musím přistoupit k razantnímu zvýšení dávky. Věda je těžká věc, alespoň mám spoustu času. No, zvýším dávku dvojnásobně! Pak se už určitě něco projeví. Prostě musí! Počet subjektů je 7. Beru nejdříve toho nejstaršího. Samozřejmě.

zkumavka (Nahrávka Creepypasta Darktown)

Propočty od kamaráda mám asi až k látce…R-12? Jenomže já teď dávku zvýším, Argh! To je jedno. Půjdu to namíchat. Blížím se velkému objevu. Cítím to v kostech! Nemůžu se teď přestat. Už brzo se dočkám výsledků, jen musím být trpělivý. Jen…jen buď trpělivý Reyi. Buď trpělivý.“

Nahrávka 23-6-2018

„Zvýšení dávky v látce R-06 podnítilo agresivitu nejstaršího subjektu. Hrozně sebou v kleci šije. Vypadá to, že ho něco tlačí v břiše. Nenechá na něj sáhnout, ale škrábe se na něm. Neustále. Navíc mě to kvičení dovádí k šílenství. Subjekt je nyní připoután ke stolu. Otevřu ho a podívám se dovnitř.

Nasazuji si rukavice a beru do ruky nožík. Klid, maličký. Já ti pomůžu neboj. Otevírám tu mini-dutinu břišní. Co to je? Musím se na to…co to kurva?! Dopiči! Doprdele… Ehm. V břišní dutině se nachází další pár končetin. Silně poškozeny omezeným růstem, ale…jo jsou to další končetiny. Odebírám vzorek na test DNA. Chudáčku malý. No kurva, kompletně to subjektu rozdrtilo hrudník zevnitř.

Ale ne…Subjekt je po smrti. Odebraný vzorek je malinkatá nožička, je pokrytá pouze kůží? Nemyslím že se ještě stihly vyvinout svaly. No, myslím že je dobře, že máme alespoň nějaké výsledky. Jdu to protestovat. Jsem zvědavý co dostanu.“

Nahrávka 16-8-2018

„Omlouvám se, že se opět hlásím Až po tak dlouhé době. Musel jsem sehnat nové subjekty. Testoval jsem další a další látky a přišel jsem se zajímavými výsledky. Regenerační DNA se konečně začalo míchat s DNA subjektů. Bohužel regenerace probíhá…až moc perfektně.

Regenerace v podstatě léčí staré a umírající buňky, ale ty pak nemají šanci zemřít a být nahrazeny novými. Tudíž se stále tvoří nové a nové buňky, které se ale nemají kde spojovat a růst, tudíž, například u toho morčete, se vytvoří nové končetiny třeba v dutině břišní.

Tvořil jsem pár dalších látek a netvoří se jen nové končetiny. Může se objevovat nadměrný růst kdekoliv na těle. Protáhnou se ruce, naroste další oko, nebo zkrátka nabobtná kůže. Pokusím se modifikovat napojované regenerační DNA a uvidím zda se něco změní. Skutečně doufám že ano.“

Nahrávka 20-8-2019

„Dobře. Látka R-36 je připravena k testu. Lidskému subjektu číslo 3 právě podávám látku do žíly v oblasti vnitřní strany lokte. Inkubační doba se po modifikaci rapidně snížila. Stačí pár chvil a pozná se, zda se DNA spojily. Stačí jen chvíli počkat.

Dokážeš to, Rayi, dokážeš. Jsi blízko, jsi už jen kousíček od úspěchu. Už brzy, už brzy získáš slávu. Budou tě obdivovat, budou ti závidět! Stačí ještě chvilka trpělivosti a výsledky samy přijdou.

Á…už je to tady.

Subjekt číslo 3 sebou nekontrolovatelně třese. Potrvá mu, než si na své nové Já zvykne. Ale jsem si jistý že to bude v pořádku. Zapisuji si poznámku, že agresivita spojení je stále moc silná. Beru do rukou nůž. Subjekt je neuvěřitelně…prostě nespolupracuje. Ještě neví, že z něj dělám lepšího člověka.

Beru do rukou nůž. Teď bys sebou měl přestat házet, nebo ti to ublíží ještě víc. Hodný chlapec. Dělám dlouhý řez od meziprsí k pupku. Roztahuji ránu a teď ustupuji. Ne…To není… Jo…JO! Funguje to! Ta rána se zacelila prakticky ihned! Já to dokázal! Jo, jo jo! Stačí už jen zklidnit spojení a je to! Brzy se zase ozvu a tentokrát budu mít perfektní.“

Nahrávka 26-8-2019

„Všechno je pryč. Já…já nevím kde jsem udělal chybu. Celý výzkum, vybavení, subjekty. Všechno je zničené. FBI to zjistili a všechno zničili. Tedy, ne úplně všechno. Mám látku R-37. Jsem silně postřelen a mou jedinou nadějí na záchranu je použít tu látku. Kéž bych ji mohl alespoň několikrát duplikovat. Možná tu najdu pár dokumentů a udělám to.

Ale teď…kde mám tu injekci. Tady. Natáhnout látku a aplikovat. Tak. Hlavně v klidu, nesmíš si ještě víc ublížit, Rayi. Tak, a je to. V pořádku, Rayi? O, podívej, tvé rány se už hojí! Byl jsi šikovný, Rayi. Všichni ti teď budou závidět, Rayi. Všichni jsou teď jiní než ty. Jsou zaostalí, Rayi. Rayi? Jsi perfektní. Jsi víc jak člověk.

Rayi, ty jsi Bůh!“

Další Creepypasta: Ledová hora

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!