ČlánkyObrázkyZáhady

Nejbrutálnější zločiny v Indii

Nejbrutálnější zločiny v Indii

Strašlivé akty trestných činů trápí občany indických zemí už od nepaměti stejně jako zbytek světa. Tyto činy byly tak ukrutné, že zahanbily lidstvo a vykreslily pocit bezpečí na papír neplatnosti. Ale jako národ jsme prokázali nejvyšší úroveň odvahy a soudní systém pomohl přinést spravedlnost pro oběti.

Jako vzpomínka na nevinné, kteří přišli o život, je zde seznam sedmi trestných činů, které otřásly Indií a navždy změnily indický soudní systém.

1) Noida Serial Murders (Nithari Kaand) – 2005 – 2006

Největší zlociny v indii creepypasty online česky darktown.cz creepycon děsivý příběh

Za více než dva jdoucí roky po sobě zmizelo 17 dětí, které byly uneseny z obce Nithari (Noida) a okolních oblastí. Po rozsáhlém výzkumu, Surider Koli – zaměstnanec v domácnosti v nechvalně proslulém domu D5 – byl zadržen jako viník. Jeho následující přiznání otřáslo celým národem.

Koli se přiznal, že zavraždil 6 dětí, prováděl nelidské sexuální praktiky s jejich mrtvolami a jedl části těl. Pro jeho šílený zločin byl vynesen rozsudek smrti za šestinásobnou vraždu, extrémní činy nekrofilie a kanibalismu. Zatímco byl Koli oběšen, majitel domu Moninder Singh Pandher je stále pod kontrolou a také mu hrozí trest smrti, pokud bude shledán vinným.

11 ze 17 vražd dodnes zůstává záhadou a případ byl soudem klasifikován jako ,,nejvzácnější z nejvzácnějších“.

2) Delhi Rape Case – December 16, 2012

Největší zlociny v indii creepypasty online česky darktown.cz creepycon děsivý příběh

V noci z 16. prosince 2012 podvedlo šest mužů (včetně mladistvých) Nirbhayu a jejího přítele, aby jeli mimoslužební autobusovou trasou směrem k místu určení. To, co následovalo, zahanbilo lidstvo. Nejen že šest mužů znásilnilo nevinnou dívku, ale způsobili jí neúnosné množství bolesti.

Mlátili ji železnými tyčemi a násilně do ní pronikali pomocí rezavého páčidla ve tvaru písmene L. Při ohavném zločinu dívka utrpěla vážná zranění břicha, střev a pohlavních orgánů, čemuž nakonec v nepředstavitelných bolestech podlehla. Zločin pobouřil celou zemi a protesty se hnaly po celém území s žádostí o spravedlnost.

Čtyři ze šesti násilníků dostali rozsudek smrti. Nicméně případ mladistvého (také toho nejznámějšího) zůstává stále otevřen.

3) Neeraj Grover Case – 2008

Největší zlociny v indii creepypasty online česky darktown.cz creepycon děsivý příběh

Neejar Grover byl brutálně zavražděn podporučíkem M.L. Jeromem Mathewem a jeho nastávající manželkou Marií Susairají v Bonbaji.

Když podporučík zjistil, že je jeho snoubenka v posteli s mediálně výkonným Neejarem, vzal v rozčílení devět palců dlouhý nůž a na místě jej zabil. Brzy poté pár rozsekal tělo na to, co bylo nahlášeno jako 300 malých kusů.

Společně jej narvali do velké černé polytechnikové tašky, pytel poté zapálili v lese poblíž Bonbaje. Po agresivní vyšetřování Maria přiznala, že Jeroma zavraždil Neejara. Zatímco si Jerome odpykává deset let ve vězení, Maria byla propuštěna po třech letech ve vězení za zničení důkazů.

4) Naina Sharma Murder Case (Tandoor Case) – 1995

Největší zlociny v indii creepypasty online česky darktown.cz creepycon děsivý příběh

Dne 2. července 1995 vůdce kongresu mládeže a MLA Sushil Sharma zastřelil jeho manželku Nainu. Její tělo nasekal na kusy a ve snaze zničit důkazy se snažil pozůstatky upálit v Tandooru. Sushil Sharma podezříval jeho manželku, že je zapojena do nezákonného vztahu s kolegou kongresového pracovníka jménem Matloob Karim.

V onu osudnou noc 2. července po návratu domů Sushil našel Nainu, jak konzumuje alkohol, zatímco s někým mluví po telefonu. Šokována přítomností jejího manžela zavěsila hovor, ale netrvalo dlouho, než zjistil, s kým mluvila. V návalu extrémního vzteku ji dvakrát střelil do hlavy a tělo odtáhl do nedaleké restaurace.

Tam tělo nasekal a snažil se jej upálit v Tandooru. Sushil si v současné době odpykává doživotní trest vězení, který byl pozměněn z trestu smrti.

5) Nitish Katara Murder Case – 2002

Největší zlociny v indii creepypasty online česky darktown.cz creepycon děsivý příběh

V prokázaném případu cnostného zabíjení byl Nitish Katara brutálně zavražděn synem politika D.P. Yadava, Vikasem Yadavem. Nitish měl poměr s Bharti Yadav, sestrou Vikase. I když byli ve vztahu už čtvrtým rokem, Vikas nikdy jejich lásku neschvaloval.

Při svatbě jejich společného přítele, kde byl přítomen i Nitish, jej vzal Vikas na projížďku a zavraždil jej. Dle zpráv byl Nitish Vikasem tak zbit, že se jeho trávící systém doslova rozpadl. Byly provedeny DNA testy pro identifikaci.

Vikas si v současné době odpykává svůj doživotní trest.

6) Aarushi Murder Case – 2008

Největší zlociny v indii creepypasty online česky darktown.cz creepycon děsivý příběh

Případ vraždy Aarushi až dodnes zůstává nejtajemnějším kriminálním případem v indickém soudním systému. Celý příběh za celým činem je tak matoucí, že je těžké jej vylíčit v několika slovech. Podle nejnovějšího rozhodnutí soudu byla Aarushi zavražděna svými rodiči Rajeshem Talwarem a Nupurou Talwarou, když zjistili, že je Aarushi v nezákonném vztahu s jejich domácím pomocníkem Hemrajem.

Hemraj byl taktéž v onu noc zavražděn spolu s Aarushou. Pitva ukázala, že Aarushina hlava byla rozbita pomocí golfové hole a hrdlo podříznuto pomocí kukri (tradiční nůž, btw~)

7) Jessica Lal Murder Case – 1999

Největší zlociny v indii creepypasty online česky darktown.cz creepycon děsivý příběh

Jessica Lal byla zastřelena uprostřed přeplněné párty v Delhi dne 30. dubna 1999. Celá věc začala, když Manu Sharma, syn Venoda Sharmy, požádal o nápoje poté, co byl bar zavřen. Jessica jeho požadavek jednoduše popřela. Rozzuřený na Jessicu za to, že mu nedala alkohol, na ni vystřelil uprostřed párty.

Kontroverzní případ pokračoval po dobu deseti let, během nichž byli svědci trestného činu ohroženi Manovou rodinou a celou řadou vyvíjející politický nátlak. Ale nakonec byla konečná spravedlnost žádána dne 20. prosince 2006, když byl Manu odsouzen k doživotnímu vězení.

Original: MenSxp.com

Další Creepypasta: The Life of Death

Unnamed

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!