ČlánkyCreepypasty

Nečti to, prosím / Do not read this, I beg you

Nečti to, prosím / Do not read this, I beg you

Musíš mi věřit, musíš uposlechnout tomu, co ti řeknu, bez sebemenších otázek. Musíš přestat číst a přeskočit rovnou na poslední odstavec. Udělej to, aniž by si četl další jiné odstavce. Prosím věř mi. Co se stane jako další je pak pouze tvá chyba, neprošel jsi testem a jsi v nebezpečí. Na mě se nekoukej, já to nehodlal psát.

Donutili mě to napsat

Je to všechno mými prsty na klávesnici a tvýma očima na slovech. Ať se stane cokoliv, neodvracej od nich zrak do té doby, než ti řeknu všechno. A až ti to řeknu, prostě to udělej. Pokud ne, zemřeš.

Dávej pozor. První co, tak musíš přeskočit tenhle odstavec, který následuje. Nikdy ho nečti, sjeď očima na ten pod ním. Slib mi, že se na něj nepodíváš. Nevěřil jsi mi ze začátku, byla to chyba, a tak mě poslechni alespoň teď a spas se. Přeskoč následující odstavec.

Zakázaný odstavec: Musel jsi to udělat, že ano? Oni věděli, že to tvá zvědavost nevydrží. Cokoliv teď uděláš nezmění nic z toho, co se má stát, co se stane. Pokud jsou tu lidé, které miluješ, zavolej jim. Řekni jim cokoliv, co lidé říkají svým milovaným, když vědí, že umírají.

Všechno si vyřeš

Od téhle chvíle zůstaneš naživu tak dlouho, jak dokážeš zůstat vzhůru, tvůj budoucí spánek bude ten poslední. Sledují tě. Naslouchají tvým myšlenkám, budou na tebe čekat. A až usneš, přijdou si pro tebe. Měl jsi mi věřit.

Pokud jsi přeskočil předchozí odstavec, udělal jsi dobře. Ale problémy tím nekončí, uvěřil jsi mi podruhé a dal si tak šanci žít. To je to, co potřebuješ vědět. Sledují tě. Naslouchají tvým myšlenkám. Čekají, až uděláš chybu.

Až ji uděláš, přijdou. Abys zůstal naživu, musíš z jedné osoby, kteriu miluješ, získat kapku krve. Kapku, to stačí, a umísti si ji na jazyk. Je to to, co chtějí. Potřebují. Teď jsou uvnitř tebe, a čekají. Pokud selžeš při této krádeži krve, tak když půjdeš spát, bude to naposledy.

Poslechni mě. A nikdy, nikdy se nevracej k zakázanému odstavci. Věř mi.

Pokud jsi mě poslechl už na začátku, velmi dobře

Můžeš přestat číst. Ale nikdy se k oněm odstavcům nevracej, věř mi. Nedělej to. A prosím, popřej mi štěstí. Jsem unavený. Tak unavený, jak si to nedokážeš představit…

Chcete-li překlad jakkoliv využít, je vaší povinností nejprve se dohodnout s překladatelem.
Překladatel: Nautileen

Originál (EN):  Do not read this, I beg you
Další Creepypasta: Špatný Sen / Bad Dream

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!